Şimdi Ara

WİNDOWS 8 SINIRLI BAĞLANTI 2013 SORUNUM VE ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır yaşadığım gerizekalı bir problemimi ve çözümünü sizinle paylaşmak istiyorum.

Arada sırada bir güvenliksiz ağa bağlanmaya çalıştıgımda karşılaştıgım modemde herhangi bir sıkıntı olmadığı halde "sınırlı bağlantı" durumunu yaşıyordum .

Gerek ipconfig gerek değişik dnsler denedim fakat BENİM sorunum çözülmedi.Benim sorunum daha genel basit bi sorun olabilir ama gerçekten çözüme ulaşmak için hepimiz binbirtürlü detaylı yol deniyoruz bazen... Bu da o durumlardan biri olduğu için sizinle paylaşayım

YAPMANIZ GEREKENLER

1)Kullandığınız tüm ağları windows 8 wireless bağlantıları görebildiğiniz sekmede bütün kullandığınız ağları "Bu Ağı unut " Seçeneğiyle wireless profilinden silin.(Bu Aşamayı sadece sorun olan ağı unut seçeneğiyle deneyin eğer olmassa hepsini bu ağı unut diyerek kaldırın.)

2)Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra hiç bir ağa bağlanmadan bilgisayarınızı yeniden başlatın .

Ben okadar uğraşlarımdan sonra şu iki adımda çözebildim olayı eminim herkezde bu işlem sonuç vermiyecek fakat ben sonuç aldım eminim alacaklarda vardır.

• Olmadı, telden wifi den bağlanayım dedim telden de bağlanamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koray123 kullanıcısına yanıt
    saatlerdir uğraştığım sorunumu sayenizde çözdüm sanırım :) sanırım diyorum, çünkü o kadar çok şey yaptım ve o kadar çok şey işe yaramadı ki anlatamam, en son sizin söylediğiniz şeyi uyguladım ve baktım sorunum çözülmüş :) teşekkürler :) @koray123
  • inşallah yardımcı olabilmişimdir , 1 hafta uğraşmıştım şunun için ...
  • Bir hafta mı, sadece bir hafta mı?!!! 3 ay uğraştım ve ne formatlar attım. Böyle sorun ÇÖZÜLMEZ!!!
  • koray123 kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen ağ sekmesine nerden giriliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.