Şimdi Ara

Vodafone Vodem Alacaklar Dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende vodafone vodem var mersin de 3g kapsama alanında olduğum halde bağlı iken bir anda sayfa açmıyor bağlantıyı kesip tekrar bağlıyorum o zaman zorda olsa çalışıyor daha önce bende vınn vardı ondan önce avea vardı bundan çok iyiydi aman diyim kaçın almayın!...

• Vodemle ne alakası var?Belki o taraflarda 3G stabil değil.Vodemle alakalıysa git garantiye ver ürünü,sanki tüm Türkiye senin sorununu yaşıyor.Ben mükemmel bir şekilde kullanıyorum bunu ne yapacağız o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatosus

Vodemle ne alakası var?Belki o taraflarda 3G stabil değil.Vodemle alakalıysa git garantiye ver ürünü,sanki tüm Türkiye senin sorununu yaşıyor.Ben mükemmel bir şekilde kullanıyorum bunu ne yapacağız o zaman?

Kardeş bu ne şiddet bu ne celal! Vodem sağlam 3g sinyali 3 çubukta ama sorun var. Bunu söyledim sakin ol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levi karakian -- 25 Temmuz 2012; 15:00:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levi karakian

Arkadaşlar bende vodafone vodem var mersin de 3g kapsama alanında olduğum halde bağlı iken bir anda sayfa açmıyor bağlantıyı kesip tekrar bağlıyorum o zaman zorda olsa çalışıyor daha önce bende vınn vardı ondan önce avea vardı bundan çok iyiydi aman diyim kaçın almayın!...

Mersinin neresinde hocam bu sorun ? Ben de iki üç haftaya Mersin'e geleceğim tek internet kaynağım Vodem+ Cepnet olacak. Tedirgin oldum şimdi valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Liberté

quote:

Orijinalden alıntı: levi karakian

Arkadaşlar bende vodafone vodem var mersin de 3g kapsama alanında olduğum halde bağlı iken bir anda sayfa açmıyor bağlantıyı kesip tekrar bağlıyorum o zaman zorda olsa çalışıyor daha önce bende vınn vardı ondan önce avea vardı bundan çok iyiydi aman diyim kaçın almayın!...

Mersinin neresinde hocam bu sorun ? Ben de iki üç haftaya Mersin'e geleceğim tek internet kaynağım Vodem+ Cepnet olacak. Tedirgin oldum şimdi valla.

Kardeş kargıpınarı-tömük civarında böyle
  • vodafone vodem asla almayın insanları tuzağa düşürüyorlar 2 ay önce kullanmaya başladık aylık 48 tl sınırsız paketi almıştık ama hesaptaki bakiyeyi çekiyorlar -6 yapıyorlar lira yüklüyoruz yine aynı müşteri hizmetlerini arıyoruz telefonu suratımıza kapatıyorlar vodem almak isteyen varsa bu numarayı arayıp öğrensinler sonra karar versinler 05425271229
  • vodafone vodem asla almayın insanları tuzağa düşürüyorlar 2 ay önce kullanmaya başladık aylık 48 tl sınırsız paketi almıştık ama hesaptaki bakiyeyi çekiyorlar -6 yapıyorlar lira yüklüyoruz yine aynı müşteri hizmetlerini arıyoruz telefonu suratımıza kapatıyorlar vodem almak isteyen varsa bu numarayı arayıp öğrensinler sonra karar versinler 05425271229
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.