Şimdi Ara

Windows 8.1'den 8'e geri dönme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Dün gece hayatımın en büyük hatalarından birini yapıp 8.1 güncellemesini yükledim. Aklıma hiçbir yedekleme yapmak da gelmedi ne yazık ki. Şimdi geri dönmek istiyorum ama sanırım tek çarem format atmakmış. Ürün orijinal, vatanbilgisayardan win8 kurulu msi ge60 almıştım haziranda.

Bunu nasıl yapabilirim? Ayrıca Steam ve Origin'den indirdiğim oyunların silinmemesini istiyorum. Onun dışında çok önemli dosyam yok silinebilir ama oyunları tekrar indirmekle uğraşmak istemiyorum.

Yardımcı olacaklara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cartmanez

Merhaba. Dün gece hayatımın en büyük hatalarından birini yapıp 8.1 güncellemesini yükledim. Aklıma hiçbir yedekleme yapmak da gelmedi ne yazık ki. Şimdi geri dönmek istiyorum ama sanırım tek çarem format atmakmış. Ürün orijinal, vatanbilgisayardan win8 kurulu msi ge60 almıştım haziranda.

Bunu nasıl yapabilirim? Ayrıca Steam ve Origin'den indirdiğim oyunların silinmemesini istiyorum. Onun dışında çok önemli dosyam yok silinebilir ama oyunları tekrar indirmekle uğraşmak istemiyorum.

Yardımcı olacaklara teşekkürler.

hahaa gecmis olsun, steam konusunda sana yardım edebilirim....
  • Cartmanez kullanıcısına yanıt
    belki sende biliyorsundur, yinede yazacagım,

1 - yedek olarak kullandıgım sürücüye steamı kuruyorum oyunlarımıda ona yukluyorum ve format attıgımda aynı yere kurulu steam uzerine steamı tekrar kuruyorum oyunlar oto geliyor bu gecici cozum....

2 - senin cozumun ise yedek almak, bunu steam menusunden, oyun dosyalarımı kur yedekle, seceneginden, steamdaki kurulu butun oyunlarını, yada sadece istediklerini, baska yere yedekleyerek yapacaksın, sonra steamı kurup, tekrardan, aynı menuden, oyun dosyalarımı kur yedekle menusune gidip, bu sefer yedekteki dosyaları gostererek, kuracaksın....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.