Şimdi Ara

Volkan?Hırvatistan maçı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Volkan kırmızı kart yediya.Bu şimdi oynıyamayacakmı?Spiker sıfırlanıyo falan dedi ama sizin engin bilgilerinizden medet umuyorum.

• volkan sadece turnavada değil fenerbahçedeki avrupa maçlarında bile ceza alabilir
  • Sıfırlanan sarı kartlar.
  • Volken ve Mehmet yok bir sonraki maça. Eğer cezalı duruma düşmeselerdi eski kartları yok sayılacak 0 sarı kartla çeyrek finale başlayacakları.
  • bende duydum onu.gruplardaki kartlar finallere yansımayacğını.aurelio nda olması lazım o zamn.ama bugun gazete ikisinide olmayacağını yazmıştı anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SilifkeYogurdu

Arkadaşlar Bu Volkan kırmızı kart yediya.Bu şimdi oynıyamayacakmı?Spiker sıfırlanıyo falan dedi ama sizin engin bilgilerinizden medet umuyorum.

Grubda 1 kere sarı kart alanların ki 0lanacak sadece.İşin kötü yanı mehmet aurellonun da 2 sarı kartı var hirvatistan maçında oynayamayacak.
  • Kalecilerimizde Pek iyi sayılmaz battık biz...
  • bence rüştü işi götürür ama fatih terim artislik olsun diye tolga'yı oynatırsa bilemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: midye_tava

bence rüştü işi götürür ama fatih terim artislik olsun diye tolga'yı oynatırsa bilemem...

Yok hayır direk rüştü oynayacak dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.