Şimdi Ara

Windows Etkinleştirilmez ise ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaman ayırdığınız için Teşekkür ederim. Windows 10' un ücretsiz olduğu dönemlerde format usb' si hazırlamıştım. Şimdi yeni bilgisayarıma kurduğumda herhangi bir key'in olmadığını gördüm fakat kurulumu ve güncelleştirmelerimi sorunsuz bir şekilde yaptım. Kurduktan 2 gün sonra ekranın sağ altında ''WINDOWS'U ETKINLEŞTIR windows'u etkinleştirmek için Ayarlar'a gidin.'' gibi bir yazı çıktı. Bu yazı oyunlara girdiğimde kayboluyor fakat internette gezerken bazen gözüme batıyor. Bunu sorun etmeyebilirim fakat ilerde bir sorunla karşılaşır mıyım ?(Bitdefender Free Edition kullanıyorum)

• Yanlış anlamadıysam Windows 10'u başka bir bilgisayara kurmuştunuz şimdi yeni bir bilgisayar aldınız ve ona kurmak istiyorsunuz.Windows 10 keyi anakarta yazdığı için başka bir bilgisayarda veya anakart değişiminde aynı keyi kullanamıyorsunuz diye biliyorum.Ücretsiz yükseltme yaptığınız windows orjinal ise onun keyi ile Microsofta telefon ederek destek alabilirsiniz bu şekilde yardımcı olduklarını nette okumuştum.
  • Neman'ın dediği gibi yardım alabilirsiniz, en fazla vindovs 8'de etkinleştirmezsen kişileştirme ayarlarını kapatıyodu, metro başlatta arkaplanı felan değiştiremiyoduk. Böyle şeyler olur, büyük bi sorun çıkarmaz, sınırsızca kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.