Şimdi Ara

Whatsapp Documents ve Library Dosyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Rica Etsem İphone Whatsapp Documents ve Library Dosyalarını Birisi Upload Edebilirmi

• Güncel Lütfen 1 Kişi Bari Atsın
  • Dediğimi hala anlamadın sanırım. Library ve Documents dosyaları zaten her WhatsApp'ın içinde var.
  • Whatsappı sil tekrar yükle hepsi gelir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 21 Temmuz 2013; 18:46:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad yada ipoda atmak istiyormuş adam ondan istiyor, iphonu olmayanlar netten arıyor çünkü...benim gibi :)
  • İşte Yok Ben Hala Bulamadım
  • bende aradım. iphone yok olsa eklerdim buraya.ipade eklicem 6.1.3 oldugu için jb de yapamıyorum.biri atarsa deneyeceğiz artık.illaki biri atar ama, burası donanımhaber
  • Aynen Kardeşim 6.1.3 Jb Olmadığı İçin Bende Çaresizim İpad 2 Me Yüklüyeceğim Aynı Durumdayız Sanırım
  • valla aynen bende de ipod 5 var son 6.1.3 olduğu için jailbreak de olmuyor şu an.olan varsa bi upload ediversin hayrına
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzoguz777

Arkadaşlar Rica Etsem İphone Whatsapp Documents ve Library Dosyalarını Birisi Upload Edebilirmi

Su an upload edıyorum bırazdan lınkı eklerım

edit bahsettıgınız dosyalar benım bılgılerımıde ıcerıyor resımler rehber bılgılerı vb o yuzden paylasmak sakıncalı olmazmı paylasmasammı acaba dıyorum su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 26 Temmuz 2013; 1:33:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mudur yardım edebilecek :(
  • ben araştırdım da arkadaşlar bacanağın iphonundan denedim arkadaşın dediği gibi kişinin tel nosu vb. kayıtlı oluyor o yüzden paylaşmak sakıncalı, sadece şu olabilir, iphonu olan biriyle anlık mesajlaşarak sizin numaranızı iphone whatsapp kurulumunda vermek ve size gelen mesajdaki kodu arkadaşın iphone telefonuna girdikten sonra oluşan klasörleri sizle paylaşması... yakinen tanıdığınız birinden yardım isteyebilirsiniz bu durumda da ancak çünkü sizin telefon numarası üzerinden kullanabilir tanımadığınız kişiler.riskli kanımca.
  • arkadaşlar acaba hesaptan çıkarak paylaşamaz mısınız? o şekilde bilgiler gelmemiş olur, biz de direkt numarayı girme yerinden başlarız?
  • herdogan65 H kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • yok mu şu dünyada bu konuda yardım edebilecek bir insan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

yok mu şu dünyada bu konuda yardım edebilecek bir insan?

iyi hortlatmışsın bulursanız bana da söleyin lütfen keşkelerimin arasında malesef ipod touch 5 için denemek istiyorum bende
  • arkadaşlar bu konuda yardım edebilecek birisi yok mu ya.. lazım oldu iphone bozulmadan önce yapsaydım o zaman ipad'im yoktu şimdi iphone'um yok...
  • hocam bana bir mail at göndereyim. bugra.gocer@gmail.com
  • Jailbreakli cihazlarda whatspad ile yüklenebiliyor. Denendi onaylandı. (iOS 7.1 beta 2)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.