Şimdi Ara

volkswagen golf 1.2tsi dsg comfortline 73bin alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 golf için 73binlira fiyat verdiler sürüş kontor paketi ve ışık görüş paketi sizce bu paraya değermi

• Az daha ver Jetta al bari
  • Değmez. Çünkü desege var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Değmez. Çünkü desege var
    İkinci elde çok daha iyi araçlar alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

İkinci elde çok daha iyi araçlar alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    2. elde birçok d segment araç düşünülebilir o paraya.
  • valla artık kabullenmek lazım piyasa bu şekilde...

fiyatlar da artık artar ama düşmez...

onun için araba içine siniyorsa al...

zaten değer de kaybetmiyorlar,bilakis prim yapıyorlar..
  • 1.4 TSI Manuel Trendline Passat alin daha iyi.Hem kasa olarak genis,hem bi ust sinif.Tamam donanim olarak bos ama daha konforlu ve kaliteli oldugu kesin.Ayrica DSG riski yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

1.4 TSI Manuel Trendline Passat alin daha iyi.Hem kasa olarak genis,hem bi ust sinif.Tamam donanim olarak bos ama daha konforlu ve kaliteli oldugu kesin.Ayrica DSG riski yok.
    74'e 1.4 Tsı Highline jetta al daha mantıklı birde Fiesta'ya pahalı vs diyorlar bu boş golf 73 ediyorsa Fiesta Red'de 62.000 TL Eder.
  • Su k*c kadar motorlara turbo koyup susleyip satiyorlar ya bayiliyorum bu olaya : ) 2 ay sonrada google da ucuza yazilim yapan yerler araniyor.. atmosferik candir gerisi heyecandir
  • Renkler zevkler seçimler farklıdır ama şahsen ben o araca 73 bin versem uyuyamam herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Renkler zevkler seçimler farklıdır ama şahsen ben o araca 73 bin versem uyuyamam herhalde
    DSG almayın DSG alana kadar 1.2 Tsi yerine 1.4 tsi 125 lik yeni motoru alın.
  • ozbayram kullanıcısına yanıt
    buna vermesen başka araca vericeksin ve emin olki o aşdığın aeacın golften bi farkı olmayacak piyasa bu şekilde ilerliyor kabullenmek gerek
  • Dirk Nowitzki kullanıcısına yanıt
    örnek verirmisibi benmi bulamıyorum bı araçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Renkler zevkler seçimler farklıdır ama şahsen ben o araca 73 bin versem uyuyamam herhalde
    70 75 bin arası fiyat verilecektse ben olsam 2.el d sınıfına bakarım o paraya superb insignia var hemde full donanımlı 2014 2015 model golfe okadar para verilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlem35

örnek verirmisibi benmi bulamıyorum bı araçları

2012 model S60 2011 Accord. 12-13 mondeo C5 İnsignia bulunur o paralara.
  • izmirlem35 İ kullanıcısına yanıt
    zamlı fiyatmı?
  • Aynı paraya aynı aracın dizelini aldık 2. El olarak arkadaşa. 7000 de 6 aylık araç.
    Aklınızda bulunsun
  • izmirlem35 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam dsg için çok para istiyorlar aynı aracın manueli için 59.500 fiyat veriyolar sürüş konfor paket hariç onuda eklersen 61 bin oluyor bu kadar farkı dsg vereceğinize ya otomatikten vazgeçin yada o farkı dizel manuele verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlem35

2015 golf için 73binlira fiyat verdiler sürüş kontor paketi ve ışık görüş paketi sizce bu paraya değermi

kardeş dsg denilen bombaya ne 0 ne 2. elde bulaşma başka seçeneklere bak.
    sahibinden.com da bebek gibi arabalar var sen ne ariyorsan artik
  • O paraları edecek bir araç değil. 60000 TL'den fazla vermeyin 1.2 Otomatik Golf'e.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.