Şimdi Ara

wifi adaptör sistem bilgisi hak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

masa üstü windows 8.1 pc'yi kablolu internet ile kullanıyorum...artık kablosuz bağlantı ile kullanmak istiyorum..ancak hangi ürünü alacağımı bilmiyorum..

TP-LINK TL-WN851ND 300 Mbps N Kablosuz 2x2dBi Değiştirilebilir Antenli ........PCI Adaptör........
    TP-LINK TL-WN881ND 300 Mbps N Kablosuz 2x2dBi Değiştirilebilir Antenli ........PCI Express Adaptör

biriisi PCI Adaptör yazıyor diğeri PCI Express Adaptör yazıyor....hangisini almayalım..ne farkları var....

bide.

Airties Air 2315 150Mbps Wireless Adaptör...var..usb'den takılıyor..

anakart gıgabyt amd apu çipsetli PCI 3.0

ÇEKİM KALİTESİ OLARAK HANGİ YADA BENZER ÜRÜNÜ ALMAYALIM.

yardımcı olursanız sevınırm.

syg

• Aslında PCI ve PCI Express aynı işlevleri gören terminallerdir. PCI geniş PCI Express ince slot'tur. Almayı düşünüyorsan PCI Express al daha sonra anakartını değiştirmek istediğinde sıkıntı çekmezsin. Artık çoğunlukla PCI Express kullanılıyor. Masaüstü bilgisayarlarında USB Wireless adaptör ve buna benzer ürünler kullanmaktan hiç haz etmem. Birincisi görüntü kirliliği oluyor. İkincisi anakartımda daha verimli çalışabileceğim bir alan varken USB portları meşgul etmek anlamsız. Üçüncüsü sabit olacağından dolayı darbelere karşı daha güvenli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.