Şimdi Ara

Windows 8 RTM indirdim, Aktivasyon key vermedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az öncehttp://msdn.microsoft.com/en-us/evalcenter/jj554510.aspx adresinden Windows 8 RTM indirdim. Fakat hiç key filan vermedi. Nasıl yükleyeceğim, aktivasyon istemiyor mu şimdilik?

• RTM de zaten key vermiyor. dvd ye yaz yükle key ekranı geldiğinde bu adımı atlayı seçeceksin. internette biraz araştırırsan 2-3 gün önce cmd den internet yardımıyla yapılan etkinleştirme çıktı. onunla etkinleştirebilirsin. Denetim masasından konum ayarlarına girerek ABD yi seçersen biraz daha içeriği bol bir markete ulaşabilirsin. Release sürüme açık olan mağaza sanırım bizim pro build 9200 lere henüz gelmedi.
  • Teşekkürler usb den yükleyecektim, hata aldım, bu sorunu aşınca kurup deneyeceğim.
  • Kurdum. 3 ay deneme suresi verdi ondan sonrasi kolay zaten de bu windows 8 rtm versiyonu piyasaya cikacak olan surum degil mi. cok sorunlu gorunuyor.
  • Ne gibi sorunlar ?
  • Donma yapıyor hiçbir şeye tepki vermiyor. Ayrıca kamera ters gösteriyor, farklı versiyon sürücülerde ise kamera hiç açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetportakal

Kurdum. 3 ay deneme suresi verdi ondan sonrasi kolay zaten de bu windows 8 rtm versiyonu piyasaya cikacak olan surum degil mi. cok sorunlu gorunuyor.

bu sürümü daha çok pc üreticilerine dağıtılan sürüm olarak düşünün. Optimizasyon ve uyumluluk için yani. Kullanıma sunulacak hali budur. Olacak değişiklikler güncelleme olarak gelir. Onlar da sürücü paketleri için gelir.
  • Benim cihaz 3-4 yıllık o yüzden yeni sürücü çıkacağını sanmıyorum. windows 7 için olan sürücüler bile sorunluydu vistanınkileri kullanıyordum. Kamerayı düzeltmek için bildiğinz bir yöntem var mı?

youcam vardı baş aşağı çevirebiliyordu görüntüyü, win 8 versiyonunda bu özellik yok. kayıt defterinden filan birşeyler denedim, kamera'nın flip dword değerini 0 dan 1'e çevirdim. o da etki etmedi.
  • kamera konusunda malesef bilgim yok
  • peki teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.