Şimdi Ara

windows 8 single language 64 bit türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 8 (multiple editions) (x64) - DVD (Turkish)
    File Name: tr_windows_8_x64_dvd_915425.iso
    Languages: Turkish
    SHA1: 11388CFC2DD8D50792090DBB28BA60FDB60D4DB2

Arkadaşlar bu dosyayı arıyorum indirdiklerimin hepsi sha1 değeri farklı çıkıyor elimde biosa gömülü key var ama kullanamıyorum bu iso dosyası gerekiyomuş galiba 3 gündür uğraşıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

• dragun78 D kullanıcısına yanıt
    güncel.
  • Öncelikle burayı bir oku istersen. Sorun yaşarsan işine yarar.

http://8.enpedi.com/2013/01/lisans-anahtar-biosa-gomulu-windows-8.html
  • Yok bunlari biliyorum abi sadece temiz bir windows 8 veya 8.1 single language lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    http://www.hasangok.com.tr/334/biosa-gomulu-windows-8-urun-anahtari.html bu linkten yapabilirsin kesinlikle öneririm de iso dosyasını bana atabilir misin
    ben indirmiştim enpedi sitesinde bir yere yönlendirmişti orada yandex den indirmiştim. zamanım yok bulamazsan bakarım
  • Arkadaslar konu biraz eski sorunu hallettim windows 8 laptopta biosa gomulu key windows 8.1 icin de kullanilabiliyormus. Temiz bir windows 8.1 msdn buldum ve kurdum o ara keyi de girdim sorunsuz kullandim o zamanlarda.

dediğin kurulum dosyasının içinde Windows 8 pro ve windows 8 var yani single yoktur.
  • Asus X55U Bilgisayarım var orjinal yazılımı Windows 8 Single Language sürümüydü format attım Windows 7 kurdum şimdi ise orjinalini yüklemek istiyorum ama Windows 8 Single Language 64 Bit bulamıyorum yardım edin teşekkürler
  • muratergn34 M kullanıcısına yanıt
    windows 8 single languageyi ben de bulamıyordum windows 8.1 single language buldum biostaki keyi otomatik olarak görüyo sorunsuz kullanıyosun zaten windows 8.1 bul temiz bi iso.
  • Windows 8 yüklü gelen bigisAYara 8.1 single LANguage sorunsuz kurulabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.