Şimdi Ara

Volvo S60 Polestar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
5.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yıldızyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Videodaki araç seri üretim değil arkadaşlar boş yere karşılaştırma yapıp durmayın. Sadece 6 tane üretildi. Fiyatı da 200 bin dolar.

200.000 pound değilmi ya benmi yanlış okudum alt yazıyı

Doğrusunuz pound olacak benim kafa otomatik olarak dolara kilitlenmiş :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yıldızyıldız

quote:

Videodaki araç seri üretim değil arkadaşlar boş yere karşılaştırma yapıp durmayın. Sadece 6 tane üretildi. Fiyatı da 200 bin dolar.

200.000 pound değilmi ya benmi yanlış okudum alt yazıyı

Doğrusunuz pound olacak benim kafa otomatik olarak dolara kilitlenmiş :)

• C63 ün şekli yeter gibi duruyor hemde kolay alt edilecek bir rakip değil bir de unutmadan harika bir atmosferik motora sahip volvo yüksek basınçlı turboyla anca ulaşabilmiş denk bir güce
  • Bence yine de bir C63 AMG Black Series Coupe kadar güzel değil.
  • Arkadaşlar gerçekten karşılaştırmaları çok doğru yapmış bana göre bu aracın en iyi avantajı ışıklarda yanınıza gelip hödük gibi bakan m3,amg ve rs sahipleri ile dalga geçmek olacaktır.Yeri gelir porschelerle bile oynarsın !
  • c63, M ve RS ile kıyaslamak hata olur.

Bir de ayrıca birşey paylaşmak istiyorum. Burada bazı mesajlarda görüyorum ki fabrika verisine bakarak bu araba şunu ezer , yolda ayarı verir gibi yorumlar görülüyor. Buna sebep ise pist derecelerindeki birkaç saniyelik farklılıklar.

Burada gerçekten hızlı bir aracı kullanmış tecrübe etmiş olanlar mutlaka vardır ve bu tecrübeyi yaşayanlar bilirler ki güçlü bir spor arabayı limitlerinde kullanmayı bırak yanına bile yaklaşamazsınız.

Hatta baside indirgeyeyim , 200-250 hp lik bir aracı dahi yolda kullanırken zaptetmek kolay değil. Bu sebepten dolayı mercedes-bmw-audi-porsche markalarının ileri sürüş teknik okulları mevcut oluyor.

Kuvvetli birşey satın aldığınızda size öneriyorlar ve çoğu kullanıcı da bunlara katılıyor ki yolda patlamasın.

kısaca öyle basit iş değil 450 -500 hp makineyi kullanmak.
  • Gayet güzel bir araç çıkmış ortaya.
    güç yol tutuş motor verimi açısından takdire şayan.
    c63ü rollde alması ve daha başarılı pist derecelerine sahip olmasıda ayrı bir güzellik.
    Ve bütün bunların volvonun klasik v6sından gelmesi de apayrı bir başarı..
  • volvo s60 polestar sıradan bir araç değildir bence amg .m3 rs gibi performanslı araçları geçmiştir üstelik rakiplerinden daha küçük bir hacimle daha yüksek beygir gücü 6 silindir motor. vs vs.

Dış görünüm olarak c63 amg de sıradan c serisi gibi ( fakat black series hariç) bmw m3 de öyle birkaç extra hava deliklerinden başka birşey yok.
    volvo ayrı bir kit kullanmamasına rağmen yol tutuşunda çok başarılı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.