Şimdi Ara

WİN 10 KULLANIYORUM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows 10 enterprise 32 bit kullanıyorum. fakat hiç memnun değilim windows 10 dan bi anda mavi ekran veriyor ve 32 bit olduğu için sahip olduğum çoğu oyunu oynuyamıyorum ve cd romum da eski bir bilgayar olduğu için sanırım algılamıyor yani çalışıyor ama taktığım cdleri algılamıyor kısacası bilgisayar cd romu algılamıyor. ben bilgisayarımı windows 7 64 bit yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim benimle aynı sorunu yaşıyan varmı? yardımcı olursanız çok sevinirim

• Win7 yi Win10'a yükselticek olsan hiçbir veri kaybı olmadan yapabilirsin ama tam tersini istediğin için Verilerini yedekleyip tekrar win7 cd si ile format atmalısın.
  • Windows 10 kullanıyorum ama jak girişlerin ön ve arkasıda çalışmıyor driverlerin hepsini sitesinden kurdum lütfen yardım edin
  • bozgunask kullanıcısına yanıt
    veri kaybı değil 2 yerel disk var c ve d ben c yi silicem ama herşeyi d ye yedekliyeceğim için d yi silmiyeceğim bu mümkünmüdür ?
  • Celal Kaplan C kullanıcısına yanıt
    windows 7-8 falan kullandığındada böyle sorunlar varmıydı yoksa sadece windows 10 kullanırken mi oldu
  • Doğrusu o zaten yedeklediğin diski silmeyeceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.