Şimdi Ara

Windows Phone Eksik Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğumuz bildiğimiz gibi WP'de oyun eksikliği var bu bilinen bir gerçek.Birde şu yönden düşünelim WP yeni çıkmış bir işletim sistemi mağazasıda yeni benim düşünceme
    göre mağaza zamanla gelişecektir örneğin Android işletim sistemi 2007 yılında kurulmuştur ve mağazası zamanla gelişmektedir en son sürümü de sanırım 4.4 kitkat.Ayrıca
    bende bir WP kullanıcısı olarak zaman zaman oyun eksikliğinden rahatsız olmuyor değilim Teşekkürler

• Bazıları WP'yi o kadar karalıyor ki gören mağazada 1 adet uygulama yok sanacak

Facebook entegresi ve uygulaması Android'e fark atmış durumda, Nokia'ya özellerden bahsetmiyorum. WPninde iyi tarafları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Bazıları WP'yi o kadar karalıyor ki gören mağazada 1 adet uygulama yok sanacak

Facebook entegresi ve uygulaması Android'e fark atmış durumda, Nokia'ya özellerden bahsetmiyorum. WPninde iyi tarafları var

Pardon Facebook a iyi mi dediniz?
  • Windows Phone u herkes nedense 8 den ibaret sanıyorlar be arkadaş Windows Phone 2010 yılında piyasa sürülen işletim sistemidir sadece adamlar tutmadığı ve dünyada yayılamadığı için Windows Phone 7 işletim sistemini silmişlerdir. Windows Phone 7 zamanında üzerine düşülseydi şuan bambaşka bir işletim sistemi kullanıyor olacaktık. Ondan dolayı sürekli yeni demenizin bir manası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Şubat 2014; 9:07:42 >
  • Benim yeni olarak kastettiğim diğer işletim sistemlerinin kuruluş tarihine göre kast etmiştim.Ben sizin şu fikrinize de hak veriyorum gerçekten üstünde durulsaydı çok iyi bir işletim sistemi ve mağazası olurdu.
  • Evet bu konuya eksik olan oyunları yazıcaz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_85525330/f_//tm.htm#85525330

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Şubat 2014; 15:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

http://forum.donanimhaber.com/m_85525330/f_//tm.htm#85525330
    Saol Binbaşı gösterdiğin iyi oldu dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Android'den çok daha iyi

Hatta ben Facebook uygulamasını kullanmıyorum, telefonun içindeki entegreler her şeyi gösteriyor, Ben Live Tile'ı vs. çok pratik

• Uygulama androiddekinin ceyregi etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbest

Uygulama androiddekinin ceyregi etmez.
    oyun delisi değilim ama oyun eksiklikleri çok sırıtıyor mağazanın. bir bayan olsa ve oyun çok az oynasa bile isteyeceği şey candy crush ,temple run 2 gibi younlar olur. 512 ramlı model alsa ucuz diye bunlardan bile mahrum kalıyor. bilmiyorum windowsun bir calısması var mı ama popüler oyunların geliştiricileriyle konuşup kesenin ağzını açmalı...hayır mağaza zaten zayıfr birde bir sürü ücret istiyorlar dandik oyunlara. 2 tl falan yapalar gam yemeyecem yahu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Android'den çok daha iyi

Hatta ben Facebook uygulamasını kullanmıyorum, telefonun içindeki entegreler her şeyi gösteriyor, Ben Live Tile'ı vs. çok pratik

Dediğin doğru ama facebook uygulaması çok kotu çok yavaş android te Twitter ve Facebook çok kotu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

oyun delisi değilim ama oyun eksiklikleri çok sırıtıyor mağazanın. bir bayan olsa ve oyun çok az oynasa bile isteyeceği şey candy crush ,temple run 2 gibi younlar olur. 512 ramlı model alsa ucuz diye bunlardan bile mahrum kalıyor. bilmiyorum windowsun bir calısması var mı ama popüler oyunların geliştiricileriyle konuşup kesenin ağzını açmalı...hayır mağaza zaten zayıfr birde bir sürü ücret istiyorlar dandik oyunlara. 2 tl falan yapalar gam yemeyecem yahu.

Alıntıları Göster
    Aslında aranınca güzel seyler cıkıyor benim telefonumda olan oyunlar

Acedia Indie horror slender manin alternatifi
    Flappy Bird
    Hill Climb Racing
    Asphalt 8
    Throne Wars
    Doors

Hepside güzel oyunlar her oyunun alternatifi var magazada candy nin filan alternatifi cok frozen free fall gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

Flappy Bird
    Hill Climb Racing
    Asphalt 8
    Throne Wars
    Doors

Hepside güzel oyunlar her oyunun alternatifi var magazada candy nin filan alternatifi cok frozen free fall gibi

frozen .ok kasılıyor yahu..ben rahatszı oldum sildim.millet nasıl oynuyor onu. adam gibi optimize etseler çok güzel oyun aslında. ben onun yerine path of kara yı oynuyorum.müzikler grafikler harika dahası oyunda gram kasılma yok. sprarkel 2 diye bir ounda daha var o ada aynı sekilde.en ufak kasılma yok.gerçi 10 tl olmuş fiyato
    bu arada royal revolt da harika bir oyun .grafikler olsun akıcılık olsun çok iyi ve ücretsiz .keşke böyle oyunlar çoğalsa. rayman paper monsters , manuganu da diğer favorilerim.

• Windows Phone'da Facebook uygulaması pek iyi değil ama Android'in Facebook uygulamasına göre bence daha güzel
  • Youtube uygulamasının acilen eskiye dönmesi lazım google'ın yaptıklarını biliyorum ama bu böyle gitmez ki
  • Neden??
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

Flappy Bird
    Hill Climb Racing
    Asphalt 8
    Throne Wars
    Doors

frozen .ok kasılıyor yahu..ben rahatszı oldum sildim.millet nasıl oynuyor onu. adam gibi optimize etseler çok güzel oyun aslında. ben onun yerine path of kara yı oynuyorum.müzikler grafikler harika dahası oyunda gram kasılma yok. sprarkel 2 diye bir ounda daha var o ada aynı sekilde.en ufak kasılma yok.gerçi 10 tl olmuş fiyato
    bu arada royal revolt da harika bir oyun .grafikler olsun akıcılık olsun çok iyi ve ücretsiz .keşke böyle oyunlar çoğalsa. rayman paper monsters , manuganu da diğer favorilerim.

hocam biz ücretsiz istiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Niggaaa

Youtube uygulamasının acilen eskiye dönmesi lazım google'ın yaptıklarını biliyorum ama bu böyle gitmez ki

Youtube hd kurun. Reklamli orjinal programi neden istersiniz anlamadim ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbest

quote:

Orijinalden alıntı: Niggaaa

Youtube uygulamasının acilen eskiye dönmesi lazım google'ın yaptıklarını biliyorum ama bu böyle gitmez ki

Youtube hd kurun. Reklamli orjinal programi neden istersiniz anlamadim ki.

Alıntıları Göster
    Youtube uygulaması zaten uygulama degil ama sadece bi kısayol gibi bisey ie den acıyo zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.