Şimdi Ara

Wall Hack yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar wall hack olayına giremiyorum open GL'de çözünürlük 800x600 fakat ekran kartınız desteklemiyor diyor.
    ekran kartım Radeon x300
    arkadaşta chipset var fakat o destekliyor
    yardımcı olursanız sevinirim

• hile mi kullanacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hover_Craft

hile mi kullanacaksın

+1001
  • sakin olun kardeş herkes kullanıp şerefsizlik yaptığı için kullanmam gerek nefret ederim hileden ama adamlara günlerini göstermek lazım. çözüm yok mu şimdi bu garibin derdine?
  • sakın hile kullanma.hile kullananları sewmem.sonra çok küfür yersin.eğer gününü göstermek istiyorsan oyunu iyicene öğren...

[ARKANGELS]_THIEF
  • yav arkadaslar bu wall işi nedir ne işe yarar anlamadım gitti nasıl anlarız bi soyleseniz merak ettim biraz iyi oynayınca hemen valı kapa felan diyolar sinir oluyorum.1 aydır netten oynamaya basladım biraz yabancıyım.eskiden böle şeyler yoktu valla internet kafelerde paşa paşa oynardık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rekuroy

yav arkadaslar bu wall işi nedir ne işe yarar anlamadım gitti nasıl anlarız bi soyleseniz merak ettim biraz iyi oynayınca hemen valı kapa felan diyolar sinir oluyorum.1 aydır netten oynamaya basladım biraz yabancıyım.eskiden böle şeyler yoktu valla internet kafelerde paşa paşa oynardık
    wall durvarların içinden görüp ateş etmeni saglıyo buda frag kazandırır ve wall kullanan adam kendini nimetten sayıp kendisine güzel oynadıgı için saygı duyuldugu hissine kapılır hile kullananı anlaman için oynayıs tarzına bak ve sen öldükten sonra izleyici mod olarak wall hissettigin kişiyi izle zaten anlarsın ve hile kullananlara cok acıyorum cok aciz insanlar ve bu sırada bir sürü küfür yiyolar sahsen bana o kadar küfür etseler ben yediremem yani kimsenin anası bacısı o kadar ucuz olmamalı

yigiz hileye hile ile neden karsılık veriyosun ki çık baska servera gir baska server mı yok karsılık verecem die o kadar küfür yersin bence hiç bir şekilde hile kullanma

• +999
  • neyse zaten bu polocup'a başladığımdan beri bıraktım counter'ı sağolun yine de
  • bu adamı kaybedin bu forumdan hileden konu açmayın hatırlamak istemiyorum eski namuzsuz günleri
    bu adama bi çare
  • hile kulnınca ne olacak ki anana küfür yiyecen baya alla alla sonun işallahh
  • +1907
  • yigize katılıyorum. serverlardaki birkaç şerefsizin yüzünden ağız tadıyla bi CS oynayamıyoruz. bu yüzden de her ne kadar da istemesemde bazen kullanmak zorunda kalıyorum. gerçektende kimsenin wall kullanmadığı temiz bir server bilen var mı
  • bence sotesiz(hilesiz) bi server yoktur her önüne gelen şerefsiz soteci
    geçen 1.6 da bi serverda adam resmen sote yapıyo yaw
    çıkmazda arkanda kimse yok kimse seni bulunduun yerden göremicek kadar saklanıousun şerefsiz hemem waall yapı wuruo böle bişi olurmu yaf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.