Şimdi Ara

windows 7 erişim engelledi hatası alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 7 kullanıyorum hamachi kurarken erişim engellendi hatası alıyorum bazı setuplardada alıyorum bu hatayı nolur yardımcı olun

• aynı hatayı bende alıyordum ama hamachi değil başka programlarda denetim masası program ekle veya kaldır a gir sol tarafta windows özelliklerini aç veya kapattan tüm hepsini tik yap :) benim aradıgım programın çözümü oradaydı :) ve izinler bölümündende ayarlıyabilirsin
    Klasöre Sağ tıklayıp özelliklerden bulursun zaten zor değil
  • win8 için anlatıyorum.
    Klasör sağ tık özellikler Üst Sekmelerden Güvenlik Üstteki pencereden kullanıcıları tek tek tıklayarak hepsini düzenle ile izin ver diyin (en alttaki işaretlenmeye bilir) Böyle Deneyin olmadıysa tekrar aynı işlemi yapın güvenlik sekmesinden aşağıdaki gelişmiş butonuna tıklayın çıkan pencerede sol alttan ekle butonuna basın üst taraftan sorumlu seçin küçük bir pencere açılacak açılan pencerede sol alt taraftan tekrar gelişmiş diyin sağ tarafta şimdi bul seçeneğinden Ad Users Klasör de Bilgisayarınızın adı olarak bulabilirsiniz Users aşağılardadır tamamları tıklayarak ve izinleri vererek ana menüye gelin uygula deyip ardından tamama basın olması gerekiyor olmazsa formatla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nounless

aynı hatayı bende alıyordum ama hamachi değil başka programlarda denetim masası program ekle veya kaldır a gir sol tarafta windows özelliklerini aç veya kapattan tüm hepsini tik yap :) benim aradıgım programın çözümü oradaydı :) ve izinler bölümündende ayarlıyabilirsin
    Klasöre Sağ tıklayıp özelliklerden bulursun zaten zor değil

Teşekkür ederim denicem :)
  • Önemli değil inşaallah yararlı olmuştur :)
  • quote:

Önemli değil inşaallah yararlı olmuştur :)

denedim fakat gene erişim engellendi dedi denetim masasından dediğini yaptım yükleniyor yükleniyor sonlara geliyor erişim engellendi yazısı çıkıyor kapanıyor setup
  • formatla :)

@oguz298 bu arkadaş size yardımcı olabilr umarım benim bilgim bukadar :)
  • quote:

formatla :)

@oguz298 bu arkadaş size yardımcı olabilr umarım benim bilgim bukadar :)

daha yeni formatladım o yüzden pek format falan çakmak istemiyorum bilgisiyara allahın bir kulu yokmu ya dün geceden beri kafayı yicem şu sorunla bi hamachi yükleyemedim gitti yada başka birşeyde yükleyemiyorum özelliklerden izinleride yapıyorum fakat yok yani
  • başka aygıtla aynı sistemi yahut başka sistemi yükle yüklediğin imaj dosyasındada sıkıntı olabilir
  • quote:

başka aygıtla aynı sistemi yahut başka sistemi yükle yüklediğin imaj dosyasındada sıkıntı olabilir

herşeyi denedim başka sürüm denedim başka bir program denedim ama setupları yüklemiyor bana yardımcı olabilicek yokmu arkadaşlarım indirebiliyor kurabiliyor nedense erişim engellendi diyor sağ tıklıyorum admin oluyorum ama en üsstte şöyle birşey var
    adminde yetki yok en alttakinde var en üste nedense başka bir admin koyamıyorum farkedermi LÜTFEN YARDIMCI OLUN
     windows 7 erişim engelledi hatası alıyorum

• Win hesabı olarak kullanıcı hesabı yani administrator den giriyorsunuz değilmi guest feln alıyor.bazen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Win hesabı olarak kullanıcı hesabı yani administrator den giriyorsunuz değilmi guest feln alıyor.bazen

bilmiyorumda kendi kullanıcımdan giriyorum diye biliyorum nasıl yapabilirim
  • güvenli moddan deneyin yahut dikkat edin administrator hesabı olsun yönetici

• quote:

güvenli moddan deneyin yahut dikkat edin administrator hesabı olsun yönetici

quote:

güvenli moddan deneyin yahut dikkat edin administrator hesabı olsun yönetici

güvenli moda girdim ama burdan çalıştıramazsınız gibi birşey dedi
  • Hocam.yarın öğlen bi arkadaşı yönlendireyim konuya biliyordur belki bugün görmedi.galiba

• tamamdır hocam inşallah yardımcı olabilir :)
  • TAMAMDIR SORUNU ÇÖZDÜM :) BİLMEYENLER İÇİN SÖYLÜYORUM HESAPLARA GİRİNİZ KULLANICI AÇINIZ YENİ BİR OTURUM YANİ SONRA KULLANICI HESAPLARINA GELİNİZ ORDAN ESKİ OTURUMUNUZU YANİ ASIL OTURUMUNUZU YÖNETİCİ YAPINIZ :)
  • hesaplardan kaynaklanabilecegini düşünmüştüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.