Şimdi Ara

windows bir casusmu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • işlemci kodları üzerinden bilgisayar ait birçok bilgiye ulaşılabildiğini daha öncede duymuştum fakat arkadaşlar bu bilgiler en son kullanıcı olan bizlere bile geliyorsa ordumuzun böyle bir durum için önlem almadığını yada başka sistemlerle kendini korumadığını nerden biliyorsunuz.Genelkurmay aylaklık yapıp msnden ordu mu yönetiyor ki.

3. dünya savaşı teknoloji üzerine olacak diyorlardı hani? yok bir düştümü bütün elektronik sistemi bloke eden bombalar patladığında yapıya değilde sadece canlıya zarar veren nükleer bombalar v.s. hala tüfekle kurşunla oluyor bu işler.

Bizim ordumuz Kurşun Asker'dir.
  • windows herşeyden önce adam olsun!!!
  • Arkadaşlar biraz önce TSK'ya kendi sitelerinde verdikleri mail adresi üzerinden bu soruyu sordum. Bilmem acaba beni dikkate alırlarda sorumu cevaplarlar mı bilniyorum ama eğer cevap verirlerse burayada yazıcam cevabı.
  • En iyisi kendi işletim sistemimiz ve bilgisayarımız(işlemcisinden anakartına kadar herşeyi).Oda zor olduğununa göre tek çare linux.Kullanmasam bile...
  • quote:

Orjinalden alıntı: exca1ibur

quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

EN GÜVENİLİR BİLGİSAYAR FİŞİ ÇEKİLMİŞ BİLGİSAYARDIR...

En güvenilirs sistem olacak o

İyide sistemi çalıştıran bilgisayar değilmi fiş çekildiğinde bilgisayarda çalışan sistem de gitmezmi
    Fiş derken elektirik fişi haaaaa (Cem özer espirisi yaptın gene yav )

• artık windowsa gerek kalmadı. zaten gitti giden...
  • Sadece şunu düşünün. AMERİKA NEDEN ÇOĞUNLUKLA TÜRKİYE DEKİ DEHALARI ALIYOR??????? işte burda söölediğiniz yerli işlemciyi yapamamamızın nedeni böyle dehaların Amerika için çalışıyor olmaları ama akmerikaya gidenlerde haksız sayılmaz Amerikadaki imkanları Türkiyede kim kaybetmişki onlar bulsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif' -- 4 Temmuz 2007; 5:28:57 >
  • buradaki yazı ile alakalı olarak değil genel olarak ben hep microsoft dan önceliklede windows dan şüphelendim mesala genel kurmay özel durumlarda kullanılmak üzere bir işletim sistemi yaptırmıştır yani windows a güvenmiyor.....
  • güzel hikaye..
  • quote:

Orjinalden alıntı: komplocu

buradaki yazı ile alakalı olarak değil genel olarak ben hep microsoft dan önceliklede windows dan şüphelendim mesala genel kurmay özel durumlarda kullanılmak üzere bir işletim sistemi yaptırmıştır yani windows a güvenmiyor.....

Evet tsk falan pardus kullanıyormus sanırım öyle bi duyum aldım...
  • ya böyle bi hikaye olmasada herhangi bi yolla bu adamların bilmediği şey yok zaten..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.