Şimdi Ara

Web Site Yapimi güzel bi anlatim...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaslar,Benim acayip bir hastaligim var.Web sitesi yapmak istiyorum ama malesef yapamiyorum...Fazla bilmiyorum bana lütfen anlatirmisiniz?Nerden baslayacagimi nelere dikkat etmeliyim...Dreamweaver'la biseyler yaptim fakat...Tikandim...Lütfen bi güzel anlatim yaparsaniz Emin olun cok duaci olacagim size...Ayrica güzel anlatimlar varsa elinizde link yollayim bari bilmeyenlere faydasi olsun.Tskler Arkdaslar lütfen Cevap bekliyorum.

• bikere web bilgisinden daha da önemlisi, ne yapıcaını, yaptığın sitenin içeriğini ve kapsamını planla. Sora taslak çiz. Sora google da neler lazımsa yaz ara, aşağı yukarı bişeyler çıkar
  • Kardeş Dreamweaver şimdilik yerine daha kolay olan frontpageyi kullan bu program daha kolay ve ondan sonra dw geçersin frontpageyle ilgili eğitim cd var bende msn ekle sana veriyim
  • frontpageyi nerden bulurum
  • Herhangi bir office cd'sinde
  • Bence windows kullanıyorsan direk dreamweaver ile başla.. Frontpage de zamn kaybetme..
  • Evet Dreamwaever kurulu simdi napcan arkadaslar lütfen bi yardimci olun cok sevinirim...Cevap bekliyorum Tskler
  • Bir de photoshop edinsen iyi olur Onunla arayüz yaparak başlayabilirsin
    http://www.adobekurs.com/ burada dreamweaver dersleri mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 30 Mayıs 2007; 18:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: playboyac

Merhaba arkdaslar,Benim acayip bir hastaligim var.Web sitesi yapmak istiyorum ama malesef yapamiyorum...Fazla bilmiyorum bana lütfen anlatirmisiniz?Nerden baslayacagimi nelere dikkat etmeliyim...Dreamweaver'la biseyler yaptim fakat...Tikandim...Lütfen bi güzel anlatim yaparsaniz Emin olun cok duaci olacagim size...Ayrica güzel anlatimlar varsa elinizde link yollayim bari bilmeyenlere faydasi olsun.Tskler Arkdaslar lütfen Cevap bekliyorum.

Merhaba Hazır sistem kullanmanı tavsiye ederim sitemi ziyaret edebilirsin sırtına yaslan ve panelden yönet başın ağrımasın

https://phpscriptler.net

Web Site Yapimi güzel bi anlatim...

• ben tr.gg hazır şablon kullanarak başladım hazır kodlarla başla işe site içeriğini il başta oluştur daha sonra tasarım olayına geç Kısmetse eğitimini alıp meslek edinmek istiyorum bu işi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.