Şimdi Ara

Win 7'mi Win 10'mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktan anlayacağınız win7 demi kalayım yoksa win 10'a mı geçayim diye karasız kaldım

İşlemci:İntel core i5 M560 2.67GHz 3CPUs 2.7GHz
    Ram:4gb
    Ekran kartı:ATI RADEON HD 4350
    Şimdiden teşekkürler

• geçmek için C: ve D: sürücüleri format gerekir.D:sürücü önemli dosyaları resim video belge vs. taşınabilir diske kopyala.sonra c d sürüceleri sil.sonra windows 10 kurun.siz karar verebilirsiniz
  • Hyır hocam kendi sitesinden win10'a yükseltebiliyorsun bide benim sorum farklı hocam win 10da pckasarmı fps düşermi gibi sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSGHOST.EXE -- 7 Mayıs 2020; 12:18:48 >
  • Hocam bu sisteme ben windows 8.1 öneririm, ben de m480 işlmeci ile denedim, win 10 çok stabil değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 8 Mayıs 2020; 4:13:25 >
  • Evet hocam eskiden win8.1 kullanıyordum fakat win8.1 sisteminin dosyaları bozulduğu zaman hiçbir şekilde formattan başka çare olmuyor sfc scannow yapsan bile sistem en az 2 hafta dayanır bu yüzden 8.1'i kullanmıyorum fazla
  • Windows 7'de kalın. Windows 10 planlı eskitmenin en büyük ispatıdır
  • Windows 7 için Microsoft desteği bitti. Güvenlik açıkları giderilmeyecek. Hiçbir güncelleme yayınlanmayacak.

Windows 8, 10 veya Linux kullanmak gerekir.
  • Win 10'a geçmek istiyorum ama hem ekran kartım hem ramim sıkıntı çıkarıyo win 8.1'den win 7 ye döndüm zaten
  • Radeon 4000 serisi için Windows 10 sürücüsü olmadığı için, düşük çözünürlük ve renk ayarlarında temel görüntü fonksiyonları sağlanır sadece. Güç ayarları, parlaklık kontrolü gibi önemli fonksiyonlar olmaz.

Win8 için sürücüsü var. Win8 kullanın. Belleği 8 GB yaptınız mı sorun kalmaz.

Win7 kullanmak risktir.
  • 10 kullan derim dostum.
  • Windows 10 a geç hocam sistemin çok kötü değil. Win 7 arkadaşların da belirttiği gibi artık desteği yok güvenli değil
  • Hocam sorunu halletim win 8.1e döndüm ama ekrankartımın driveri yokki win 10da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.