Şimdi Ara

workstation yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle sorunum su bana öğle bir pc lazım ki kullandıgım cizim programında hicbir kasılma olmicak dell bir workstation istedim bana bunları sundular

Dual Quad Core Intel Xeon E5320 (1.86GHz,1066Mhz,2x4MB) işlemci işlemci yerine
    4GB DDR2 533 Quad Channel FBD Memory (2x2GB)
    8 Dimm (Max. 32GB)
    500GB (7200rpm) SATA II Hard Drive
    16X DVD+/-RW Drive
    750W-256MB nVidia Quadro FX3500 (MRGA13) Ekran Kartı yada NVIDIA Quadro FX 4500 X2
    Dell 56K v.92 Data/Fax PCI modem
    Integrated Broadcom 5752 Gigabit Ethernet LAN
    8xUSB (2 front, 5 back, 1 internal), 2 serial, 1 parallel, 2 PS2, RJ-45, Stereo line-in and headphone line-out on back panel, microphone and headphone connector on front panel
    1xPCI, 1xPCI-e x16, 2xPCI-e x8 slot
    3.5in 1.44MB Floppy Drive
    Mini-Tower Chassis

vs vs kullandıgım cizim programı ugs-04 sorunum su büyük boyutlardaki cizimlerdeki performansı nasıl olur bu pc nin bana yeterli olurmu ?

(not acil yanıt bekliyorum şimdiden teşekkürler)

• büyük boyutlu çizim ??????
    çok parçalı mı

workstation için kendin toplasan en az 600-700$ kar edersin bir sorun çıkarsada rahatlıkla kendin çözersin yoksa servis kapılarında çok beklersin.
  • benim sorunum su oem pclerle artık uğraşmak istemiyorum alacagım yerlede ufak bir servis anlaşması isticem eger bir problem cıkarsada bana en kısa sürede destek vermeleri gerekecek şuan biraz araştırma yapıyorum fakat workstation bilgim olmadığı için zorluk çekiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkelf

benim sorunum su oem pclerle artık uğraşmak istemiyorum alacagım yerlede ufak bir servis anlaşması isticem eger bir problem cıkarsada bana en kısa sürede destek vermeleri gerekecek şuan biraz araştırma yapıyorum fakat workstation bilgim olmadığı için zorluk çekiyorum

Bence en doğrusunu yapıyorsunuz. Bazı arkadaşlar kendine fazla güvenip yalan yanlış bilgisayar topluyorlar, ondan sonra da bir sorun çıktığı zaman forumlara dökülmeye başlıyorlar. Profesyonel yardım her zaman daha iyidir.

Yukarıdaki bilgisayar bana sorarsanız makul.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.