Şimdi Ara

Vw Yeni Polo Alacağım Polo & Fiesta & Hyundai i20 ve Diğer B snf Araç Sahiplerinden Yardım ve Görüş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni Polo 1.2 DSG şanzıman comfortline donanım 47.200 TL gibi ( hiçbir opsiyon yok ) opak renk olarak almak üzereyim.özelliklere baktığım zamanda

Abs + Esp + Stat/Stop + Lastik Basıç / Dokunmatik Multimedya Set + Çekiş kontrol + Yokuş Kalkış + Hidrolik Fren Asistanı + gibi özellikler standart geliyor.

Herkes forumlarda Yeni polo alınırmı Fiesta donanım olarak daha zengin kesinlikle alma , Hyundai i20 full herşey var içinde gibi çok yorum okudum ve tabiki DSG çok kötü diyenlere rastladım.

Ben sadece alacağım fiyat seviyesi ve mevcut aracın özellikleri + araç performansını bilen varsa seçimin doğru olup olmadığını öğrnmek isterim.

diğer araçlara bakayım dedim hepsinde polo da olmayan özellikeri ekleyince fiyat geçiyor sanki.

Eksiklik olarak

sis farları + perde air bag + park sensörü + hız sabitleyici gibi özelliklerden konuşuluyor bunlar dışında fark yaratacak özellikler de varmı diğer araçlarda

İlk aracım olacağı için alacağım ve evladiyelik kullancaz inş.Tecrübeli Polo , Fiesta , Hyundai sahiplerinden yorumlar ve görüşler bekliyorum

Çok karasız kaldım

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badking -- 26 Mart 2015; 17:33:21 >

• Bence iyi fiyat almışsınız.yine bu grubun seat ibiza ve Skoda fabia'sına da bakabilirsiniz. Hatta fabia da 110 hp. Güncel motor var.
    Dsg.nin 1.2 TSİ motorla arıza riskinin daha düşük olduğunu düşünüyorum.daha düşük torktan dolayı.
    Ekstra fikir isterseniz bu sınıfta 208 allure donanımı 49 k. Alabilirsiniz.cam tavana kadar standart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

Bence iyi fiyat almışsınız.yine bu grubun seat ibiza ve Skoda fabia'sına da bakabilirsiniz. Hatta fabia da 110 hp. Güncel motor var.
    Dsg.nin 1.2 TSİ motorla arıza riskinin daha düşük olduğunu düşünüyorum.daha düşük torktan dolayı.
    Ekstra fikir isterseniz bu sınıfta 208 allure donanımı 49 k. Alabilirsiniz.cam tavana kadar standart.
    Merhaba ;

Daha sabah allura baktım özellikler falanda çok hoşuma gitti 8 hopralor cam tavan falan ancak otomatik şanzımanı için iyi yorumlar okumadım gerçi diceksiniz DSG için yorumlar da fena :)

Dediğiniz modellerede bi bakacağım çok teşekkürler

Polo bu seviyede dahamı oturaklı geliyor ne ama dediğim gibi kullanan arkadaşlar ve sizin gibi önerisi olan arkadaşlardan alacağım tavsiyeye göre bi karar vereceğim.

çok teşekkürler

• quote:

Bence iyi fiyat almışsınız.yine bu grubun seat ibiza ve Skoda fabia'sına da bakabilirsiniz. Hatta fabia da 110 hp. Güncel motor var.
    Araçta çelik jant yok opsiyon ve fiyatı 2500tl.
  • Hocam fabialar geldi yeni onlara bakabilirsiniz dsg oda. Yada rapid spaceback de bakabilirsiniz
  • enoman kullanıcısına yanıt
    Araçta çelik jant diye tabir ettiğiniz aliminyum alaşım jant standarttır . Araç çok güzel bu sınıfta hemen her konuda liderdir ve süper bir fiyat almışsınız özellikle yakıt ve konfor olarak sizi mutlu edecektir ben aldım memnun kaldım tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 583534 -- 26 Mart 2015; 18:13:27 >
  • Herkes kendi arabasını övmüş .
    1 clio 1.2 turbo edc 120 bg
    2 yeni fabia 1.2 dsg. 110 bg
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Herkes kendi arabasını övmüş .
    1 clio 1.2 turbo edc 120 bg
    2 yeni fabia 1.2 dsg. 110 bg
    en son tercihim olurdu polo... bu sınıfta fiesta'dan iyisi yok (bence)
  • Ben ankara'daki 2-3 bayiyi dolaştım 1.2 tsi dsg için 48.500'den aşağı fiyat alamamıştım
    kaldı ki 47 bine 2014 yılında bile alan pek yok
    sahibinden.com'da 50 binden başlıyor zaten
    iyi fiyat almışsınız

ben olsam alırdım

http://forum.donanimhaber.com/m_103295971/f_//tm.htm#103295971
  • enoman kullanıcısına yanıt
    Tekrar liste fiyatına baktımda 51400 TL.den 47200 TL. Güzel indirim.belki de hiç kafa bulandırmadan alınabilir.ancak alaşım jant yok araçta kapak jantla gelecektir.
    Clio 1.2 tce EDC ve fiesta 1.0 powershift güzel seçenekler.önerenler de olmuş. Pazarlık edilebilir.47 binlere inerlermi bilemem ancak daha donanımlı oldukları kesin poloya göre.
  • quote:

Tekrar liste fiyatına baktımda 51400 TL.den 47200 TL. Güzel indirim.belki de hiç kafa bulandırmadan alınabilir.ancak alaşım jant yok araçta kapak jantla gelecektir.
    Clio 1.2 tce EDC ve fiesta 1.0 powershift güzel seçenekler.önerenler de olmuş. Pazarlık edilebilir.47 binlere inerlermi bilemem ancak daha donanımlı oldukları kesin poloya göre.

2015 modellerde alaşımlı jant var ama bayilere gelecek olan bazı araçlarda hala kapaklı jant olabiliyor, o işte de bir çakalllık dönüyor ama anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

en son tercihim olurdu polo... bu sınıfta fiesta'dan iyisi yok (bence)

Alıntıları Göster
    otomatik bakıyorsan ve uzun süre kullanacaksan dsg alma.

2 havayastıklı hiç bir modeli alma.

o sınıfta sorunsuz-konforlu otomatiğe sahip ve buna rağmen az yakan suzuki swift tavsiye ederim, 44 civarına çok daha donanımlı-güvenli-sorunsuz bir model, eksisi bagajının küçük olması.

kia rio da yakıt haricinde swift ile benzer özelliklerde ve bagajı geniş, fakat çok km yapıyorsanız sorun olabilir.

• Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    Taze bilgi için teşekkürler :) ben bilmiyordum 2015'te alaşıma geçildiğini.
    Bu arada sizin focus geldimi?
  • slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Ben de bilmiyordum, Pursaklar'daki Eskihisar Doğuş Bayiine gittim, alıcı olarak sordum Polo'yu, elimizde bir tane var ama jantlar alaşımlı olduğu için bin tl daha pahalı dedi (15" alaşımlı jant, opsiyonlu jantlardan değil) yani 48.500 olacakken 49.300 dedi (ben daha önce göz atmıştım, alaşımlı jantı görmüştüm listede). Dedim 2015 modeller zaten alaşım jantlı değil mi, onlar henüz gelmedi bu araçta da kapaklı jantlar sonradan değiştirildi dedi. Polo almaktan vazgeçmemde bunun da önemli bir rol oynadığını söyleyebilirim. 2015 model bir araçta olması gereken donanımı fiyat farkı ile satmak istemesindeki amacı pek kavrayamadım.

Focus henüz gemide büyük ihtimal Yunanistan açıklarına yaklaşmıştır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

Araçta çelik jant diye tabir ettiğiniz aliminyum alaşım jant standarttır . Araç çok güzel bu sınıfta hemen her konuda liderdir ve süper bir fiyat almışsınız özellikle yakıt ve konfor olarak sizi mutlu edecektir ben aldım memnun kaldım tavsiye ederim

Evet haklısınız makyajla birlikte 15'' jantı koymuşlar.16'nin opsiyon fiyatıymış o.
  • Selam arkadaslar soylediginiz her modele bakiyorum ve fiyatlama icin mail atiyorum bayilerr yarinda arayacagim ama Yeni skoda fabialar gelmis Tr ye benim haberim yoktu arabanin icinde sanki hersey var eksik yok :) bagaj hacmi c sinifi gibi cok sasirdim liste 50 bin fiyat indirimle ayni seeviyelerden olursa onerirmisiniz? Pek ni test ve incelem de yok taze gelmis sanirim ? Kesinlikle ozelliklerine bakmanizi oneririm uzrine konusaniliriz polo ysda fabia alternatif suzikiyi inceliyrum

Yenia fabia sastim kaldim cam tavafalan standart ust seviyede

http://www.skoda.com.tr/models/Yeni-Fabia/donanim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badking -- 26 Mart 2015; 19:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

Evet haklısınız makyajla birlikte 15'' jantı koymuşlar.16'nin opsiyon fiyatıymış o.

Alıntıları Göster
    DSG'siz olan tavsiye edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: badking

Selam arkadaslar soylediginiz her modele bakiyorum ve fiyatlama icin mail atiyorum bayilerr yarinda arayacagim ama Yeni skoda fabialar gelmis Tr ye benim haberim yoktu arabanin icinde sanki hersey var eksik yok :) bagaj hacmi c sinifi gibi cok sasirdim liste 50 bin fiyat indirimle ayni seeviyelerden olursa onerirmisiniz? Pek ni test ve incelem de yok taze gelmis sanirim ? Kesinlikle ozelliklerine bakmanizi oneririm uzrine konusaniliriz polo ysda fabia alternatif suzikiyi inceliyrum

Yenia fabia sastim kaldim cam tavafalan standart ust seviyede

http://www.skoda.com.tr/models/Yeni-Fabia/donanim
    Polo kesinlikle 40küsür bin etmeyecek bir araba. Derseniz ki hangi araba hak ediyor doğru ama poloyu bilen biri olarak yazık diyorum 50bine yakın para. İkinci el golf 6 alsanız bile çok çok çok daha iyi bir araç almış olursunuz ama para sizin, tercih sizin. Şimdi gelir sıfırı varkenciler, ama sıfır polo ile ikinci el golf arasında kalıp, golf alanlar anlayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Polo kesinlikle 40küsür bin etmeyecek bir araba. Derseniz ki hangi araba hak ediyor doğru ama poloyu bilen biri olarak yazık diyorum 50bine yakın para. İkinci el golf 6 alsanız bile çok çok çok daha iyi bir araç almış olursunuz ama para sizin, tercih sizin. Şimdi gelir sıfırı varkenciler, ama sıfır polo ile ikinci el golf arasında kalıp, golf alanlar anlayacaktır.

2.el DSG riskine girilmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

2.el DSG riskine girilmez bence

O da doğru malesef, vw markasının bir de böyle sıkıntısı var. Şimdi düşünüyorum otm araç alacak olsam bende ikinci el vw almazdım en azından 2014 öncesi. Ama manuelse kesinlikle ikinci el değerlendirilmeli.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.