Şimdi Ara

*** 'WINDOWS PHONE PİŞMANLIKTIR' ANA KONU *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende lumia 520 var. İlk aldığım zamanlar idare ediyordu artık güncelleme geldikçe yavaşlamaya başladı. Sıfırlamak da artık işe yaramıyor.

Mesela oyun oynuyorum. Biri arayınca veya ekran kilitlenince oyuna geçince oyun en baştan başlıyor veya kapanıyor. Oyun kapanmasın diye ekran kilit süresini uzattım.

Böyle bir sistem, böyle bir telefon nasıl savunulur anlamak mümkün değil. Bence Wp mobil sistemde gelmiş geçmiş en kötü ve en hatalı işletim sistemidir. W10 dediler aylardır hala tam sürüm çıkmadı, hala erteleniyor ve hala Android 2.2.3 veya ios 5 kadar özellik barındırmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala android şişiyor diyen var ya ... Alırsan samsung saçma sapan şeyler yuklersen şişer tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte wp da saçma sapan şeyler yüklesen de şişmez...
    Bi bunu göremediniz..

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    ver yükleyecek şey de yükleyelim. Ne snapchat var ne bankacılık uygulamaları var ne wot blitz var bir şey yok . boş sistem tabi şişmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allahın Kulu

ver yükleyecek şey de yükleyelim. Ne snapchat var ne bankacılık uygulamaları var ne wot blitz var bir şey yok . boş sistem tabi şişmez

Snapchat yok diye stabil wp haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

quote:

Neresi stabil dakikada bir surduruluyor yazısı , sürekli atan ve berbat bir tarayıcı , olmayan bir suru uygulama.

Yani şimdi android ile her istediğini yapmak varken bu sistem niye kullanılır ki anlamıyorum. Neyse saygı duyarım ben bir kaç aya kurtulacağım inş

• quote:

quote:

quote:

Neresi stabil dakikada bir surduruluyor yazısı , sürekli atan ve berbat bir tarayıcı , olmayan bir suru uygulama.

Yani şimdi android ile her istediğini yapmak varken bu sistem niye kullanılır ki anlamıyorum. Neyse saygı duyarım ben bir kaç aya kurtulacağım inş

Kurtuluş planınız nedir ?

• En çok hoşuma gidende 400 liraya telefon alıp şu kadar paraya android alsaydım rom arıyordumcular insanlar androidi s3 falan olarak görüyor herhalde
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    Kullanmayı bilmiyorum de geç, suçu wp atma

• quote:

Orijinalden alıntı: de bruyne

Kullanmayı bilmiyorum de geç, suçu wp atma

Hangi konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

En çok hoşuma gidende 400 liraya telefon alıp şu kadar paraya android alsaydım rom arıyordumcular insanlar androidi s3 falan olarak görüyor herhalde

400 tlye sifir s3 aliniyor mu ? 735 kullaniyorum. Kameram ip5 kamerasindan daha ustun. On kameram 5mp. (s3 dedigin 400 tlye alinamayan cihazin arka kamerasi) stabil isletim sistemi. Kullandigin dandroid cihazlarin iki kati pil omru. Pasparlak ekran. Nfc, kablosuz sarj. Yeni wp cu olarak neredeyse lazim olan her uygulamayi buldum. Maliyet:550tl. Simdi dagilin...

• Ben de elimden geldiği kadar her zaman Windows Phone'u savundum. İki yıldan beri kullandım. Fakat artık eksiklikleri canıma yetti. Bugün Avea'dan LG G3 alarak Windows Phone maceramı bitirdim. Ve anladim ki ben şu ana kadar ne telefon ne uygulama kullanmışım. Adam gibi çalışan Facebook, Youtube, Instagram uygulamalarını görünce Windows Phone'un ne durumda olduğunu anladım. Suç, sistemde değil, 3 yıldan beri Facebook uygulamasını yapamayan Microsoft'ta, yaklaşık 1,5 yildan bu yana güncelleme yapmayan Instagram gibi firmalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 22 Haziran 2015; 3:16:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

quote:

Huawei g7 yada mate 7 düşünüyorum hocam bakalım eylül gibi.

• Zaten düşük fiyatlarda bu kaliteyi bulamazsın hocam orası ayrı konu. Bence Nokia nın donanımı kamerası diğerlerine göre tartışılmaz. Sistemin ise stabil olması tartışılmaz
    Ancak heryere yazıyorum buraya da yazacağım adam gibi mağaza ve Multitasking olmazsa bu sistemin kullanıcı kesimi 2. Telefon, şirket telefonu, ebeveyn telefonu olmaktan öteye gitmez.
    İnternette 2 sekme açmaya korkuyoruz diğerini yenileyecek diye mesaj yazarken diğer uygulamaya geçiyoruz kaldığımız yerden devam edemiyoruz ekstradan 5 sn sürdürülüyor da,hediye.
    Hal böyle olunca bir noktadan sonra başlarım kamerasına da piline de sağlamlığına da stabilitesine de... diyoruz. Ben de çok destek verdim bu sisteme de ama o ilk günkü tavrımdan eser kalmadı. En basitinden 4.2 yüklü tabletim var 1gb ramli arka planda sorunsuz 3 4 tane uygulama kullanabiliyorum 2 yıldır da hiç şişme anti virüs felan görmedim bilinçli kullanımda androidin pek kötü yanı yok bence

• Hizmette sinir yok. Konuyu acan arkadasa tesekkurlerimi sunuyorum. Microsoft ve nokia ya kufur etmek isteyenler icin hazir edilmis kufur hizmetinizde varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 22 Haziran 2015; 10:06:54 >
  • Bu dandroid fanları laftan anlamaz ama paralarını çöpe atacaklarına hiç değilse denize atsınlar lenovo vibe x2 yada huawei g7 alsınlar misal ben wpnin çıkacak yeni modellerini beklemesem bunlardan birini alabilirdim,, ama yok yav hb de 599 a 730 varken gine elim gitmezdi androide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeofrage -- 22 Haziran 2015; 5:44:31 >
  • Androıd kullanan adam macera arayıp Windows Phone kullanmasın arkadaş...
    Duyan da androıdde füze uçuruyor ya da genetik araştırma yapıyor sanır..
    Alt tarafı telefon lan abartmayın
    Bizde kullandık androıd..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

En çok hoşuma gidende 400 liraya telefon alıp şu kadar paraya android alsaydım rom arıyordumcular insanlar androidi s3 falan olarak görüyor herhalde

400 tlye sifir s3 aliniyor mu ? 735 kullaniyorum. Kameram ip5 kamerasindan daha ustun. On kameram 5mp. (s3 dedigin 400 tlye alinamayan cihazin arka kamerasi) stabil isletim sistemi. Kullandigin dandroid cihazlarin iki kati pil omru. Pasparlak ekran. Nfc, kablosuz sarj. Yeni wp cu olarak neredeyse lazim olan her uygulamayi buldum. Maliyet:550tl. Simdi dagilin...

2 katı pil ömrü? İroni yaptın herhalde He gerçi pili bitirecek oyun yok birşey yok haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 22 Haziran 2015; 12:06:17 >

• Boynun altında kalsın Microsoft. Kaynakların açıkta kalsın yazılım yazılım diye bağır emi. Sana güvenip lumia aldım yumurta yapmasını bile bilmiyor beceriksiz şey.

Şaka bir yana bu konu forumdaki büyük bir eksikliği giderdi. Artık anasını kaybetmiş cücükler gibi konu açılmaz diyeceğim ama inadına konu açılır. Serbest kazıklanma ekonomisi çağındayız beğenmeyen rakip cihazı alır gider. Yine beğenmezse başka bir rakip cihazı alır. Yeter ki paran olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

quote:

Huawei g7 yada mate 7 düşünüyorum hocam bakalım eylül gibi.

Hayırlı olsun diyelim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.