Şimdi Ara

>>>>>>>WEB TASARIM GURUBU<<<<<<<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fingof.........Serkanyan.....

Hocam ben ikinizle de varım .....

Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştayım. Aynı zamanda da Deli İbrahim'in kuyulara para saçtığı...

İlgi alanım komple FLASH animasyon - oyun - banner - template - animated gif vs. vs.
    Geçmişte PHP-Nuke deneyimim olmakla birlikte yaptığım bir flash site de mevcuttur. Şu günlerde de görsel ağırlıklı kendi flash tabanlı kişisel sitemin tasarım işiyle uğraşıyorum. Yapmış olduğum çeşitli afiş, broşür çalışmaları ve logolar mevcuttur.

(Bu arada 3Dlerde kendini geliştirmiş olan Serkanyan ile Flash konusunda büyük tecrübeleri olan Ayhan Aslan'ın hangi gurupta olacağı da tarafımdan tercih konusudur.) Ustaları dışlamak olmaz hani...
    Gelin birlik olalım. (Mevlana gibi oldu be.... haddimize düşmez ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskinomerkeskin -- 23 Ocak 2007; 22:52:01 >

• ya ben şöle yapalım ozaman benim tek derdim seviye farkı olmasın birlik olalım ama iki gurup olsun amatör iyi bide profesyonel birisinde iyileşen digerine geçer bi düşünün derim
  • Fingof bu arada merak ettim bu iş hadi bi site yapalım demekle olmaz evlat...
    Kime ne yarar dokunacak bu senin işten? Ne sitesini ... ne için ... kime yapacak bu senin gurubun?
  • ya abi öncelikli amaç para degil kendimizi geliştirmek he para diosan kendi sitemizi kurup reklamaımızıda yaptıkmı gelir olmadı webmaster lar var onlar yardım eder oda olmadı dükkan dükkan gezer bi demo web sitesi yapar gezeriz yani bizde çare tükenmez hele bi hallosunda

• ozaman şöyle yapalım iki yada üç grup olur en altta bilmeyenlere ögretme olur ikincisinde profesyonellere katılıp kendini geliştirir üçüncüsünde de profesyoneller olur web tasarımları yapar satar hemde böyle bi grupla marka oolmamız daha geniş kitlelere hitap etmek için çok daha iyi daha çabuk tanınırız...

bide serkanyan kardeşim msnni atarsan senle özel olarak konuşurus........

• Arkadaşlar benim grubumu siz belirleyin.
    -21 yaş altı -Tamam

-tasarım programlarından anlayan,Buda iyi

-site yapımıyla ilgili herhangi bir konuda (hiç farketmez) bilgili (bedava host,domain,programlar v.s),Bilgimin çok oldugunu söyleyebilirim.

-html,asp,php dillerinden birini gördünmü bu budur şu şudur diyebilmek,Html bilirim,php biraz

-photoshop,flash gibi grafik ve animasyon progarmlarından anlayan,PS Bilmem fazla ama

-bi tasarım kabiliyetine sahip olmak (olmasada olur),Kabiliyetim ve arzum çok

-ftp den anlayan,FTPDE N anlarım

-güncel ve genel kültür konusunda bilgili ( forumları takip eden),Buda tamamdır

-ögrenme veya ögretmeye hazır,Biri benden mi bahsediyor?

-sorumluluk alabilecek ve her türlü sorunun altında kalkabilecek,Sorumluluklarımın altından kalkarım ;)

Ayrıca Smf den anlarım.

Buda html olarak hazırladığım web sitesi daha yayınlamadım:
     >>>>>>>WEB TASARIM GURUBU<<<<<<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLG# -- 24 Ocak 2007; 20:38:45 >

• Resmin büyüğü içinhttp://img260.imageshack.us/img260/4748/xxxx0se.png adresine giriniz...
  • Chevher bana elindeki site resmi daha çok bir template uyarlama gibi geldi? Yanlıyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskinomerkeskin -- 24 Ocak 2007; 22:01:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: keskinomerkeskin

Chevher bana elindeki site resmi daha çok bir template uyarlama gibi geldi? Yanlıyor muyum?

evet öyle
  • bu templatei bi sitede görmüştüm ama unuttum
  • mikroproje.net sitesinin sahibiyim isterseniz ASP.NET kontrolleriyle profesyonel şablonlar oluşturabilirim (tabi ücretli olmak kaydıyla)
  • biz burdakiler kendi işini kendi yapsın diye ugraşıyoz sen kendi şeyinin derdindesin ha aramıza katılmak istersen buyur gel
  • asp ve flash hariç diğerlerinden kendimce anlarım
    şu anda 5 adet sitem var phpbb ve hosting domain işleriyle ilgileniyorum henüz çok gencimtaze kanlıyım katılmayı çok isterim birlikte bişiler yapmayı ayrıca photoshop başında geçiyor ömrüm böle bişiye katılmak isterim öm den ulaşabilirsin istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: fingof

sana şimdilik bi program öneriyim "web page maker" bununla bi bak sadece tasarım agarlıklı bi program resimler bul harırları degiştir falan çok şey ögrenirsin deneye deneye zaten bunların hepsini farkılı kişiler yapcak
    bi kişden buların hepsini yapmasonı bekleyemessinki

kardeş bu programın full sürümü birde türkçe yaması varsa bir zahmet buraya yada pmden atamısın.Bensede szlere katılabilirmiyim bu arada web tasarım için. html biliyorum az derecede genel kültür hat safada...
  • onun ful sürümü falan yok anaca crack falan onun türkçe yamaya ihtiyacı yok herşey zaten çok açık
  • arkadaşlar en büyük hatanız hazırcı olmanız..web sayfası yapmak ondan para kazanmak öyle kolay işler değil şu an şirketimizde 15 kişi çalışıyor ve bunların arasında 17 ve 19 nvar meslek lisesinde okuyan ve mezun olan ama gerçekten işi resmen çözdüler..Mesela yukarıda arkadaşın verdiği resim resmen bir template ve onun üzerine yazı yazmak sadece iki dakika :) (alınmasın emeğine bir saygısızlık anlamında söylemek istemem).. Dediğim gibi web sayfası yapmak oturup günlerce belki aylarca uğraşmaktır..Bir şirket size gelip web sayfamı yap dediği zaman siz işe sadece temiz beyaz boş bir sayfayla başlayacaksınız :D ve oturup asp sini(internetin olmazsa olmazı) teker teker düşünüp kağıtlarda sonra bilgisayarda yazacaksınız. ve tasarımı çok ii kulanacaksınız ki uğraştığınız emeğin değeri en 100$ ı aşsın.yoksa bu iş olmaz..En başta belirten kuralların hepsini çatır çatır bilmek gerekiyor öyle az buz değil
  • bazılarına teplate diyince o ne diyolar bari bu biliyo bi daha fazlasını bilmesi için ortam hazırlıyoruz başlarda ordan burdan çalcak deigtircek ama daha sonra kendide yapcak sen direk boş sayfadan mı başladın ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: fingof
    sen direk boş sayfadan mı başladın ????

+ 9876543210
  • tasarımım iyidir (fazlasıyla)
    sunucumuz var
    flash bilirim (fazlasıyla)
    asp bilirim

fakaat bu grupta ne olucak yani amacı nedir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.