Şimdi Ara

VW Dayanıklılık Testi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tamamen reklam amacıyla yapılmış saçma bi video

toyota land cruzer geliştirilirken nasıl testlere tabi tutuluyor buyrun

http://www.youtube.com/watch?v=wOO9ur8HcX4&playnext=1&list=PLE54C1BDFF7B65BD7&feature=results_main

53. saniyeye dikkatinizi çekerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Dağılabilirsiniz.

en son yerden çıksa tamam dağılırdık ama ben dağılacak bi durum göremedim bunda
  • Ya yemişim süspansiyonunu bilmemnesini.

Benimbindiğim araba gerekirse motor bloğunu bile erken bitirsin ama şu iki şeyde arıza yapmasın:

1-Elektrik
    2-Şanzıman.

adamın canına okuyor bunlardaki problemi bulmak ve çözmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bole_Sinakko

adamlar turkiyede bmw yi nasıl suruyor örnek video:
    http://www.youtube.com/watch?v=CmE8iE2Ee10&feature=related

Aptal herif birde İŞTE BUUUUUU.. diye bağırıyor.

Araba gitti gidecekti çok ama çok tehlikeli bir iş yaptılar ve eminimki halen farkında değillerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Zamaninda Reno'nun buna benzer aptalca bi reklami vardi hatirlarsiniz.. Çölde araçlari parçaliyolardi biri atliyo biri zipliyo o ona yandan vuruyo o diğerine kafa atiyo falan.. Reklamin en sonunda pert olmuş araçlarla '' bakin Bizler ne kadar sağlamiz Alin bizi '' mesaji vermeye çalişiyolardi falan..

Renodan oldum olasi nefret etmişimdir.. Kimse alinmasinda Helaya gitmek için bir araç alacak olsam O amaçla kullanmak için bile reno almam o derece Kalitesiz bir araç markasi benim gözümde...

reklamın amacı ben, alın degil butun araçları ncap ten 5 yıldız aldıgı için çekilmişti tabi senin idrak etmen zor olmuş...

BENDE bmw ye para verecek kadar EMBESİL degilim ;)

Sana göre Tüm BMW sahipleri Embesil yani hee.... Aferin aferin.. Terbiyesiz Ahlaksiz velet...

• quote:

plaka rus ama nasıl oluyo?
  • quote:

quote:

Zamaninda Reno'nun buna benzer aptalca bi reklami vardi hatirlarsiniz.. Çölde araçlari parçaliyolardi biri atliyo biri zipliyo o ona yandan vuruyo o diğerine kafa atiyo falan.. Reklamin en sonunda pert olmuş araçlarla '' bakin Bizler ne kadar sağlamiz Alin bizi '' mesaji vermeye çalişiyolardi falan..

Renodan oldum olasi nefret etmişimdir.. Kimse alinmasinda Helaya gitmek için bir araç alacak olsam O amaçla kullanmak için bile reno almam o derece Kalitesiz bir araç markasi benim gözümde...

reklamın amacı ben, alın degil butun araçları ncap ten 5 yıldız aldıgı için çekilmişti tabi senin idrak etmen zor olmuş...

Paran olunca ille de BMW ye para vermen gerekmiyor.Reno parasına çok daha iyileri de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

Aynalar

Suya çok girip çıkmaktan çekme yapmış, normaldir...

• quote:

Uzun zamandır bu reklamı arıyordum teşekkürler. Renault nun en sevdiğim reklamıdır. Tüm markalar içinde de en sevdiklerimdendir. O zamanlar reklamda da yer alan Vel Satis modeli Renault nun o zamanlarda en sevdiğim modelidir. Daha sonra o üretimden kalktı, diğerleri de tasarımda bozdu zaten :(
    Bu arada o dönem rönonun tüm araçları 5 yıldız almıştır ve bu reklamı onun için çekmişlerdir. Pertiz ama rönoyuz veya biz hala sağlamız bizi alın gibi bir amaçları yoktur :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sana göre Tüm BMW sahipleri Embesil yani hee.... Aferin aferin.. Terbiyesiz Ahlaksiz velet...

sen sahsın adına konustun diye ben sahsım adına konustum... sana embesil demedim ama üzerine alınmışsın demekki öylesin...

insanları lafla aşağılamaya çalışacagına düzgün konuşmayı öğrende kendini daha fazla rezil etme bunak...

bazı insanların yaşı ilerlesede zeka seviyesi ilerlemiyor hatta bazılarının belli bir yaştan sonra geri gidiyor... örnek olmanız güzel oldu forum ahalisine...

İşte bu kadar ne yazdigindan bi habersin demek ki.. Yazdiklarinin ne demek oldugunu Tane tane oku Zor olacak ama Beyninde çözümle öyle gel karşima.. '' bmw ye para verecek kadar EMBESİL degilim '' Dersen Ben ve Tüm BMW kullanicilarina embesil demiş olursun bunu üstüne alinmakla Alinmamakla alakasi yok Beyin yoksunu değilsen bunu anlaman lazim.. Forum kurallari olmasa Sana Senin anlayacagin Dilde yazardim ama Çocukla çocuk olmak istemiyorum..

Ben şahsim adina Ne olursa olsun Reno tercih Etmeyecegimi Belirttim Sen ise Ezik kişiliginle ile Ben ve Tüm ne kadar Bmw kullanici varsa onlara Embesil yakiştirmasi yaptin.. Ben markayi eleştirdim sen ise bana ve BMW Kullanicilarina direk hakaret ettin.. Bu kadar Acizsin..

Dikkat ettiysen ben İlk yorumumda Reno kullananlara Değil Renoya yorum yazdim.. Sen ise Bana ve kullandigim araca hakaret ettin.. Son yazdiginla bile Hala ediyosun.. Bu kadar eziksin işte... Okudugunu ve Yazdiklarini Anlayamayan bi Canli türüsün sen.. Terbiye ve Ahlaktan Yoksun bir insan yetiştirmiş ailen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 16 Eylül 2012; 2:51:53 >

• şu renoyu savunanlar vw yi savunanlardan daha beter. reno altı üstü, neyini savunuyorsun?
  • arkadaşlar bmw buyuk ihtimal dışardan kiralandı yada gurbetçi bi vatandaşımızın o kadar vergi veripte bu hale sokmazlar arabayı
  • Test ortamı Balgata çok benziyor sanki bizim arka sokaklar. Ama teste eksıkler oldugu ıcın hala gozumde bır balgat degıl. Bır kere turkıyede en buyuk sorunlardan bırı logar kapaklarıdır. Telekomu var kanalızazyonu var elektırıgı var. Asfaltan 30 cm assada olanımı ıstersın 30 cm yukarda olanımı ıstersın sec begen. beledıyenın actıgı dıger cukurları soylemıyorum bıle.

Hakkını yemeyelım ama tam bır turk yollarını turk surucunu yansıttıgı soylenemez. Kaldıkı yukarıda arkadasın dedıgı gıbı 5 yasına gelsın araba goruruz sımdı benım 206 da gecer bu testlerden :D
  • Bu testtekilerden çok daha zorları Türkiye yollarında mevcut
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.