Şimdi Ara

West ilk izlenimlerim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kim ne derse desin bence tr daha iyi boşuna 5200rp gitti (gold2 hesabım var bronze diye laf atmayın boşuna )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmeyin abi ya geçen oyunumda uLtra007 diye birisini gördüm hanginiz doğruyu söyleyin geçmeyin şu servera da adam akıllı sizin olmadığınız ortamda bi oyun atalım
  • Plat 3 serilerdeyim, road to diamond :) ve hala tek bir kufur yemedim. Karsimda oynayan oyuncular icinden ediyor olabilir onu saymiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BBG MELIH

Plat 3 serilerdeyim, road to diamond :) ve hala tek bir kufur yemedim. Karsimda oynayan oyuncular icinden ediyor olabilir onu saymiyorum

Trde hangi ligdeydin

• quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

quote:

Plat 3 serilerdeyim, road to diamond :) ve hala tek bir kufur yemedim. Karsimda oynayan oyuncular icinden ediyor olabilir onu saymiyorum

Trde hangi ligdeydin

Diamond serilerinden plat 2 ye dustum sonra weste gectim

• quote:

quote:

quote:

Trde hangi ligdeydin

Güzel güzel diamond olda TR plat 2 = West diamond diye hava atak

• quote:

quote:

quote:

quote:

Trde hangi ligdeydin

Güzel güzel diamond olda TR plat 2 = West diamond diye hava atak

Aynen tr daha zor

• BBG MELIH kullanıcısına yanıt
    Herkes oyun olduğunun farkında, tek amaçları eğlenceli vakit geçirmek. Türkiye'de ise durum farklı amaç sadece kazanmaya oynamak, yapılan hatalarda ağır şekilde müdahale etmek ve en önemlisi saygının pek olmadığı bir ortam var. İstisnalar var elbetteki ama ancak 10 oyunda sadece 1 yada 2 oda şansın yaver giderse.

Dota'dan direk geçiş yaptığımda TR serverinda oynadım 6 ay süresince, weste kaçtım hemen memnunum.
  • Westte aram atmayın beyler 3 oyun attım 3 ü de trdeki aramlardan berbat psikolojim bozuldu yemin ederim. Buradan şu çıkarımı yapabiliriz sanırım tr bronz silver > west bronz silver ya da tr bebeleri west bebelerinden beyin olarak önde.
    Bu arada plat 2 30 lp deyim şuanda. Canım sıkılınca aram atmaya trye giriyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13rtn!

Gelmiş yine biri iki oyun oynayıp analiz yapan tip... Yakında ağlama burada böyle troll adamları TRde görmedim diye yok abicim flamede var troll tonla var tek fark takım savaşı için mid lanede toplanabiliyorlar sağda solda ölmüyorlar o kadar oynadık tek fark bu güvenin bana

+1000. Arkadas alman ve fransizlari tatmamis galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Gelmiş yine biri iki oyun oynayıp analiz yapan tip... Yakında ağlama burada böyle troll adamları TRde görmedim diye yok abicim flamede var troll tonla var tek fark takım savaşı için mid lanede toplanabiliyorlar sağda solda ölmüyorlar o kadar oynadık tek fark bu güvenin bana

trde plat 2 idim weste geçişte gold 1 e attı şuan plat 2 ye çıktım 30 civarı maç oynadım dediğiniz tipte adamlar denk gelmedi henüz. aram mapini saymazsak tabi.

• Cennet mahallesi lafındaki cennet kelimesinden adamın demek istediğini bile anlamayanlar sanki TR serverinin özeti gibi biraz?
  • Jajjajajajajajajajajajajja (temsili)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

trde plat 2 idim weste geçişte gold 1 e attı şuan plat 2 ye çıktım 30 civarı maç oynadım dediğiniz tipte adamlar denk gelmedi henüz. aram mapini saymazsak tabi.

West serverinde 200'ün üzerinde maç attım , adamlar 4 pre giriyor garanti ikisi feedliyor bunların , bende sadece safe oyna diyorum baktım devam ediyor feedlemeye report diyorum , oyun sonu garanti offensive language'den uyarı yiyorum. Her oyun böyle , pre girmeseler bile nedense biri kötü oynuyor report dediğim zaman karşı takım bile beni reportluyor..

• güzel maçlar oluyor burdaki grupla beraber de giriyorum tr ye göre çok güzel

achambo eklemek isteyen olursa beraber gireriz
  • Kim ne derse desin west çok iyi bir yer.2 aydır oynuyorum burda.Troll, flamer çıkarsa tek tük çıkıyor.

• Ben geçeli 1ay oldu.Başlarda cidden cennet gibiydi.Sonradan daha sıradan gelmeye başladı.Genel farklar şunlar:
    Troll pickleri trye göre kesinlikle fazla(Biraz daha keyfi.)Ki en kötü yanı bu trolleme olaylarının trden fazla olması.Afk seviyeleri aynı nerdeyse.Flame, hakaret çok daha az.En önemli fark geri dönüşlerin; küfür ve hemen oyunu bırakma anlayışının olmamasından dolayı çok daha fazla olması.Ki oyunu keyifli kılan şey bu.Trde plat-diamond 4-5 olmaktansa gold westte oynamayı tercih ediyorum; ki edilir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 21 Temmuz 2014; 20:40:12 >
  • quote:

Doğru tespit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.