Şimdi Ara

windows bir casusmu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • askeri kurumlar pardus kullanmıyomuydu ya
  • pff siz uraşın adamlar cokdan bızı wurdular bile
  • paranoyak olduk millet paranoyak
  • En son müslümanlar mutlu olucaktır
    bunun için kendimizi somutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Atatürkcüyüm_ -- 2 Temmuz 2007; 0:26:10 >
  • korkunç
  • EN GÜVENİLİR BİLGİSAYAR FİŞİ ÇEKİLMİŞ BİLGİSAYARDIR...
  • quote:

Adamlar 2050 yılını bile planlamışlar. Ama ilk önce Türkiye?yi vuracaklar. İran falan bahane. ?İran?a saldıracağız? diyerek Türkiye?nin stratejik noktalarına yerleşip, Türkiye?yi hiç beklenmeyen bir zamanda basit bir nedenle vuracaklar.
    ABD TÜRKİYE’Yİ VURACAK !

he Türkiye'de armut topluyodu

abi bu yazıya inanmamı bekleme yok adam windowsun yan sanayisinde çalışıyomuşta yok adam windows olayını çözmüşte falandı filandı

sen düşün abi adamlar türkiyenin ordu bilgilerini öğrendi öbür gün saldırıcaklar mı?

Kurtuluş savaşında Türkiye'nin ne durumda olduğunu programsız da biliyolardı ama yine de yenemediler anlıyomusun

• quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

EN GÜVENİLİR BİLGİSAYAR FİŞİ ÇEKİLMİŞ BİLGİSAYARDIR...

En güvenilirs sistem olacak o
  • Adı üstünde teori olur mu olmaz mı bilinmez bekleyip görmek lazım 2050 yi
    Banada inandırıcı geldi ama
  • ds
  • vay beeeee
  • Önceden açıldı. Herşey ortada Windows'u neden kullansınlar.
  • bir şey daha diyecem dosyaların bulunduğu bilgisayara internet bağlamazlarsa nerden ulaşacak windows bilgilere?
  • gates ile bush benim çıplak resimlere bakmıyorlardır umarım.korkarlar felan nemelazım.:)

girmeyin lem belgelerime bushlan gates

• "Türkiye?ye hangi işlemci, hangi windos yazılımı satıldığını biliyorlar. Ayrıca bu işlemci ve yazılımları hangi devlet kurumunun kullandığını da biliyorlar."
    Burası ne şimdi işlemciyle yazılımın ne alakası var ayrıca adamlar zaten herşeyimizi biliyor..
  • Windows hayranı,oyun meraklısı arkadaşlara şöyle bir sorumuz var:Acaba işlemci seri noları bilinen(askeri ve istihbarat birimlerinde veya evlerimizde kullanılan) bilgisayarlara internet,wimax ya da belki wireless üzerinden bir kısım kodlar gönderilse, bu kodlar biosdan işlemci voltajını birden arttırsa ne olur. Yani şunu demek istiyorum:sadece linux kullanmak yetmez,donanım ve biosları da ulusal firmalarımızın (vestel gibi)üretmesi gerekir
    Donanım ve elektrik olan heryerde istediğiniz her kodu çalıştırabilirsiniz.
    Kaynak kodları kapalı,yüzlerce backdoor içeren windows kullanan ve bu adamlara en az 200 dolar vermeyi göze alanlar hiç ağlamasınlar.
  • benim güncellemeler kapalı antivirüs falan da yok hiçbişey güvenlik duvarını tamamen iptal ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xry

benim güncellemeler kapalı antivirüs falan da yok hiçbişey güvenlik duvarını tamamen iptal ettim.

işte bilinçli bilgisayar kullanıcısı :)
  • Gerçek olabilir zaten windowsun ne olduğu belli değil.Tarihimize bakarsak görürüz kimin düşman kimin dost olduğu.Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur.Her türlü savunmamızı yapmalıyız göz yummamalıyız devletin başında TAKOZLAR OLDUKCA BUNLARI YAPMAK İMKANSIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 3 Temmuz 2007; 23:15:46 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.