Şimdi Ara

VW Yeni Passat Alım Süreci (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha şimdiden trafikde trendline Passat görmekten midem bulanmaya başladı bir gün bir folsvagın sahibi adamın tekine dayanamıyıp soracam ne buluyorsunuz bundan bu kadar diye
    1-Beyaz jetta
    2-Beyaz polo
    3-Boşline Passat
    ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Hocam, vw den yaptığın araç alımlarında sipariş için ne kadar kapora veriyorsun? Bugün telefon ile görüştüğüm satış temsilcisi benden 3000 tl istedide;) Acaba telefon ile görüştüğüm için mi ciddiye almadı anlamadım

Simdiye kadar altur disinda sadece dogus otodan araba aldim onada 1000 lira verdim altur hic istemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir ara takım elbise üzerine ağırlıkta olan tekstil markasında satış danışmanlığı yaptım. Ortalama takım fiyatımız 250 ₺. Ama onu bile satabilmek için kaç takla atıyorduk. Çay ikramları olsun muhabbet olsun avm içinde ki bir mağaza bu. Şimdi ben gidicem 80-90 bin ₺ para vereceğim adamlar benimle ilgilenmeyecek birde.. Hangi marka olursa olsun bir daha uğramam bile. Düşündüğünüz araca hiç binmedim ama bu yazdığımı da bir düşünün. Şimdiden aracınız hayılı olsun

• Yani bana gore; Allah, sana bu araci alma diye bircok zımni uyarida bulunmus ama sen ille de alacam diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mvn_

Hocam bir ara takım elbise üzerine ağırlıkta olan tekstil markasında satış danışmanlığı yaptım. Ortalama takım fiyatımız 250 ₺. Ama onu bile satabilmek için kaç takla atıyorduk. Çay ikramları olsun muhabbet olsun avm içinde ki bir mağaza bu. Şimdi ben gidicem 80-90 bin ₺ para vereceğim adamlar benimle ilgilenmeyecek birde.. Hangi marka olursa olsun bir daha uğramam bile. Düşündüğünüz araca hiç binmedim ama bu yazdığımı da bir düşünün. Şimdiden aracınız hayılı olsun

Benimde mantigim almiyor bunu bide sonucta makina Bu yarin bakimi olucak degisecek bir seyi olucak bu adam yine sana gelicek yine sen kazanicaksin .. bence sebebi devlet dairesi gibi calismalari ne dosdogru denetleniyorlar nede baslarinda duran bir sef var mesela orasi patronun oldugu bi isletme olsa boylemi olurdu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: ruzbe_

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Gidin mercedes, volvo, bmw,audi veya ford fılan alın passat nedir ya? Ne var şu arabada ? Ne sürüş keyfi var ne tip var, valla ben anlamıyorum nasıl bu kadar sevılıyor bendemi problem var acaba.
    Edit:ekleme

2015 model 70 bin TL D sınıfı full güvenlik donanımlı 586LT bagaj hacmine sahip mercedes volvo bmv audi varmı?
    Otomotiv sektöründe çalışan birisi olarak fordun üretim proseslerini bildiğimden maalesef bana çok uzak.

70.000TL'ye Passat'dan daha dolu ve iyi bir araç var;

Avensis Elegant Extra

Bende aynısını yazacaktim ama arabayi yeni aldığım için uygun olmaz diye düşündüm. Avensis elegant extra passat trendline modeline göre çok dolu bir araç.

• bırakın trendline ı vw için 5 dk beklemem

hoşuma gitmiyor bu marka nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 17 Nisan 2015; 7:12:06 >
  • Temmuza kadar beklenirmi arkadaş, memleket araba dolu

• ruzbe_ R kullanıcısına yanıt
    Hocam ne passati ya gözünüzü seveyim. Sanki memlekette passat tan başka D sınıfı araç yok. Gidin avensis elegant extra alın en az 10 bin tl cebinize kalsın. Yada gidin o paraya ikinci el 1.6 dizel elegant superb alın. Genişliğin ve rahatlığın keyfini çıkarın....
    Sizinki resmen paranızla rezil olmak başka bişey değil.

• Bu fiyat politikasına da hastayım haa. Ben de inşaat sektöründe çalışıyorum, benzer şeyi biz yapsak bir tane ev satamayız. Bugün kapora ver, 1,5 sene sonra ev bitince o anki daire fiyatından ödemeyi alırım desek mümkün değil kimse almaz. Ama aynı adamlar nerdeyse aynı ev parasına otomobil almaya gittiklerinde bunu son derece normal karşılayabiliyor. Neyse alan memnun, satan memnun, ha benden bu sisteme 1 kuruş bile gitmedi, gitmeyecek de.
  • Volkswagen Doğuş grubunda olduğu sürece önünden bile geçmem...

Tabii kapıda elinde tuzlukla bekleyen bu kadar adam varken Doğuş'un umuru olur mu o ayrı konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Gidin mercedes, volvo, bmw,audi veya ford fılan alın passat nedir ya? Ne var şu arabada ? Ne sürüş keyfi var ne tip var, valla ben anlamıyorum nasıl bu kadar sevılıyor bendemi problem var acaba.

Bu kadar sattığına göre...

Sürüş keyfi, tip falan bunlar hep göreceli kavramlar olduğundan kesin bir yargıya varamazsınız.

150 hp tsi passata binmişler gibi Sürüş keyfinden bahsediyorlar bir de.

• Bir kişi de demiyor ki aga bu nedir? Adam ne sormuş millet yok passat alınmaz yok fiyata mercedes bmw al diyor. Bir kişi de soruya cevap verseymiş iyimiş

Dostum ben ww den değilde skodadan araç alacaktım özel siparişle, pazarlık araba geldiğinde oluyor onun öncesinde fiyatı zaten belli olmadığı için ne kadar dil döksem de pazarlık yapamayız demişlerdi.
  • baktı millet o fiyatlara bmw yok eski kasa ve motor avensis önermeye başlamış.
    bari insignia falan önerin arkadaş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzbe_

quote:

2015 model 70 bin TL D sınıfı full güvenlik donanımlı 586LT bagaj hacmine sahip mercedes volvo bmv audi varmı?
    Otomotiv sektöründe çalışan birisi olarak fordun üretim proseslerini bildiğimden maalesef bana çok uzak.

Full güvenlik? Tmm.D
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102417982&p=1#102417982

• ABOK ne ben sadece buna takıldım
  • 3000 tl kapora da iyiymiş yahu
    ben skoda spaceback alırken 500 tl istemişlerdi ama 250 tl kapora bırakmıştım. yan tarafımda octavia alan biri de 500 tl'den fazla bırakmam demişti o kadar bırakmıştı, superb için de 1000 tl'den fazla istediklerini zannetmem
    hadi vw diye en fazla 1500 tl iste, 3000 tl çok fahiş bir fiyat...
  • 23 yıldır araba kullanıyorum bu sürede farklı zamanlarda bizzat kullanmak için
    2 adet 0 polo , 1 adet 0 golf, 1 adet vento, 1 adet passat aldım şimdi de 2007 model golf gt kullanıyorum hepsi için her zaman yetkili servislere gittim, ve şunu diyorum doğuş bu ülkede VW distributoru olduğu sürece ne bir daha VW alırım ne de etrafıma aldırırım.
    Sattığı malın arkasında duramayandan mal alınmaz kardeşim.
    Yurtdışındaki garanti süreleri ve kapsamlarına bakın sonra bunların söylediği koşullara bakın sonra da bu koşulların uygulamasını inceleyin, gözünüz kapalı rızkınızı bunlara yatırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

quote:

quote:

Gidin mercedes volvo bmw fılan alın passat nedir ya? Ne var şu arabada ? Ne sürüş keyfi var ne tip var, valla ben anlamıyorum nasıl bu kadar sevılıyor bendemi problem var acaba.

ABOK

O ne demek ? :)

Al bendende o kadar.

ne kadar hacı tam olarak

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gidin mercedes volvo bmw fılan alın passat nedir ya? Ne var şu arabada ? Ne sürüş keyfi var ne tip var, valla ben anlamıyorum nasıl bu kadar sevılıyor bendemi problem var acaba.

ABOK

O ne demek ? :)

Al bendende o kadar.

Süper

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.