Şimdi Ara

W810i Genpa Garanti Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar bnim bundan iki sene once aldiigim w810i cep telefonum wardi 6.ay tlfn garantiye gidip degişti yeni geldi baya bi sonrada o cihazin ekrani kirildi we garanti gitmesin diye serwise werip tlfnu masrafiyla yaptrdim. Su anda garantisi bitmek uzereydiki 1 ay kalmişti yani tlfn acilio beyaz ekran gelio sadece titrio we bn bunu genpa serwise yolladim ve bana 2 gun içinde Telefon tamiri mümkün olmadığından işlemleri tamamlanamamıştr yazdi.Bnde gittim tlfn bayime arattim serwisi bana denilen cewp tlfnda yetkisiz müdahale war denilindi tlfna isiyla mudahale edilmiş diye sacma bi karar werdiler oysaki bu genpa serwisten başka biyere gitmemiş durupdurukkn calişan tlfn kiş gunu bu sogukta dicem sicak hawadr ondan olr ama soguk hawa yani nese dedim bnde bide kendim arim serwisi aradim dediler aynılarini dedi başka bi yetkili tarafndan mudahale edilmiş deniliyor ama kesinlkle bole bişi olmadi sadece kendi serwislerine gittiğini acikladim genpa serwis dedi isterseniz yasal işlemlere başwurablrsniz bnm hiç bi bilgim yok we nasil ne etsem sizden yardim istiyorum şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

• sakın patch falan atarken gdfs yi bozmuş olmayasın
    telefonu değiştiriyim diye
    gdfs yi yükle düzelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

sakın patch falan atarken gdfs yi bozmuş olmayasın
    telefonu değiştiriyim diye
    gdfs yi yükle düzelir

Saol cvbin içn ama bn bu patch işlerini 2 seneden beri yapiyorum kesinlkle bole bişi olmas gdfs yedekleride war tlfnun yukledik olsa olurdu bilmedigimizden diil denedim dedigini patchlan alakasi yok
  • Arkadaşlar lutfen cwp werin ona göre bişe yapmaya gidicem yasal işlem fln ve bunun içinde hiçbr bilgim yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit_53 -- 23 Şubat 2009; 7:19:49 >
  • hocam aynı şeyi telpa arkadaşımın SE için dedi sorun aynı ve bize cevaplarıda bu oldu. adamlar uğraşmak istemiyor sanırım. Sony TR ile görüştüm ankaradaki asya telekoma göndermemi söylediler hiç bir şey yazmayın dediler daha önce servise verdik felan diye.

Sırf şu servis sıkıntısı yüzünden kimseye Se aldırmıyorum artık. Umarım TR de satış açısından daha da kötü duruma düşer SE belki biraz akıllanır.

edit: bu arada genpa benim sağlam moto teli bozup yollamıştı hatta konu açmıştım da o sıralar genpa DH e reklam verdiği için sanırım konu kaldırılmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 23 Şubat 2009; 10:07:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

hocam aynı şeyi telpa arkadaşımın SE için dedi sorun aynı ve bize cevaplarıda bu oldu. adamlar uğraşmak istemiyor sanırım. Sony TR ile görüştüm ankaradaki asya telekoma göndermemi söylediler hiç bir şey yazmayın dediler daha önce servise verdik felan diye.

Sırf şu servis sıkıntısı yüzünden kimseye Se aldırmıyorum artık. Umarım TR de satış açısından daha da kötü duruma düşer SE belki biraz akıllanır.

edit: bu arada genpa benim sağlam moto teli bozup yollamıştı hatta konu açmıştım da o sıralar genpa DH e reklam verdiği için sanırım konu kaldırılmıştı

Teşekkür ederim cvbin için şimdi bn tlfnu asya telekomami yolliyim_?

• bence şansını bir dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.