Şimdi Ara

Web Site Tasarımım Nasıl Olmuş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Gizemly -- 17 Aralık 2007; 15:06:13 >

• biraz karmaşık bi görüntüsü var ayrıca detaylar ve satın al linkleri bence uyumsuz olmuş gibi
  • siyah renk olmamış... siteye amatörlük havası veriyor. hosting hizmeti almak isteyen daha sade ve cancan lı olmayan siteleri tercih ederler...
    birde penguen yanıp sönüyor... buda gitmemiş... hosting siteleri sade olmalı ve kullanışlı...

yani.... siyah, yeşil uyumu olmamış gibi....
    penguen olayını ve renk sorununu halledersen gaye başarılı olur diyebilirim....

kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Gizemly

Sitemin tasarımını yeniledim. Sizce nasıl olmuş?www.garantihosting.org

ben şahsen tasarım göremedim.
  • Çok klasik, siteniz için açıkçası sizin tabirinizle, " Amatör Paket " diyebiliriz.

Banner'da kesinlikle oynama yapmalısınız. Başta güzel gözükebilir ama çok bunaltıcı.

Sitenin sağ ve sol tarafındaki boşluklar kesinlikle doldurulmalı, benim düşünceme göre bir sayfa tamamen site olmalı, bir şerit veya bir dikdörtgene benzetilmemeli, öyle yapılacaksa da sizin yaptığınız gibi bomboş olmamalı, en azından bir gradient yapsaydınız iyi olurdu.

"Detaylar" ve "Satın Al" linkleri çok kötü, linklere doğru düzgün renk veremiyorsanız resimli link koymanız daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.