Şimdi Ara

>>>>>>>WEB TASARIM GURUBU<<<<<<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zor bişey olcanı sanmıyorum ama saol bilgiyi kullanıttırma konusunda iyiyyim içinde küçük bi kıvılcım bile olsa ben onu alev yaparım kendime güveniyorum tabiki sizlerede
  • Ok, inşallah muvaffak olursunuz. benimkidi sadece bir tavsiye idi, ki biz aynı ortamda olmamıza rağmen iki kere niyetlenip becemedik, siz birbirinizi görmeden tanımadan bunu yapın cidden müthiş başarı kabul ederim. Bi de merak ettiğim ekibi koordine eden kiş olarak sizin yaş, eğitim ve web tecrübeniz nedir? daha önce böyle bir organizsyonda bulundunuz mu? yanlış anlamayın sadece merak ettim. İyi çalışmalar.
  • benim yaş 16 meslek lisesinde bilgisayar okuyorum bi ara ücretsiz web sitesi tasarlıyodum ama iki üç kişiyle olmuyo bu iş dedim adma lazım dedim böle bişii yapııım dedim önceden5 kişiyle çalışıoduk onlarla oldu işşallah bunlarlada olur ilgin için saol
  • Güzel fikir ama yaş haddi uymuyor
  • nedenki yaaaaa????????????????
  • 21 yaş yazmışsın yaş 33 ne yapacağız neyse ben kendimce grup kurdum bu gurubada 21 yaş üstü arkadaşlar dilerlerse katılabilirler..
  • ya o yazdıklarım olursa iyi olurlar olmasada olur yani bide haksız rekabet yaaa resman gelecegimle oynuosun tessedüflerimi bildiriyorum yani
  • Estağfirullah neden geleceğinle oynıyayım güzel kardeşim benim ki adındanda anlaşılacağı gbi Webmaster lar grubu yani bu konuda uzman olan arkadaşlarla güzel bir paylaşım gurubu kurmak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

21 yaş yazmışsın yaş 33 ne yapacağız neyse ben kendimce grup kurdum bu gurubada 21 yaş üstü arkadaşlar dilerlerse katılabilirler..

tamam yapıyoruz o zaman
  • Ok ayhan kardeşim memnun olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

21 yaş yazmışsın yaş 33 ne yapacağız neyse ben kendimce grup kurdum bu gurubada 21 yaş üstü arkadaşlar dilerlerse katılabilirler..

dostum referanzlarımı bir ara gösterdim sana , eğer istiyosan al beni , beni al, al işte, yap bi şeyler

quote:

Orjinalden alıntı: fingof

ya o yazdıklarım olursa iyi olurlar olmasada olur yani bide haksız rekabet yaaa resman gelecegimle oynuosun tessedüflerimi bildiriyorum yani

şak maka bi yana, muhtemelen yeni webtasarımı öğrenenlerden oluşan bir grub olucak galba.
    ve serkanyan ve ya Ayhan Arslan bu işi bana göre profesyonelce yapıyorlar.
    yaş sınırı koymak yerine, bunun gibi arkadaşlar kazan bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon -- 23 Ocak 2007; 9:14:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: icon
    şak maka bi yana, muhtemelen yeni webtasarımı öğrenenlerden oluşan bir grub olucak galba.

haklısın..Ayhan Arslan ve serkanyan bu işi profesyonel olarak yapıyorlar sanırım.. onun için onlardan daha iyisini bulacağını sanmam 21 yaş altı kuralını kaldır
  • quote:

Orjinalden alıntı: elektrobugiii

quote:

Orjinalden alıntı: icon

haklısın..Ayhan Arslan ve serkanyan bu işi profesyonel olarak yapıyorlar sanırım.. onun için onlardan daha iyisini bulacağını sanmam 21 yaş altı kuralını kaldır

haklısın bence 21 yaş altı sınırı kaldır istersen.herkes bir grup altında toplansın daha sonra da bu grupun içinde de bi bölüm oluşşun uzmanlar acemiler vs. diye ama herkesi tek bir çatı altında toplayalım.
    bu benim düşüncem.Belki sizin düşünceleriniz aynı olmayabilir.Ama sonuçta ben ortaya fikrimi söledim sizlerde söylesin.daha sonra bu fikirlerden güzel bir şeyler çıkacak inancındayım.
    esenlikle kalın .bu arada bende meslek lisesi bilgisayar bölümü lise son

• demin gördüm serkanyan Konu dışında webmaster grubu kurmuş

bu proje yattı galiba :( benim içinde kötü oldu kendimi geliştirmem açısından :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: elektrobugiii

demin gördüm serkanyan Konu dışında webmaster grubu kurmuş

bu proje yattı galiba :( benim içinde kötü oldu kendimi geliştirmem açısından :(

evet bende gördüm webmasterlar grubu diye kurmuş.web tasarım grubu ile webmasterler grubu tek isim altında toplamak lazım kanımca bu projenın yatması durumunda tek senin için kötü olmaz daha nice kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımız war onlar içinde kötü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanlız kovboy -- 23 Ocak 2007; 13:33:46 >
  • kötü olan bişey yok arkadaşlar grup kurmak kimseyi iyi yapmaz ne bizi ne sizi bizde bu işi bilerek doğmadık bence bu işin bir numaralı kuralı arama yapmak meraklı olmak hergün kendine bişeyler katabilmek ve forum kurmak, php nuke felan fıstık uğraşmamak ilk olarak ne istediğinizi belirleyin ve bi yerden başlayın gerisi gelir zaten
  • bende bu işi biliyorum sadece resimden oluşan web tasarımlar yapıyorum benim bunları bilmem başkalarınada ögretmemi kısıtlamaz bakın sizde biliyosunuz ben 50 kişilik bi gruyp yerine 10 kişiyle başlayıp sonra büyüyen bi topluluk olmayı yeglerim bu 10 kişi kendi alanında iyi olcak zaten ,bide adam hiçbişey bilmese burda işi ne bişiler bilioki gelio sizinkadar olmasada bilio

orda yazılanlar olmak zorunda diil dedim ben biraz okusanız
  • Merhaba bende katılmak isterim...
  • bende varım fingof msnden ekledim seni az önce haberin olsun
  • bazıları işimize köstek olsalarda pazartesi gününe kadar alımlarımız sürecektir..

21 yaş üstü dahil
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.