Şimdi Ara

Vodafone Smart 6 (Zte Blade S6)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Smart 6 ile operatör telefonları dünyasına güzel bir telefon sunuyor. http://smart6harbiyekonserleri.com/ adresindeki görselden de anlaşılacağı üzere telefon Zte Blade S6, t60 ile aynı telefon.

Vodafone fiyatı 699 hatta 599tl (çok iyimserim farkındayım ama ederi o zaten, 200$ a satılıyor yurt dışında) ile çıkarsa t60 ı da gm android one ı da tarihe gömer, satış rekorları kırar.

Vodafone Smart 6 (Zte Blade S6)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 25 Mayıs 2015; 17:01:09 >

• ortalık ısınıyor,

ilk önce T60

üstüne GM 4G +android one (wikipeida'ya göre en iyi android one telefon şu anda)

şimdi de Vodafone Smart 6
  • En az 50 lira aşağı satarsa alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoBODY44

En az 50 lira aşağı satarsa alınır
    rekabet iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRUEHAUF

En az 50 lira aşağı satarsa alınır

tahminim 699tl (keşke 599tl olsa ) olacak, smart modelleri hep ekonomik fiyat aralığında olmuştur.
  • 599dan çıkarsa t60 alacakları çeker.
  • Sen buna smart 6 demissin ama bu bildigin t60
    O degilde 700 den çıksa çok giderli olur
  • Hadi bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Sen buna smart 6 demissin ama bu bildigin t60
    O degilde 700 den çıksa çok giderli olur

O bıldıgın t60, zte blade s6 baslıktada yazıyor, ılk mesajda da. Bu arada telefon guzel ama 699tlden bır kurus fazla etmez, ıdealı 599tl.

Ama torksıeell gıbı yok 799dan alın, almazsanız 999tlden satacagım ayagı vodafoneda olmaz, merak etmeyın.
  • shaq t S kullanıcısına yanıt
    Zte blade s6 oldugunu baştan biliyorum zaten zte nin 4 5 ay evel tanittigi bir model
    Görüntüde sol üst köşede beyaz telefon da var o ne olaki? Blade S6 tek renk

Vodafone S6 Plus getirse tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Görüntüde sol üst köşede beyaz telefon da var o ne olaki? Blade S6 tek renk

Vodafone S6 Plus getirse tadından yenmez.

Telefonun bilinen tek rengi var, gümüş. O resimde bir telefonun rengi fazla açık, biri de fazla koyu, tasarımsal bir ayrıntı, kontrast yaratmak gerekiyordu herhalde.

Sen de haklı olabilirsin, belki de her iki modeli birden ya da plus ı getirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 26 Mayıs 2015; 10:12:11 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:23:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

plus'in farki nedir hocam?

Aynı telefonun 5.5" hali
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC85C2B5A

.
    Aklın yolu birdir misali, ben konuyu açtıktan sonra nete düşen haber

Operatör Telefonlarının En Akıllısı: Vodafone Smart 6

http://akillitelefon.com/2015/05/26/operator-telefonlarinin-en-akillisi-vodafone-smart-6/
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:23:42 >
  • quote:

Sar degerine ulasamiyorum. Sizde bakarmisiniz yuksek galiba?? T60 icin 0.93 yazmislar ama bence okadar dusuk degil.

Baktığım kaynaklarda ben de bulamadım, yeni nesil telefonlarda aşağı yukarı 0,93-95 değerler çokca yazılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

quote:

Sar degerine ulasamiyorum. Sizde bakarmisiniz yuksek galiba?? T60 icin 0.93 yazmislar ama bence okadar dusuk degil.

Baktığım kaynaklarda ben de bulamadım, yeni nesil telefonlarda aşağı yukarı 0,93-95 değerler çokca yazılıyor.

Alıntıları Göster
    600-700 civarlarına çıkarsa ortalığı kasıp kavurur. Bana kötü yanı sadece batarya gibi geldi, 2400 mAh düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

600-700 civarlarına çıkarsa ortalığı kasıp kavurur. Bana kötü yanı sadece batarya gibi geldi, 2400 mAh düşük.

Çok da kötü değil aynı bataryayı şirket telefonu in4 de berbat bir arayüz ve stabil olmayan yazılımla 2-2,5 gün çok rahat kullanıyorum (otomatik parlaklık-gereksiz uygulamalar, bt kapalı)
    Bu telefonda android 5.0 daha stabil, donanım itibarı ile alacağını düşündüğüm; duyurusu yapılan android m ile dünya kadar iyileştirme geliyor, bence olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.