Şimdi Ara

Wİ-Fİ İLE İLGİLİ Bİ SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İPHONE 3GS KULLANICISIYIMM VE BU TELEFONDA FATURALI AVEA HATTM VAR..EVİMDEDE KABLOSUZ İNTERNET VAR..İPHONE DA ONLİNE BATAK OYNUORM KABLOSUZ İNTERNET YARDIMI İLE..BİDE AVEADAN İNTERNET PAKETİ SATIN ALDIM 250 MB DIŞARIDADA GİREBİLEYİM DİYE..AMA NEDENSE BU AY GELEN FATURADA 100 TL İNTERNET ÜCRETİ GÖRÜNÜYOR(GÜYA İNTERNET PAKETİMİ AŞMIŞIMDA ONDAN ÖLE ÜCRET GELMİŞ DEDİ AVEADAKİLER) ACABA İPHONEDA WİFİYLE OYUN OYNARKEN Bİ YANDAN DA BENM İNTERNET PAKETİNDEN YEME OLASILIGI VAR MI YOKSA İPHONEDAN KABLOSUZ İNTERNETE BAGLANDIGIM İCİN SADECE Wİ-Fİ ÜZERİNDEN Mİ VERİ GİDİO..Bİ DE BU TLF ARKADASIMDAN İLK ALDIGIM ZAMAN 3-4 GÜN 3G VE EDGE ACIK KALMIS ONLARIN SARJ DÜSÜRDÜGÜNÜ YADA NE BİLİM ÜCRETLİ OLDUGUNU DAHA SONRA BASKALARINDAN DUYDUM ACABA BUNLAR O FİYATI CIKARTABİLİR Mİ..

• 3G kullanmadıgınız zaman kesinlikle kapatın.Sadece Wifi açık olsun.3G yi açık bıraktıgınız icin faturanız kabarık gelmiştir muhtemelen
  • Ve lütfen küçük harfle yazın. Forumda büyük harfin bağırmak anlamına geldiğini bilecek kadar mesaj sayısı görüyorum.
  • tşk edermmm yardımın için...o kadar msjım olabiiir ama büyük harfin bagırmak anlamına geldigini bilmiodum..belkide insan büyük harfle yazmayı huy edinmiş olabilir..
  • edgeyı açık bırakmak pek güvenlı olmuyor paket olmayıınca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.