Şimdi Ara

w124 230e

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar 85 model donanımlı dolu bi 230 e aracım var.arabamda herşey tamken tek eksiğim benzinde çalışmaması.araç eski oldugundan götürdüğüm ustalar boşver bu arabaya benzinde binilmez zaten gazını eksik etme gibi ukalaca cevaplar verdiler.ama ben yinede bu arabayı benzinde kullanmak en azından gaz bitme ihtimalini düşünerek içerisinde az da olsa benzin bulunsun istiyorum.benzin pompası sağlam motora benzin geliyor fakat çalışmıyor.bu sorunu yaşayan ve çözen varsa yardımcı olursa dua ederim.

• Merhaba aynı araçtan benim de var 85 230 e benimki çok güzel çalışıyor senin arabanın muhtemelen benzin dağıtıcısı bozuk ve benzin rolanti sensörü alınmış bunları baktır özelikle benzin dağıtıcısının bozuk olma ihtimali yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enn az 30 tl içerisinde benzin varken karburatöre benzin damlatın ya da çalıştırmadan önce gaz pedalıyla 4-5 kez pompalayın. Uzun zamandır benzinde gitmiyorsa bayır aşağı giderken bi benzine çek. durduğu yerde çalışmama sorunu bende de vardı 20-25km benzinde bindim çalıştırırken pompaladım çalıştırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.