Şimdi Ara

warrioru bırakıp asas kasıcam :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka maka 62 warriorum var. ve şimdi assasa imrendim
    bu arada bilmiyorum bu resmi daha önce gördünüzmü. ben japkonun forumundan aldım.

• Kimsenin dikkatini cekmiyor herhalde adamın elindekiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbrahaM

Kimsenin dikkatini cekmiyor herhalde adamın elindekiler..
    kimsenin dikkatini çekmiyor degil millet böyle foruma bakmaz ve adamın elindekiler ne öle???
  • quote:

Orijinalden alıntı: stop_

kimsenin dikkatini çekmiyor degil millet böyle foruma bakmaz ve adamın elindekiler ne öle???

Alıntıları Göster
    assas a imrencene git battle priest kas en gzli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvrenough

assas a imrencene git battle priest kas en gzli :)

Alıntıları Göster
    neye benziyorsa o
  • quote:

Orjinalden alıntı: AbrahaM

Şaka maka 62 warriorum var. ve şimdi assasa imrendim
    bu arada bilmiyorum bu resmi daha önce gördünüzmü. ben japkonun forumundan aldım.

tbrkler assas ii de itemleri çok pahalı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inndark_

quote:

Orjinalden alıntı: AbrahaM

Şaka maka 62 warriorum var. ve şimdi assasa imrendim

tbrkler assas ii de itemleri çok pahalı..
    Bizim amerika server lerinde bu itemi gören varmı?
  • ii kas sana kolay gele
  • valla böle asas kim istemezki bende böle bi asas olsun oyunun kralı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisberg22

valla böle asas kim istemezki bende böle bi asas olsun oyunun kralı olurum
    1. si..her char deiştiren buraya topic açarsa ne olur halimiz??..2. si bu resmi japko forumundan aldıysan montaj olabilir ..eger kendin çektiysen şundan kaynaklanıo olabilir..orası japko we bizim serwerla arada bayaaaa bi fark war wersion bakımından..yani anlııcan orda öle bi uniq item olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: SiLiCi___

1. si..her char deiştiren buraya topic açarsa ne olur halimiz??..2. si bu resmi japko forumundan aldıysan montaj olabilir ..eger kendin çektiysen şundan kaynaklanıo olabilir..orası japko we bizim serwerla arada bayaaaa bi fark war wersion bakımından..yani anlııcan orda öle bi uniq item olabilir..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SiLiCi___

Arkadasım sen hastamısın yoksa.? aksam aksam hakaret mi yemek istiyon. benim amacım car acmak felan degil ki acmam da 62 warrioru neden bırakayım. sadece resmi sizlerinde görmesini istedim..
    bir daha da kimsi bu sekilde eleştirme buraanın yetkilileri var sana düşmez merak etme.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SiLiCi___

Arkadasım sen hastamısın yoksa.? aksam aksam hakaret mi yemek istiyon. benim amacım car acmak felan degil ki acmam da 62 warrioru neden bırakayım. sadece resmi sizlerinde görmesini istedim..
    bir daha da kimsi bu sekilde eleştirme buraanın yetkilileri var sana düşmez merak etme.

Alıntıları Göster
    hehralde japon serverinin o kadarını anlayabiliyoruzki yorumun da yaptık. ama unique mi degilmi bilmem orasını.

• quote:

hehralde japon serverinin o kadarını anlayabiliyoruzki yorumun da yaptık. ama unique mi degilmi bilmem orasını.

Alıntıları Göster
    BENCE SAKIN OYLE BİSEY YAPMA

WARRİOR 60 TAN SONRA ASSASS TAN İİDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeral_Mist

BENCE SAKIN OYLE BİSEY YAPMA

WARRİOR 60 TAN SONRA ASSASS TAN İİDİR

Alıntıları Göster
    yani.
    işin espiriside burda zaten ben adamın elindekilere nazaran böyle bir topic actım.
  • quote:

yani.
    işin espiriside burda zaten ben adamın elindekilere nazaran böyle bir topic actım.

Alıntıları Göster
    valla kardeş warrior bırakılmaz sen warrioru kas bence japkoda bi assas resmi görüp imreniyorsan japkonun bir warrior resmine bak ozamn hayatta bırakmak istemen warrioru
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMe_On

valla kardeş warrior bırakılmaz sen warrioru kas bence japkoda bi assas resmi görüp imreniyorsan japkonun bir warrior resmine bak ozamn hayatta bırakmak istemen warrioru

Alıntıları Göster
    babam elindekileri merak ettim ne onlar orakmı yoksa denizdeki korsanların tek eli olmazda hani bişiyler takarlar sen de merak edip korsan mı olmauya kalktın ne onlar a.q. öyle :D rogue raptorumu

• quote:

Orijinalden alıntı: fruelf

babam elindekileri merak ettim ne onlar orakmı yoksa denizdeki korsanların tek eli olmazda hani bişiyler takarlar sen de merak edip korsan mı olmauya kalktın ne onlar a.q. öyle :D rogue raptorumu

Alıntıları Göster
    ona bakarsan dragon slayer +8 olan bi warrior gorsen daha da imrenirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: elizeR

ona bakarsan dragon slayer +8 olan bi warrior gorsen daha da imrenirsin

Alıntıları Göster
    görmüştüm onu evet.
  • quote:

görmüştüm onu evet.

Alıntıları Göster
    adam ın elindekiler ney ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: :_junior_:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: :_junior_:

İmzayı biraz küçültsen....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.