Şimdi Ara

Web Siteme Not istiyorum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bitirdiğim bir site olan krom yol asfalt ın genel görünüş itibariyle 10 üzerinden değer vermenizi istiyorum.

http://www.kromyolasfalt.com/

Not: Flash slaytları ve chatbox ı kullanıcı istemiştir. Onun rızası üzerine koydum.

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaMmBaZzzzz -- 11 Ekim 2008; 1:26:58 >

• kardeş hoş güzelde o menüyü bi düzelt anasayfa yazısı nerde ya öle bide birazdaha sade düzgün ve hızlı bi slayt varsa onu koy
    10 üzerinden 3 veriom ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratgun

kardeş hoş güzelde o menüyü bi düzelt anasayfa yazısı nerde ya öle bide birazdaha sade düzgün ve hızlı bi slayt varsa onu koy
    10 üzerinden 3 veriom ben

görmedin mi anasayfa yazısını :|
  • chat, ziyaretci sayisi, hava durumu bunlar nedir?

burda ticari bir site yapilmaya calistigini goruyorum, biraz ticari siteleri gezersen eger boyle seyler olmadigini gorursun. Ote yandan menu eh iste biraz daha iyi olabilirdi, renk secimi guzel, 5/10.
  • Renk Seçimi güzel.Ama CBOX hiç olmamış hocam.Birde büyük resimlerden oluşan slaytı anasayfaya koymaman daha iyi olur.Resim Galeri diye bir bölüm açarsan daha hoş duracaktır.Menüyüde geliştirmeni tavsiye edebilirim

kaplanmete 'ye katılıyorum chat,ziyaretçi sayısı,hava durumu kaldırılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

chat, ziyaretci sayisi, hava durumu bunlar nedir?

burda ticari bir site yapilmaya calistigini goruyorum, biraz ticari siteleri gezersen eger boyle seyler olmadigini gorursun. Ote yandan menu eh iste biraz daha iyi olabilirdi, renk secimi guzel, 5/10.

abi biliyorum zaten ben istemiyorum zaten chati, ziyaretci sayisini, hava durumunu yahu..
  • güzel olmuş bende 10 üzerinden 6 veriyorum.....
  • 10 / 6.7
  • up
  • Bende bir not vereyim.

* Statik bir sayfa için tasarım yetersiz.
    * Menü bağımlı, yetersiz. Bold olması daha mantıklı olurdu bu hali ile.
    * HTML kodu düzgün değil.
    * Flickr için iframe kullanımı site için bir eksi puan.
    * Fotoğraf boyutları büyük ya da fazla grafik kullanıldığından site yavaş.
    * Kullanılan flash site ile bütünleşmiş değil.

Bu liste böyle uzayıp gidebilir incelendiğinde. Sitenin başarılı yanları da var sadece ilk bakışta gördüğüm eksileri yazdım. Css, xhtml öğrenmenin senin için iyi bir adım olacağına inanıyorum. Böylece kullandığın editörde designer modundan çıkıp coder moduna geçmek zorunda kalacaksın ki buda işi gerçekten öğrenmeni çok hızlandıracak. Sonuç olarak 10 üzerinden 2 veriyorum.
  • renk uyumun dışında diğer lerini beğenmedim..
    arkadaşlar sorunlara değinmişler... hepsine katılıyorum.
    6 puan veren arkadaşlar a buradan azıcık sitem ediyorum...
    benim notum 2 enfazla 3 olur...

kolay gelsin
  • sitenin üst kısmı olmamıs üst resime bi cerceve vs bişi yap sayfanın en basındayım hisini vermiyo koca koca flashlarda hosuma gitmedi gecen sefer de böyle bi konu actın farklı bi site içindi (sanırım reklam şirketiydi) o sitenin aynısı renkler resimler farklı teknik acıdan hiçbir degişiklik gelişme yoq aynı

torpille 10/4

kolay gelsin .
  • Site şablonu sana ait olmadığını düşünüyorum edit bir site;

Editleme için ise not verilmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: X Files

Site şablonu sana ait olmadığını düşünüyorum edit bir site;

Editleme için ise not verilmez...

ne alakası var ?
  • Hava durumunu kaldır
    Ve o galeriyide
  • 1-menüler olmamış text menü yapıyorsan şık tutucak bir arkaplan kullanabilirdin

2-ortadaki devasa açılan hazır flash galerisi olmamış itici duruyor

3-sarı textler olmamış sırıtıyor

4- hava durumu olmamış ilgili değil aynı şekilde döviz bilgileri bölümü

5- bu tarz sitelerde neden online ziyaretçi bölümü koyulur anlamıyorum ip göstermeninde anlamını kavrayabilmiş değilim

6- genel olarak çok ağır ve dağınık bir yapısı var ayrıca 6 verenleride anlamadım

10/0 kusura bakma
  • gener görünüş olarak güzel fakat bir kaç değişiklik yaparsan 10 numara olur

ANASAYFA - MAKiNA PARKIMIZ <<< bunların yerine sade güzel butonlar eklersen görsel güzellik katar birde hava durumu ip ziyaretçi sayaç vs. döviz gibi eklentileri kaldırırsan daha profesyonel olabilir

yıkıcı değil yapıcı olsak konuyu açtığına pişman olmuştur
  • Resim slayt gösterisi çok sağ tarafta biraz daha ortada olursa daha güzel olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.