Şimdi Ara

Within The Ruins Elite Album

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Core'cular toplaşın hele gerçi albüm şubatta çıkmış ama olsun bilmeyenlere feeding frenzy'i mutlaka dinleyin çok şeker bişey olmuş der ve kaçarım

• baya iyi şarkı beğendim. bu tarz önerin varsa alabilirim hocam severim core
  • Başım üstüne hocam kaliteli yapımları yaymak her metalcinin görevidir Şimdi bunun kadar melodik şirin bişey bilmiyorum ama ben sana bildiğim grupları yazayım.

Trivium,Devildriver,Parkway Drive,Bfmv,Log,All That Remains gibi grupları biliyorsundur zaten

Miss May I:Relentless Chaos,Hey Mister,Opening Wounds,Bleeding Out,Ballad of a Broken Man
    Invent Animate:Waves
    Full Scale Conflict:Warborn,Be One,Endgame
    Silent Screams,Pacific Highway,Til There's Nothing Left
    Forget My Silence(Kraldır):This is Only The Beginning
    Motionless in White:Devil's Night,City Lights
    One Bullet Left:Alpha Dogs
    Breakdown of Sanity:When Silence Breaks,Cancers Breath

Gelgelelim benim baya sevdiğim bir türe TRANCECORE

The Browning:Bloodlust,Time Will Tell,Ashamed,Standing on the Edge,Living Dead,The Sadist,Tragedy of Perfection,Dominator,These Nightmares.Remnant,Inner Mission
    Bionic Ghost Kids:Save My Soul
    Voices of Adria:Introduction(çok kısa ama çokkkkkk güzel ) link veriyimde dinle youtube vs'de yokhttp://www.mrtzcmp3.net/Voices_of_Adria_Introduction_2s.html
    House vs Hurricane:The Only Virtue

Deathcore

All Shall Perish(Yakar yıkar beni):Prisoner of War,Rebirth,The Past Will Haunt Us Both,Procession of Ashes,Black Gold Reign,Never Again,Wage Slaves
    Job For A Cowboy:Ruination,Tarnished Gluttony,Nourishment Through Bloodshed,Entombment of a Machine
    Suicide Silence:Slaves to Substance
    Winds Of Plague:Origins and Endings
    Here Comes The Kraken:Nu Beginning
    Bring Me The Horizon:It Never Ends
    Chelsea Grin:Don't Ask Don't Tell
    Thy Art is Murder:Reign of Darkness
    The Battle Within:Clockwork şarkısının olduğu albümü bi incele.
    Suffokate(Bayılırım):Distant Words,My Darkened Eyes,Always Hopeless,Return to Despair,Vanishing(Yıkar burayı),Never Found,Everything is Lost,Becoming The Nightmare,Let The Water Rise
    Heaven Shall Burn:Combat,Endzeit,One More Lie,Atonement,Asunder,Black Tears,Counterweight,Given in Death
    Five Days Of Rain:Searching With Their Memories
    Molotov Solution:The Final Hour

Edit:Full Scale Conflict şarkıları netten dinlenmiyo indirmen lazım albüm ismi the warborn chronicle dinlemeye değer

Önemli Not:Bazı gruplarda birkaç parçayı eksik yazmışım onlarıda yazdım hepsini mutlaka dinle binlerce grup arasından ayıkladım ben onları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModernLifeTerror -- 3 Nisan 2013; 14:32:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mayhemical

Başım üstüne hocam kaliteli yapımları yaymak her metalcinin görevidir Şimdi bunun kadar melodik şirin bişey bilmiyorum ama ben sana bildiğim grupları yazayım.

Trivium,Devildriver,Parkway Drive,Bfmv,Log,All That Remains gibi grupları biliyorsundur zaten

Miss May I:Relentless Chaos,Hey Mister,Opening Wounds,Bleeding Out,Ballad of a Broken Man
    Invent Animate:Waves
    Full Scale Conflict:Warborn,Be One,Endgame
    Silent Screams,Pacific Highway,Til There's Nothing Left
    Forget My Silence(Kraldır):This is Only The Beginning
    Motionless in White:Devil's Night,City Lights
    One Bullet Left:Alpha Dogs
    Breakdown of Sanity:When Silence Breaks,Cancers Breath

Gelgelelim benim baya sevdiğim bir türe TRANCECORE

The Browning:Bloodlust,Time Will Tell,Ashamed,Standing on the Edge,Living Dead
    Bionic Ghost Kids:Save My Soul
    Voices of Adria:Introduction(çok kısa ama çokkkkkk güzel ) link veriyimde dinle youtube vs'de yokhttp://www.mrtzcmp3.net/Voices_of_Adria_Introduction_2s.html
    House vs Hurricane:The Only Virtue

Deathcore

All Shall Perish(Yakar yıkar beni):Prisoner of War,Rebirth,The Past Will Haunt Us Both,Procession of Ashes,Black Gold Reign,Never Again
    Job For A Cowboy:Ruination,Tarnished Gluttony,Nourishment Through Bloodshed
    Suicide Silence:Slaves to Substance
    Winds Of Plague:Origins and Endings
    Here Comes The Kraken:Nu Beginning
    Bring Me The Horizon:It Never Ends
    Chelsea Grin:Don't Ask Don't Tell
    Thy Art is Murder:Reign of Darkness
    The Battle Within:Clockwork şarkısının olduğu albümü bi incele.
    Suffokate(Bayılırım):Distant Words,My Darkened Eyes,Always Hopeless,Return to Despair,Vanishing(Yıkar burayı),Never Found,Everything is Lost
    Heaven Shall Burn:Combat,Endzeit,One More Lie,Atonement,Asunder,Black Tears,Counterweight,Given in Death
    Five Days Of Rain:Searching With Their Memories
    Molotov Solution:The Final Hour

Edit:Full Scale Conflict şarkıları netten dinlenmiyo indirmen lazım albüm ismi the warborn chronicle dinlemeye değer

Hocam daha çok deathcore severim, Thy Art Is Murder ve Job For A Cowboy gruplarını takip ediyorum zaten severim baya. Diğerlerine de yarın göz atıcam sağolun uğraşmışsınız Ayrıca Thy Art Is Murder'ın Whore To A Chainsaw şarkısını tavsiye ederim baya başarılı

• Deathcore seviyorsan All Shall Perish mutlaka dinle aç hemen dinle prisoner of war aboooooooo yıkar tüm dünyayı bu grup

Edit:Thy art is murder infinite death albümden zaten bir iki parça dinlemiştim Whore To A Chainsaw şimdi dinledim baya sağlam parça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModernLifeTerror -- 3 Nisan 2013; 0:37:40 >

• Core Club diye klüb açtım yazıyorum ismini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.