Şimdi Ara

W980 Şarj Soketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. w980'imin şarj soketi bozuldu. Türkiye'de bulma şansım yok sanıyorum, kime/nereye sorduysam yok dedi. Cihazın şarj soketi W395 modeliyle aynı, fakat o telefonu da getirmedi SE. Ne yapacağımı bilmiyorum. İnternet üzerinden almak istesem çok fazla shipping gelecek sanırım.Ama çok da çarem yok açıkçası.

Yurtdışından yakın zamanda dönecek biri ya da tanıdığı olan biri var mı acaba?

Veya, yurt dışından bu parçayı getirtsem hangi siteyi önerirsiniz? (shippingi ucuz olmalı ve çabuk ulaştırmalı.)

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• asya telekom yapar ya bu kadar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: clvclnx

Selamlar. w980'imin şarj soketi bozuldu. Türkiye'de bulma şansım yok sanıyorum, kime/nereye sorduysam yok dedi. Cihazın şarj soketi W395 modeliyle aynı, fakat o telefonu da getirmedi SE. Ne yapacağımı bilmiyorum. İnternet üzerinden almak istesem çok fazla shipping gelecek sanırım.Ama çok da çarem yok açıkçası.

Yurtdışından yakın zamanda dönecek biri ya da tanıdığı olan biri var mı acaba?

Veya, yurt dışından bu parçayı getirtsem hangi siteyi önerirsiniz? (shippingi ucuz olmalı ve çabuk ulaştırmalı.)

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

sony ericssonların şarj soketi hepsinin girişi aynıdır..sen asya telekoma götür yaparlar
  • http://urun.gittigidiyor.com/SONYERICSSON-K750-K790-W580-W810-SARJ-SOKETI_W0QQidZZ34693519

Telefonun garantiliiyse servise ver değilse al bundan, büyük ihtimal uyar, universal bu giriş çünkü. Yine de bilemiyorum.

Hem bu soketler lehimli falan değil çıkarıp takması basit.
  • Öncelikle, her şarj soketi uymuyor. W910i soketi dahi görünüş olarak benzer, yanlardan çentikli fakat çentikli kısım ortada değil de üstte olduğu için boarda lehimlenemiyor soket. Dolayısıyla orijinal soketi haricinde (söylediğim üzere w395 ile aynı soketi kullanmışlar.) diğer 3 çeşit soketle uyumsuz. Bu kadar basit, tanesi 1 liralık bir parça için Sony Ericsson'un beni mağdur etmesi cidden zoruma gidiyor.

Asya Telekom'da da parça yok ve tamir için fahiş fiyat istiyor. Geriye sadece yurtdışından dönecek birinden rica etmek kalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.