Şimdi Ara

West ilk izlenimlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: khazix

udyr öyle oynanır zaten. west gold 1 in çöp olduğunu sayende görmüş olduk.

Secilen sampiyonlar bakimindan bakarsan kendince dogru dusunuyor olabilirsin ancak oynayis tarzi ve kafa yapisi tamamen farkli. Ayrica udyr oyle oynanmaz. Tek bir gank atmadan ve dragonu iplemeden 20 dk boyunca kurt, ifrit, mavi, kirmizi, golem donerek oyun oynanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBG MELIH

quote:

Secilen sampiyonlar bakimindan bakarsan kendince dogru dusunuyor olabilirsin ancak oynayis tarzi ve kafa yapisi tamamen farkli. Ayrica udyr oyle oynanmaz. Tek bir gank atmadan ve dragonu iplemeden 20 dk boyunca kurt, ifrit, mavi, kirmizi, golem donerek oyun oynanmaz.

tek bir ganke bile gerek yokta dragonu iplememesi bitirmiş olayı haklısın o konuda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13rtn!

Gelmiş yine biri iki oyun oynayıp analiz yapan tip... Yakında ağlama burada böyle troll adamları TRde görmedim diye yok abicim flamede var troll tonla var tek fark takım savaşı için mid lanede toplanabiliyorlar sağda solda ölmüyorlar o kadar oynadık tek fark bu güvenin bana

Oyunu öğrenmek için TR'de başlatmıştı arkadaşlarım beni ve bir ay sonra EUW'te onların yanında başladım. Aylardır da buradayım ve inan Türk serverındaki sürtüşmeler, rutin küfürler, kavgalar, inanılmaz yeteneksiz insanlar, çocuk popülasyonu, sıradan afk kalmalar/feederlar cidden can sıkıyo. Server değiştirmeden önce oyunu bırakma raddesine gelmiştim, eğer geçici olmasaydım o server beni oyundan tamamen soğuturdu. Ve değiştirdikten sonra fark ettim oranın nasıl bir çöplük olduğunu.

Tamam her yerde var bu tipler, dört dörtlük demiyor kimse euw için. Fakat yüzdeye vurursan Türk serverıyla kıyaslanamaz derecede az. Orada oynamak için ya umursamaz olmalısın, ya da peygamber sabrın olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BBG MELIH

quote:

Orijinalden alıntı: 13rtn!

Gelmiş yine biri iki oyun oynayıp analiz yapan tip... Yakında ağlama burada böyle troll adamları TRde görmedim diye yok abicim flamede var troll tonla var tek fark takım savaşı için mid lanede toplanabiliyorlar sağda solda ölmüyorlar o kadar oynadık tek fark bu güvenin bana

Neden yasak mi. Forumun amaci ne ki. Troll konu mu acalim? Iki mac atmadim ayrica dunden beri 15 maca yakin attim. Yeteneksizsiniz iste kabul edin. Elo helli goruyorsunuz. Sonra takiminiza troller gelince agliyorsunuz. Sukur benim oyle bir problemim yok ve oyunumu daha da gelistirecegime inandim su 2 gunde.

Ayrica bazi arkadaslarin okudugunu anlama problemi var. Ben hicbir servera cennet demedim. Sadece weste bakinca tr serveri cingen mahallesi gibi demek istedim. Kavga gurultu kaos ortami cahillik vs.

Ben sana konu aç ya da açma diye bir şey demedim 15 oyunda analiz yapıyor olmanı şaşırtıcı buldum. İşte fark şurada sen 15 maç oynamışsın ben 1 yıldan fazladır orada oynuyorum ve senden daha fazla deneyime gözleme sahibim bende sana bunu söyledim. Tek fark söylediğim gibi herkes gelip takım savaşı yapmanın doğru olduğunu düşünerek hareket ediyor ve bu da TR serverına göre olumlu bir durum.

Sen çıkar troll yok flame yok afk kalan yok ya da TRye göre az dersen ben bunları kabul etmem Troll ve afk hele ki afk daha çok var. Ben bunları bronze, silver, gold ligleri için söylüyorum bütün bu liglerde oynadığım için söylüyorum

• quote:

ÇÖP olan birisi varsa o da sensin karşı jung tüm laneleri domine ettirdi kuleler gidiyor oyun bitiyor udyr feral stack kasıcak değil mi
  • west leş flame açısından tr'den farkı yok sadece oyuncular daha iyi
  • Bana da troll pick denk geldi. 2 kere. Birinde adam Vi jungle dedi son saniyede Teemo kitledi. Lp olsa dodge atacaktım fakat olmadığı için oynamak zorunda kaldım.
    Adam fazla bilmiyordu ama botlane'de Draven'la beraber taşıdık diyebiliriz.

2. de ise yine Teemo denk geldi. Adam solo gideceğim dedi. Karşısında ne vardı hatırlamıyorum fakat hayatımda gördüğüm en iyi Teemo oyuncusu diyebilirim. Karşı takım Teemo'nun mantarlarından kendi ormanına giremiyordu. Adamlar bizi kovalayamıyordu.
    Cidden Teemo gibi nefret ettiğim bir karakteri bu kadar seveceğim ( o maçlık) aklıma gelmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

west leş flame açısından tr'den farkı yok sadece oyuncular daha iyi

Evet, oyuncu kalitesi anlaminda bariz ustun. Ben de bu sebeple kendimi gelistirebilecegimi umuyorum.

Tabi herkes gecsin demiyorum sen zaten cirkef bi insansan westte de cirkef insanlar gelir seni bulur. Ayni sekilde gider westte de feedlersin sucu baskalarinda ararsin, Allaha sukur suana kadar oynamayi birakip oyunu chat odasi gibi kullanan tipler gormedim. Hizli yukseliyorum

• bronze-silver-gold her sunucunun aynı, değişen bi şey yok
  • BBG MELIH kullanıcısına yanıt
    westte jungler top ve adc olarak biraz eksik görüyorum bulunduğum lig plat küme diamond kümesine çıkınca ordanda izlenimlerim olacak elbet
  • westin bronzu tr de elmas ve çelıncır
  • Twitch mid, nauitlus jungle, karthus top ayni takimdaydik ve kazandik :) hatta twitch dk 5 e kadar afk idi. Geldi ozur diledi ve oyununa devam etti.

• Bende weste geçcem rahatlıycam demiştim bir zamanlar geçtim ilk 10 oyun harika sürekli zaferler alıyorum mükemmel oynuyor takım falan .Sonra rankedlarda öyle adamlar gelmeye başladıki beni çıldırttı keşke tr de olsaydım diye söylenmeye başladım.Afk lar sorun olmuyor westte feeder falanda çok değil ama adam geliyor trollüyor tüm zevkin o maçla kaçıyor. Örnek veriyim bir tane karşılaştırma yapıcam. Westte adam master yi aldı jungle falan yapıyor. Ganklere başladı gank atıyo killi biz alıyoruz kill salın dedi. Tabi laneler falan kasıldı hepimiz iyiyiz. Master yi ise fazla kasamadı bu gank atmamaya başladı ormanda takılıyo sonra inadına tf lere gelmedi ve hayalet dansçı alarak oynamaya başladı ve alcağımız oyunu onun yüzünden kaybettik.Motive etmeyede çalıştık yine olmadı . Tr ye geçtim . 2 gün önce yine tr de ranked giricem solo q adam son pickte dedi support kalmasın trollerim. Bi tane adam tamam ben alırım dedi aldı supportu. Sonra adama adc kalınca bu adamda adc almak yerine gitti master yi aldı trollücem dedi her kill benden çaldığınız zaman adamlara 1 killde ben vericem dedi. Tabii herkes buna sövmeye başladı bu oyuna troll falan girdi ap rünler hiç kullanmadığımız speller. Ben dahil top oyuncumuz bu adamı motive etmeye çalıştık. Aferin harikasın adamsın gibi sözlerle bunu övdük. Laneleri kaybettik. Bu troll giden adam oyunu tek başına taşıdı bi de supportumuz sona o kadar kill almasına rağmen adamında gidip karşı jinxe kill vermesine rağmen oyunu kazandık. Tr de adamlar trolleyebilir ama westte trollemesin.

Üstte yazdıklarımı okumayabilirsiniz ben size burda kısaca özet geçiyim. Westte adam trollüycekse feedlicekse afk kalıcaksa ne yaparsan yap yine o aynı şeyleri yapıcaktır. Tr de ise küfür ediliyor diyoruz aslında bizim yüzümüzden adam ölüyor yani ilk kanı vermiş hemen küfür etmeye başlıyoruz feedleme falan yazıyoruz aslında onu motive etsek bir şey olmaz sorun yok düzeltirsin vb. şeyler söylersek kill aldığında onu motive edersek oyunu kazanabiliriz.

Kısa bir not daha: Westte TR deki arkadaşlık ortamını çok ararsın bir-iki arkadaşın geçmediği sürece hep yalnız kalırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 16 Temmuz 2014; 16:13:25 >

• Kazanamayız diyorlar fakat oyuna aynen devam ediyorlar. Tr alışkanlıklarından kurtulamadığım için sürekli play safe play with team wait falan yazıyorlar. Pickte trolleyeni görmedim. Supplar trdeki gibi değil oyun taşıyan cinsten. Trdeki gibi roam yapamıyorsunuz 2 takımda wardlıyor.

• TheDcdy T kullanıcısına yanıt
    Bende her teemo solo oynadığımda o taktiği uyguluyorum. Mr. Boqe den görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

westte jungler top ve adc olarak biraz eksik görüyorum bulunduğum lig plat küme diamond kümesine çıkınca ordanda izlenimlerim olacak elbet

Özellikle altını çizerek iletmek istiyorum.

Westte ciddi anlamda adc sıkıntısı var.

Ortlamanın üstünde adc oynamayı bilen adam çok rahat bir şekilde bence plat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızkullanıcı

Bende her teemo solo oynadığımda o taktiği uyguluyorum. Mr. Boqe den görmüştüm.

Bizim eleman tf'lere de katılmıyordu. Elemanlar 2 kere tf girdi. Toplane'de iki kule kaybettiler.

Sadece baron önü tf'ye ve nexus kulelerine dayandığımızda yanımıza gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk StaR

Kazanamayız diyorlar fakat oyuna aynen devam ediyorlar. Tr alışkanlıklarından kurtulamadığım için sürekli play safe play with team wait falan yazıyorlar. Pickte trolleyeni görmedim. Supplar trdeki gibi değil oyun taşıyan cinsten. Trdeki gibi roam yapamıyorsunuz 2 takımda wardlıyor.

Hocam sen ne diyorsun. Ben pembe ward alan adc gördüm. Bir değil, iki değil.

Adamlar harita kontrolünün ne kadar önemli olduğunun farkında. Bizimkiler bedava verilen trinketleri atmaktan aciz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

quote:

Kazanamayız diyorlar fakat oyuna aynen devam ediyorlar. Tr alışkanlıklarından kurtulamadığım için sürekli play safe play with team wait falan yazıyorlar. Pickte trolleyeni görmedim. Supplar trdeki gibi değil oyun taşıyan cinsten. Trdeki gibi roam yapamıyorsunuz 2 takımda wardlıyor.

Adamlar harita kontrolünün ne kadar önemli olduğunun farkında. Bizimkiler bedava verilen trinketleri atmaktan aciz.

Aynen özellikle midler baron ve dragonun çaprazındaki çalılarda pink ward savaşı yapıyor. Trinketler hem kullanılıyor hem de oyun ilerledikçe satılıp kırmızıları alınıyor.
    Benim en rahat ettiğim davranışları aşırı tepkiye alışık olmamaları. Durmadan ss verince bütün takım çekiliyor bazen zevk için yapıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

quote:

Aynen özellikle midler baron ve dragonun çaprazındaki çalılarda pink ward savaşı yapıyor. Trinketler hem kullanılıyor hem de oyun ilerledikçe satılıp kırmızıları alınıyor.
    Benim en rahat ettiğim davranışları aşırı tepkiye alışık olmamaları. Durmadan ss verince bütün takım çekiliyor bazen zevk için yapıyorum

Bir kere hiç unutmam nehir komple bembeyazdı.
    Lcs'te öyle tablo görmemiştim.
    Hey gidi hey.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.