Şimdi Ara

Windows 7 wireless bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Diz üstü bilgisayarımdan (dell) kablosuz bağlantı kuramıyorum. Kablo ile bağlanabiliyorum..Çevredeki bağlantılar görünüyor. Fakat kendi modemime bağlanamıyorum..Acil yardım lütfen..

• Sorun modemden kaynaklanabilir. Modem arayüzüne girip kablosuz bağlantı ayarlarını kontrol ediniz. Sonuç alamazsanız konudan devam ederiz.
  • Ağ ve paylaşım merkezinde kablosuz ağları yönet ten senin modeminin ismine tıkla kaldır de.

Bu sorun modeme bağlanırken otomatik olarak bağlan seçeneğini işaretlerseniz o yüzden çıkar

Ayrıca sorunu tanıla seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Bende aynı sorun var kablosuz bağlanmışken bazen bağlantı kopuyor ve kablosuz listesinden de modemin ismi kayboluyor. modemi kapatıp açmayınca düzelmiyor. ne ile alakalı olabilir bu çözümü var mıdır?
  • Kablosuz ağları yönetten kablosuz ağları kaldırıp tekrar ağınıza bağlantı sağlayabilirsiniz. Fakat ağınızda bağlantı yazıp bazen bağlantı yapamıyorsanız modem arayüzünden kanal numarasını değiştirebilirsiniz. 11820'yi arayarak bilgisayarınıza uzak bağlantı yaparak da işlem yaptırabilirsiniz.
  • Hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Bende aynı sorun var kablosuz bağlanmışken bazen bağlantı kopuyor ve kablosuz listesinden de modemin ismi kayboluyor. modemi kapatıp açmayınca düzelmiyor. ne ile alakalı olabilir bu çözümü var mıdır?

Arkadaşlar şuan aynı sorun Samsung Netbook da var Airties 5343 kullanıyorum eski Zyxel Modemde yok bu sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.