Şimdi Ara

Win 7 mi XP mi yoksa Vista mı ? Hangisini tercih ediyorsunuz ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
10.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 512 mb daha taksanız daha iyi performans alırsınız yani 1gb ram
  • yani bi seyin 64 bit ini fazla bulamazsınız istemediginiz anda cıkıyo oyuzden windows 7 ultimate 32 bit kullanıyom

kasam ise resimdeki kasa:

BROSS 6063D ATX

KASANIN bross yazan kısmının altında kart okuyucu var usb 2.0 var

kasamın altı 3.resimdeki gibi

not:kasamın bross yazısının altındaki usb nin kenarında herhangi bir çizik veya ufo ile yapıstırma yok sadece parlamis

özellikler

Intel Core i3 3.07 GHz (işlemci)
    2 GB DDR (RAM)
    1 GB Ekran Kartı (NVIDIA GeForce 210) Pixel Shader 3.0 Destekli
    500 GB (HDD)
    Windows 7 Ultimate 32 Bit(İşletim Sistemi)
    Adam dedi bana bu pc çook süper bununla herseyi yapabilirsiniz

Win 7 mi XP mi yoksa Vista mı ? Hangisini tercih ediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenrouiji -- 17 Temmuz 2011; 11:21:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fastandfurious-rc

yani bi seyin 64 bit ini fazla bulamazsınız istemediginiz anda cıkıyo oyuzden windows 7 ultimate 32 bit kullanıyom

kasam ise resimdeki kasa:

BROSS 6063D ATX

KASANIN bross yazan kısmının altında kart okuyucu var usb 2.0 var

kasamın altı 2.resimdeki gibi

özellikler

Intel Core i3 3.07 GHz (işlemci)
    2 GB DDR (RAM)
    1 GB Ekran Kartı (NVIDIA GeForce 210) Pixel Shader 3.0 Destekli
    500 GB (HDD)
    Windows 7 Ultimate 32 Bit(İşletim Sistemi)
    Adam dedi bana bu pc çook süper bununla herseyi yapabilirsiniz

2gb ram ile x64 kullanmanız zaten saçma olur

yıllardır millet bağırıyor taa xp x64 bitten bu güne kadar. 64 bit windows 32 bit programları sorunsuzca destekliyor!!

• walla ne diyim 64 bit insanın icini cürütüyo hicbir program calıstırmıyo ama 32 bit cayır cayır calıstırıyo

GitarxtanbuL hocanın dedigi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenrouiji -- 17 Temmuz 2011; 11:25:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem369

quote:

Orijinalden alıntı: The Fusion

512 MB ram, 1.72 GHZ işlemcili bilgisayarıma W7 kurdum xpden katbekat hızlı olduğunu gördüm. Donma falan yok, çok mutluyum :)

Bir ay sonra görürüm ben seni:)

neden 1 ay sonra ne oluyor bende kurdum 512 sd ramlı 1.70 M işlemcili notebook'uma 1 yıldır kullanıyorum hiç sorunsuz aradan aylar yıllar geçti hiç birşey yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastandfurious-rc

walla ne diyim 64 bit insanın icini cürütüyo hicbir program calıstırmıyo ama 32 bit cayır cayır calıstırıyo

GitarxtanbuL hocanın dedigi gibi

Benim söylediğimi anlamadın herhalde yıllardır win7 x64 bit kullanıyorum ve win x86 nın çalıştırıp x64 ün çalıştırmadığı hiç bir program yok?

sorunsuzca x64 kullanabilirsiniz
  • haa ama benim pc de 64 bit biraz kasar cunku minimum ayarlarda benim ramim o yuzden 32 bit ykledim
  • xp tabii ki
  • daha iisi gelene kadar 7
  • win7 ultimate 32 bit + xp pro 32 bit dual boot

hani insan evlatlarını ayıramaz ya o hesap. atsan atılmaz , sansan satılmaz. ula dedim dur kurayım ikisinide
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyyim

win7 ultimate 32 bit + xp pro 32 bit dual boot

hani insan evlatlarını ayıramaz ya o hesap. atsan atılmaz , sansan satılmaz. ula dedim dur kurayım ikisinide

bence de. en doğrusu.
  • ben kendi görüşümü söylüyorum sadece win7 kurardım çünkü vista yavaş xp de dx11 destegi yok oyunlarda kalite biraz düşüyor tabi bu benim kendi görüşüm
  • Win 7
  • Microsoft bile xp den feragat etti artık.Yeni ye bakın eskiyi geçin diyo artık adamlar.Sanırım artık güncelleme desteğide olmiyacak bi yerde okumuştum hatırlamıyorum ama xp ye dair çalışmalarını artık kesiceklermiş.
  • Arkadaşlar bende 4 gb ram var win 7 starter var resmen uçuyor xp den aldığım performansı 4 kat arttırdı xpde hep donmalar oluyordu zaten win7 2gb + ramlar içindir xp artık geçti eğer 2gb+ramin ve iyi bir sistemin varsa win7 1 veya 2 gb bir sistemle xp kullanırsın tabi win7 nin özelliği güçlü sistemlerdeki optimizasyonu 3 senedir kullanıyorum win7 3 senede 5 donma falan aldım ama size yemin ederim hemde yıldızlı yemin bir tane system hatası almadım ve uçuyor resmen beni uçuruyor nvidia geforce ve amd phenom 4 gb ram ile bir bütün oluyor adeta alex mercerin vicudundaki yaratık gibi alcatrazın nanosuit 2 ile ilişkisi gibi bütün oluyor yaş 12 kusura bakmayın laflar biraz malca benim :)
  • ben 64 bit win7 kurmayı planlıyorum işlemcim 64 bit destekliyor 32 bitte uçuyorum artık düşünün 64 bitte ne yaparım :))))

Arkadaşlar teknoloji gelişti 2005 senesindeki grafik motorlarıyla cryengine 3 ü düşünüyorum ulan yerli kardeşler ne yaptı oyle dünyayı sarstılar teknoloji cok hızlı değişir ayak uyduramazsanız çuvallarsınız :D bu nedir biliyomusunuz 2011 yılında maryo oynamak gibidir win7 varken xp ha teknik olarak win7 daha iyi her zaman fakat win7 yi güçlü sistemler iyi çalıştırıyor
  • Ben windows 7 de mavi ekran hatası alıyordum fakat xp ye geçtim aradan bir süre sonra gene mavi ekran hatası veriyodu. Şunu diyebilirimki 2 günlük windows 7 kullanıcısı olarak windows 7
  • win7, XP den çok daha iyi. Fakat bazen win7 de çıkıp XP de çıkmayan sorunlar olabiliyor .
  • Win 7 x64.
  • 7 aydır Windows 7 kullanmama rağmen halen Xp'ye dönmeyi düşünmüyor değilim. O basit arayüzünü bile özledim. Xp'nin rahatlığı yok Windows 7'de, inkar etmemeli bunu kimse.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.