Şimdi Ara

Wireless açık ancak hiç bir ağ bulamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar samsung NP3530EA-S03TR marka dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Evde bir adet masaüstü bilgisayarım var. Sorunum şu, masaüstü bilgisayarım internet açık olduğu halde bağlanmıyordu ben de dizüstü bilgisayarımdan kablosuz bağlantı ile bağlanmayı denedim. Fakat sonuç aynı ikisinde de bağlantı yok. Dizüstü bilgisayarımda daha önceden tanıttığım kablosuz bağlantıyı sildim tekrar bağlanınca düzelir diye fakat şimdi de wi-fi açık olmasına rağmen hiç bir ağ bulamıyor.

Edit: Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duzah -- 31 Temmuz 2012; 13:13:53 >

• Açık olduğuna emin misin? Notebook'da donanımsal bir switch veya FN+F tuşu ile kapatmış olmayasın?

Diğer ihtimal modemin kablosuz SSID yayını kapalı veya gizli olmasın?

Kablolu ile ethernet suretiyle bağlanabiliyor musun yerel ve dış ağa? Örneğin google.com'u açabiliyor musun kablolu bağlantı ile?
  • Evet kablolu sıkıntım yok idi rahat bir şekilde görüyordu. Bu arada sorunu çözdüm arkadaşlar teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duzah -- 31 Temmuz 2012; 15:50:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Evet kablolu sıkıntım yok idi rahat bir şekilde görüyordu. Bu arada sorunu çözdüm arkadaşlar teşekkür ederim :)

Çözüş şeklini yazarsan başkalarına faydalı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bağlantıyı silmeden önce ağı devredışı bırakmıştım sonra silmiştim. O yüzden wi-fi açık olduğu halde arama yapmıyordu ağ bulamıyordu. Ağ ve Paylaşım Merkezi/Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin sekmesinde bağlanmış olduğumuz bütün bağlantılar vardı oradan tekrar aktif ettim ve sorun düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.