Şimdi Ara

win 7 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi yeni laptoplarda win 7 kurulu geliyor fakat yanında win 7 dvd si verilmiyor. laptopda recover edilebilir halde bulunuyor.

ben yeni aldığım laptopumdaki win 7 yi silerek yerine pardus kurmuştum. fakat pardusu kurarken sistemdeki win 7 nin recoverysini sildim sanırım(ya da ben öyle düşünüyorum).

sistemdeki recovery nin silinip silinmediğini nasıl öğrenebilirim ve eğer silinmediyse win 7 yi tekrar sistemden nasıl kurabilirim?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• disk yönetiminden diskin bölümlerinde 5 - 10 gb bir bölüm varmı ona bakın. normalde bir sürücü harfi atanmaması gerekir. o bölüm varsa her markanın ayrı recovery tuş kombinasyonu veya ibm ler gibi rocery tuşu bulunur. burdan recovery i kurabilirsin.
  • İnternette Micrasoftun bütün yazılımları mevcuttur. Google den aradığında mutlaka karşına çıkar . Windows 7 yi hata Windows 7 AİO indirebilirsin kurduktan sonra yine googleye yazınca çıkan crack programları ile orjinalleştirebilirsin . Sana sorum Pardus u kurarken disk seçenekleri bölümünde hangi disk seçeneğini seçtin ? Alttaki resim deki bölümde

http://www.ozgurlukicin.com/media/uploads/ilk_adimlar/pardus_2011_kurulum/pardus-2011-kurulum-7.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoLCu_05

İnternette Micrasoftun bütün yazılımları mevcuttur. Google den aradığında mutlaka karşına çıkar . Windows 7 yi hata Windows 7 AİO indirebilirsin kurduktan sonra yine googleye yazınca çıkan crack programları ile orjinalleştirebilirsin . Sana sorum Pardus u kurarken disk seçenekleri bölümünde hangi disk seçeneğini seçtin ? Alttaki resim deki bölümde

http://www.ozgurlukicin.com/media/uploads/ilk_adimlar/pardus_2011_kurulum/pardus-2011-kurulum-7.png

"diskin tamamını kullan" ı seçtim.

• Eğer Windows 7 nin bulunduğu diske yaptığıysan bu işlemi Bi bardak soğuk su sana önerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoLCu_05 -- 18 Ocak 2012; 13:20:02 >
  • Evet ne yazıkkı factory recovery alanınıda sılmıssın hocam.Su anda yapacak bırsey yok.
  • Doğru factory recovery alanınıda sılmıssın... Geçmiş olsun :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.