Şimdi Ara

Vw Yeni Polo Alacağım Polo & Fiesta & Hyundai i20 ve Diğer B snf Araç Sahiplerinden Yardım ve Görüş. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik arayan adama çağdışı vitesiyle i20 önerenler var hala
  • Ya fabia ya da 208 allure derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandostigre

Otomatik arayan adama çağdışı vitesiyle i20 önerenler var hala

4 ileri olması mi çağdışı? Yoksa piyasadaki en Sorunsuz otomatiklerden biri olması mi çağdışı?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yıl olmuş 2015 ellerinde 7 DCT gibi bir şanzıman varken, gidip halen çok yakmakta olan 4 ileri koyması çağ dışıdır. 1.4 bir araç 10 litre yakması nedir ? Fabrika verisi realde bu 1-1.5 litre daha artacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebastian vettel

Yıl olmuş 2015 ellerinde 7 DCT gibi bir şanzıman varken, gidip halen çok yakmakta olan 4 ileri koyması çağ dışıdır. 1.4 bir araç 10 litre yakması nedir ? Fabrika verisi realde bu 1-1.5 litre daha artacaktır...

tüm dünyada bu şanzımanla satılmakta. Illa ki yeni bir kombinasyon gelecektir. Ama şöylede bir gerçek var sizin için çağdışı gelen bu ünite diğerlerine nazaran daha az sorun çıkarması sebebi ile ileri bir teknolojidir hiç böyle düşündünüz mu?

• egelidost kullanıcısına yanıt
    merhaba, bir arkadaşım i20 bakıyor suanda otomatik.sebebini sorabilimiyim neden tavsiye etmiyorsunuz? ayrıca yakıt durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

tüm dünyada bu şanzımanla satılmakta. Illa ki yeni bir kombinasyon gelecektir. Ama şöylede bir gerçek var sizin için çağdışı gelen bu ünite diğerlerine nazaran daha az sorun çıkarması sebebi ile ileri bir teknolojidir hiç böyle düşündünüz mu?

Mesele sorunsuzluksa 6 ileri tam otomatikler var onu koysun. 95 model araba gibi 4 ileri otomatikle ş.içi 11-12 lt. yaktıktan sonra hayatta başarılar. Bütün dünyaya böyle satıyormuş iyi de ben dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorum o nolcak ???

• quote:

quote:

quote:

Mesele sorunsuzluksa 6 ileri tam otomatikler var onu koysun. 95 model araba gibi 4 ileri otomatikle ş.içi 11-12 lt. yaktıktan sonra hayatta başarılar. Bütün dünyaya böyle satıyormuş iyi de ben dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorum o nolcak ???

6 ileri var demek kolay motoru ne yapacaksın o zaman? adamlar bizden daha çok düşünüyorlardır. mutlaka bir bildikleri vardır. bekleyip görmek lazım. ayrıca aynı otomatikle fabrika verisi tutturanda var. dizelde bile absürd ortalamalar varken herşey normal. sonuçta yol durumu kullanıcı durumu hep farklı. siz 8 yakarsınız ben 12 yakarım. ben 12 yakıyorum diye herkeste mi 12 yakacak demek oluyor?

• ben bugun b segmentinde otomatik araba alacak olsam.

DSG kullanan gruba yaklasmam, yeni fabia'yi gordum icine oturdum guzel araba olmus ama maalesef DSG"li ..

bence Yaris tercih edilebilir cvt sanziman kullanmasi avantaj ama 1.33 motorda ust sinif mtv odemesi dezavantaji. ama yinede cvt iyidir.
    suzuki swift eger istanbul ankara gibi buyuksehirlerde yasiyorsaniz bakilacak bir araba. benim hosuma gidiyor . iyi bir pazarlik ile alinabilir.
    kia rio eski tip sorunsuz 4 ileri tork konvektorlu sanzimani var . lpg ile binilebilir.
    fiesta bana dar geldi ama tercih meselesi , fiesta'ya da lpg lazim ama :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

6 ileri var demek kolay motoru ne yapacaksın o zaman? adamlar bizden daha çok düşünüyorlardır. mutlaka bir bildikleri vardır. bekleyip görmek lazım. ayrıca aynı otomatikle fabrika verisi tutturanda var. dizelde bile absürd ortalamalar varken herşey normal. sonuçta yol durumu kullanıcı durumu hep farklı. siz 8 yakarsınız ben 12 yakarım. ben 12 yakıyorum diye herkeste mi 12 yakacak demek oluyor?

Senin ileri teknoloji i20' den tam 4 yıl önce o dediğini yaptılar zaten. Kore'de üretiliyo diye çakma Daewoo denen Chevrolet var ya, 1.4 motorla çatır çatır 6 ileri otomatik kullanıyo. Hyundai tüketim değerlerini eksik bildirmekten zaten sabıkalı. İstanbul yada Ankara trafiğinde isterse Schumacher kullansın ne yakacağı belli.

• sanctuary33 kullanıcısına yanıt
    Benim aracım düz vitesli. Gerek vites geçişlerindeki pürüzsüzlük olsun gerekse yakıtı yakmayıp koklaması olsun gayet güzel. i20 otomatik şanzımanın atası sayılabilecek çok eski bir teknoloji kullanıyor. 4 ileri klasik tork konvertörlü şanzıman konfor anlamında harika ama araç ne seri ne de ekonomik.
  • sene 2015 olmuş opak renk araba satıyolar hala. opak renk mi kaldı. metalik renk alın. benden söylemesi
  • Arkdaşlar Skoda bayileri tam bir fiyasko anlatamamam size ellerinde araba yok test arabaları hakkında bilgiler yok satış danışmanlarına eğitim vermemişler donanımları bilmiyor kimse araç ne zaman gelecek muallak bide 3000 / 4000 adet satmayı hedefliyorlar yıl sonuna doğru anca oturur o zamanda zaten yeni makyajlı yada yeni kasalar görücüye çıkar. Yinede umudumu kaybetmeden araştırmaya devam edeceğim çünkü araç hoşuma gitti ama durum böyle maalesef

Kadıköy skoda bayisinde 1.2 110 hp dsg şanzıman test aracı varmış kimi gelecek ay gelcek diyor kimi sipariş alınır 3 ay içinde diyor.

Belli değil ya hiçbirşey gelecek ayı beklemek en mantıklısı ama aranızda daha detaylı bilgisi olan varsa

Polo yerine bu aracı beklemek mantıklımı gerçekten ?

Araç için öğrendiklerim

Cam tavan opsiyonel
    Park Sensör Opsiyonel
    Perde Hava Yastık opsiyonel
    Hız Sabitleyici opsiyonel

Polodan Fazlası

110 Beygir
    6.5 Multimedya ekran ve Miror link
    anahtarsz çalıştırma
    yan hava yastıkları
    Far Sensörü Far sensörü (Eve geliş, evden çıkış, tünele giriş, gündüz lambası)
    BlueTooth
    Tam Otomatik klima
    Ön Sis Far
    Sürücü yorgunluk tespit sistemi
    MAxi Dot Bilgi Ekranı göstergelerin orda bütün bilgilri görmek

Bu farklar için hemen hemen aynı fiyat skoda ve vw kalitesi için değermi

Vw Yeni Polo Alacağım Polo & Fiesta & Hyundai i20 ve Diğer B snf Araç Sahiplerinden Yardım ve Görüş. Vw Yeni Polo Alacağım Polo & Fiesta & Hyundai i20 ve Diğer B snf Araç Sahiplerinden Yardım ve Görüş. Vw Yeni Polo Alacağım Polo & Fiesta & Hyundai i20 ve Diğer B snf Araç Sahiplerinden Yardım ve Görüş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin ileri teknoloji i20' den tam 4 yıl önce o dediğini yaptılar zaten. Kore'de üretiliyo diye çakma Daewoo denen Chevrolet var ya, 1.4 motorla çatır çatır 6 ileri otomatik kullanıyo. Hyundai tüketim değerlerini eksik bildirmekten zaten sabıkalı. İstanbul yada Ankara trafiğinde isterse Schumacher kullansın ne yakacağı belli.

ne yakacagi belli değil ışte. 4 ileri araç sahibi iseniz saygı duyarım hak veririm size. Ama ortada böyle birşey yoksa daha önce de söylediğim gibi ben 12 yakarım siz 8. Bunun net ölçüsü olmadığı için çok yakıyor diye kesin konuşmak doğru değili

• badking kullanıcısına yanıt
    erya otoya gitmişsiniz.. Benim resimleri koyduğum aracı incelemişsiniz herhalde.. bende gittiğimde hiçbirinin bilgisi yoktu özellikleri hakkında.. İlginç olan gelecek olan aracı hiç mi merak etmezsiniz arkadaş.. Yurtdışında satışa çıkmış bu kadar geç kalmanızın sebebi nedir.. özellikleri ben sayıyorum gelen cevap doğrudur oluyor..

Acele yoksa beklemeye değer ama şu 3 ay içinde gelmesi sıkıntı açıkçası.. ben parasını verdimmi almak isterim ama malum herzamanki doğuş bünyesi..

Polo ile karşılaştırıldığında daha yeni bir mesaj gördüm polo konularında birisi 90bg dsg 1.2 + konfor paket+sis farı 51000tlye anlaşılmış..Haziranın 2. haftasında teslim edilecekmiş..

http://forum.donanimhaber.com/m_103621622/mpage_3/tm.htm Bu konuda fabia konusu.. burdada kayadibinde ilk fabianın satıldığı ile ilgili haber mevcut..

Bence beklemeye değer..

• Polo sınıfının en iyisi. Kim ne derse desin. Varsın üç beş oyuncak olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan21t -- 28 Mart 2015; 17:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan21t

Polo sınıfının en iyisi. Kim ne derse desin. Varsın üç beş oyuncak olmasın.

üç beş oyuncak dediğiniz yan ve perde hava yastıkları mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Polo kesinlikle 40küsür bin etmeyecek bir araba. Derseniz ki hangi araba hak ediyor doğru ama poloyu bilen biri olarak yazık diyorum 50bine yakın para. İkinci el golf 6 alsanız bile çok çok çok daha iyi bir araç almış olursunuz ama para sizin, tercih sizin. Şimdi gelir sıfırı varkenciler, ama sıfır polo ile ikinci el golf arasında kalıp, golf alanlar anlayacaktır.

Beni tarif etmişsiniz 1.2 tsi 2 hava tazyikli polo yerine 1.4 tsi comfortline 2010 golf aldim 43500e hem fiyattan kar ettim hemde araba neymiş gördük.
    2006 polodan geçtim ben golf e bu arada.Konfor güvenlik performans. Pilota 2 hava yastığı yerine adam gibi standart koyarlar adetleri hemen alırdım

• hasan21t kullanıcısına yanıt
    Siz atlıkarıncaya binmeyi seviyorsunuz herhalde..

3-5 özellik istemiyorsanız 90 bgyr 1.2 tsi 39.900 fabia.. trafik sigortası dahil.. 2015 model bu arada..
  • Sayin badking ben de ayni sizin durumunuzdayim. Polo ile fabia arasinda kaldim. Fabia nin fiyatlari aciklandigindan beri bayilerden bilgi almaya calisiyorum. Hemen hemen tüm bayileri aramisimdir. Bu bayilerden sadece 2-3 tanesi gercekten sattiklari araci biliyor o kadar. Su anda sadece 1 bayide test araci olmayan 1.2 TSI DSG Style var. Diger bayilerinin hepsinde bu araçlar test araci olarak ayrilmis. Muhtemelen diger parti de nisan sonu mayis basi gibi gelecek.

Benim istedigim donanim 1.2 TSI DSG Ambition. Araci lansman indirimiyle birlikte 44.800 TL fiyat verdiler. Ancak gelis tarihi ile ilgili bir bilgi veremediler. Muhtemelen oncelikle style paketi olanlari getirirler dolayisiyla istedigim aracin gelmesi 2-3 ayi bulabilir. Eger boyle olursa bekleyemem ve alternatif araclara (space star, polo) bakacagim.

Sayin badking siz polo icin hangi bayiden 47.200 TL teklifini aldiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.