Şimdi Ara

Win 7 Messenger Yükleyememe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımda messengerı silmiştim ama tekrar yüklemek istediğimde wlsetup-web dan messenger ı yüklü gösteriyor ve kurulum yapamıyorum biri bana kendi msn klasörünü rarla gönderebilir mi veya bilgisayardan tamamen nası kaldırırım orada yüklü görmemesi için başlata messenger yazınca eser yok c de bakıyorum göremiyorum kayıt defterinde falan mı görünüyor her neyse yardımlarınızı bekliyorum

• çaren bende :)

WLMUNISTALLER programını indir tüm messenger yazılı olan yazıları seçerek kaldır tuşuna bas ve artık messenger yok :) inan bana olacak sonrada windows live messenger essentials 2011 indir windows 7 için uyumlu olan o yani en uyumlu olan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hd4650

çaren bende :)

WLMUNISTALLER programını indir tüm messenger yazılı olan yazıları seçerek kaldır tuşuna bas ve artık messenger yok :) inan bana olacak sonrada windows live messenger essentials 2011 indir windows 7 için uyumlu olan o yani en uyumlu olan :)

hocam yükledim programı ama hiç tik atılcak yer yoktu direk uninstall dedim ve gene yüklü gösteriyor

Win 7 Messenger Yükleyememe

• dosya değil sadece yazılar olur yazının üstüne tıklarsın. resimini çekip yollarmısın
  • çalıştıra gel regedit yaz daha sonra ctrl basılı tut f ye bas arama cubuguna msn yazıp buldugun tüm dosyaları sil daha sonra arkadasın attıgı programı calıstır ve uninstall et olmadı sistemi geri yükle.
  • Windows İnstaller Clean up programını indirip kurun ve yüklü programlardan windows Live ile ilgili dosyaları tek tek remove diyerek silin.Sakın select all diyerek remove demeyin ayrıca Clear all seçeneğini de kesinlikle seçmeyin yoksa yüklü bütün programları silersiniz.
  • olmuyor beyler zaten c de görünmüyo regeditte de msn yazınca 2 dosya çıktı birini sildi diğerini silmiyor revo uninstallarla sildiydim herhalde önceden kaydı kuydu da yok ama yüklü görüyor halen acaba direk msn klasörü atsanız onu c x86 ya koysam elle olur mu ?
  • yok mu yardım edebilecek arkadaşlar messenger klasörü attım c ye bu sefer de uxcore.dll hatası veriyor indirdim system 32 ye attım messenger klasörüne attım gene de olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.