Şimdi Ara

Win 7 mi XP mi yoksa Vista mı ? Hangisini tercih ediyorsunuz ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
10.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reef1905

Doğrudur, kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Ama Vista kullandıklarım arasında en sıkıntılısı, sorunlusu.

win 95 ten beri kullanıyorum Windowsu en iyisi win 7 sonralarıda daha iyi olur umarım..
  • win7, vista, tabiki kötü değil ama xp eniyisi
  • Windows 7 tabi ki.
  • Win7
  • kuskusuz win7
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem369

quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

Orijinalden alıntı: furkan6601

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Windows 7 gerçekten çok ram yiyor.Çeşitli açıklamaları var fakat oyun oynarkende hissedersiniz.XP daha iyidir.
    Eğer XP nin Win7 düzeyinde güvenlik yamaları çıkarsa düşünmeden xp ye geri dönerim

Dusunmeden Xp ye donerim demissin o yamalar cikti zaten istedigin zaman donebilirsin Xp ye. Bence en kaliteli yama Elite Xp isimli yama olmus adamlar tum yamalari incelemis ve ona gore kendi yamalarini hazirlamis gercekten cok kaliteli gorsellik acisindan ve hiz acisindan rekor kirmis ram degeri barindiriyor icinde bu yuzden Xp ye doneceksen Elite Xp den don derim daha linkleri koymamislar ama koyduklari zaman ilk indiren ben olacagim. Su an Perfect Xp adli bir yama kullaniyorum ve Pc yi acayip kasiyo (Pc den Pc ye degisir). Elite Xp yi incelemek istersenhttp://elite-xp.blogspot.com sitesine girebilirsin.

bu tarz yamalardan oynanmıs sistemler hep kafamda soru isareti bunu editleyenler içine keyloger tarzı hayalet programlar yerlestiriyolarmıdırkı

Bence de xp ye geçecekseniz orjinal xp sp3 msdn kullanın zaten yeterince hızlı. İlk yüklediğimde ram kullanımı 160 mb idi. Antivirüs falan yükleyince 300 mb oldu.

Sen antivirüs yükleyince 300 mb oluyo demişsin eğer yorum yapmadan önce blogu inceleseydin kesinlikle bu yorumu yapmazdın. Rekor ram değerini görmedin herhalde. adamlar 72 mb (pc den pc ye değişir) ram değeri görmüşler. Ayrıca ceka16 arkadaşım kesinlikle gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Eğer öyle bir şey olsaydı çoktan bitmişti editlerin işi.

• win7 akar ya
  • performans açısından her zaman xp çok daha önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: necip_uysal

performans açısından her zaman xp çok daha önde

hocam ben ikisinide denedim 7 daha hızlı geldi xpden hatta aynı bile olsa gorselligi daha ii 7 nin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

Orijinalden alıntı: necip_uysal

performans açısından her zaman xp çok daha önde

hocam ben ikisinide denedim 7 daha hızlı geldi xpden hatta aynı bile olsa gorselligi daha ii 7 nin

7 nin bence acik ara varki var performanstan
  • Birileri üfürmüş, harici hdd ye 30 dan aşağı düşmüyor yükleme win 7 de diye. şu an yüklüyorum , 21 hız.

XP den ötesi yalan. Henüz bir + sını görmedim bu win7
    Bence XP kesinlike üvey evladı microsoftun.Nesini beyenmedide spastik vistayı çıkarttı anlamadım. şimdide olmadı win 7.Ağır işlerde kullanmıyorum bilgisayarı. En ağır işi zaman zaman video ve müzik converter.Ama bir farkını görmedim win7 nin.Kesinliklede açılış ve kapanışlarda daha ağır xp den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Birileri üfürmüş, harici hdd ye 30 dan aşağı düşmüyor yükleme win 7 de diye. şu an yüklüyorum , 21 hız.

XP den ötesi yalan. Henüz bir + sını görmedim bu win7
    Bence XP kesinlike üvey evladı microsoftun.Nesini beyenmedide spastik vistayı çıkarttı anlamadım. şimdide olmadı win 7.Ağır işlerde kullanmıyorum bilgisayarı. En ağır işi zaman zaman video ve müzik converter.Ama bir farkını görmedim win7 nin.Kesinliklede açılış ve kapanışlarda daha ağır xp den.

Çağa ayak uydurmak lazım xp devri bitti artık
  • Eskiden MSN de çevrimdışı göründüğüm arkadaşların üstünde çarpı işareti olurdu. win 7 nin msn sinde yok böyle bişey.Nasıl anlayacağız kime çevrim için kime çevrim dışı??? Çağdışı olan işletim sistemlerindeki msn lerde de bi bakışta görürdünüz kime çevrimdışı kime çevrim içi olduğunuzu.win7 deki msn yi böyle yapmanın yolu varmı tekrar ?? İkincisi, msn de oturumu kapat komutu vardı çağdışı versiyonlarda, şimdi msn tümden kapatılıyor. bununda çözümü varmı acaba?Gerçi bunlar biraz msn nin sorunu gibi ama, gerçekten çözüm için soruyorum bunu arkadaslar.
  • Eskiden MSN de çevrimdışı göründüğüm arkadaşların üstünde çarpı işareti olurdu. win 7 nin msn sinde yok böyle bişey.Nasıl anlayacağız kime çevrim için kime çevrim dışı??? Çağdışı olan işletim sistemlerindeki msn lerde de bi bakışta görürdünüz kime çevrimdışı kime çevrim içi olduğunuzu.win7 deki msn yi böyle yapmanın yolu varmı tekrar ?? İkincisi, msn de oturumu kapat komutu vardı çağdışı versiyonlarda, şimdi msn tümden kapatılıyor. bununda çözümü varmı acaba?Gerçi bunlar biraz msn nin sorunu gibi ama, gerçekten çözüm için soruyorum bunu arkadaslar.
  • oturum kapat olayı varmış, onu çözdük .
  • XP
  • En İyisi Windows 8 Ve henüz beta olmasına rağmen laptopta kullanıyorum güzel ve kullanışlı
  • Ama Wİndows 7 XP DEn daha iyi çünkü xp de bir işlem donduğunda insanı çileden çıkarıyor yok sonlandır felan filan Wİndows 7 Öyle Değil ancak (:
  • Windows 7 çok uygulamaya sahip olduğundan kasar.Fakat sisteminizde 2 gb ram ya da iyi bir ekan kartı varsa Windows 7'ye geçin.Çünkü sistemi iyi olan bilgisayarda windows 7 çok hızlı çalışır (windows xp ve vistadan bile).

Bilgisayarın durumu kötü veya normalse windows xp! eğer sisteminiz iyiyse windows 7
  • Win 7 iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.