Şimdi Ara

Windows 7 - Wireless Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, Asus F3Jc modeli laptop'ımda Windows 7 kullanıyorum bir aydan beri sorunsuz olarak, ancak bu hafta şöyle bir sorun karşıma çıktı;

Resimde görüldüğü gibi wireless bağlantı durumunu gösteren ikona tıkladığım zaman bağlantı yok diyor, halbuki bu sorun çıkmadan önce en az 5 tane bağlantıyı görebiliyordu bilgisayar.

Denetim masasından, aygıt yöneticisine girip Ağ Bağdaştırıcılarından wireless kartının yazılımını ve driver'ını silip tekrar yükledikten sonra göründüğü üzere herhangi bir bağlantıyı seçip internete bağlanabiliyorum, fakat bilgisayarı kapatıp tekrar açtığım zaman aynı sorun devam ediyor, bağlantı bulunamadı diyor...

Kendimce birkaç çözüm üretmeye çalıştım; bütün sisteme virüs taraması yaptım virüs çıkmadı, wireless kartının driverının son versiyonunu yükledim yine aynı sonucu aldım.

Sizce ne yapmam gerekiyor acaba?

(Şimdiden çok teşekkürler)

• driverı silip tekrar yükle. bağlanmak istediğinde şöyle bi tik yeri çıkar pencerenin altında. bende çıkıyo yani şifre yazarken. "otomatik bağlan" " bu ağı tanı" bunun gibi bişeydi tam hatırlamıyom. onu seçersen kendi bağlanır
  • hiçbiri olmadı sistem geri yükleme yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.