Şimdi Ara

walker hakkinda yardim lutfen arkadaslar cok ihtiyacim war

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar walker yapmayi her server a ayri walker yapmayi ii bilen birisi warmi ???? bn polonyadan bi kankime es-l2 ve C4 hobby nin walkerini yaptirtmistim.ama es-l2 yede hobby yede yeni patch geldi die giremiorum.o polonyadaki arkide yapamior denior.biri lutfen ya walker yapmayi gzlce anlatsa her patch de her deisiklikte nasil duzelticegimi calisr hale getiricegimi anlatsa bilgi verse ogretse COOOK SEVİNİCEM =( yada biri bna her patch de sorunda fix de calisicak bi es-l2 ve c4 hobby nin walkerini yapip buraya koyarsa cooook mutesekkir olurum + duacinizda olurum xD lutfen bna bir yardim pls.tskkurler. bu arada enchant bugg a 2 bildiim bugg i yazdim bakin isterseniz.nese saygilarimla...

• ben l2walker ı nasıl kulanıcağımı bilmiyorum........ Biri bana ayrıntılı anlatırsa çok iyi olur......
    Zaten ana hatları ile öğrensem deneyerek gelişirim ben ....
  • imkansiz.2 seneye yakindir walker kullaniorum ama biturlu tam cozemedim.oynadiin server a bi patch gelio.ip yi nerden bulcam deistircem ne eklicem azim acik kaliorum.polonyali arkiye soruorum dio bekle gondereyim hep o yardimci oluor bide raykoo.walla bekliorum biri yardimci olsa su ise ????...
  • anlıyorum da ben walkerı hiç bilmiyorum c3 den başlayanlardanım c4 dragon network oynadım serverların kapandığı dönemdem sonra hiç c4 oynamadım....
    hep c5 ve interlude serverlara baktım ama geçenlerde bikaç arkadaş c4 abyss x7 ye geçelim dedik.
    Bende walkerın c4 de çalıştığını biliyorum ama abyss de çalışırmı onu bile bilmiyorum...
    yani bana biraz anlatın indirdim walker 10.06 gibi bi versiyonu nu ama hiçbişey anlamadım l2 nin şu driver/etc/host dosyasına bişeyler ekle dio ekledim oyun açılmadı galiba yanlış şeyi ekledim o örnekti :D neyse yani anlat lütfen bana biraz.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.