Şimdi Ara

WOTLK Beta Screenshotları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hmm o kadar olduğunu sanmıyorum ama kalimdor'un yarısı + outlands vardır kesin :)
  • WUOHHHAAAA!!!! Lich King'den Quest mi alıcaz!!!! işte bu!!!! Scourge'e hizmet edebilcez yehouuuuuv.

My Life For Ner'zhul
  • Hayırlısı olucak inş, demekten başka çaremiz kalmıyor şu durumda.
  • http://img175.imageshack.us/img175/3650/wowscrnshot081008211251yw2.jpg

Bu SS'nin Wow'a ait olduğuna inanamıyorum.Keşke bu SS deki atmosfer oyunun her yerinde hakim olsa.
  • Ya bana pm at Scourgemiyiz deilmiyiz lütfen kaçsın heycanı ben oynayamicam zaten sınav var kafam burda kalmasın
  • SPOILER

quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

grafikler fln harikulade olmuş , lich king detaylarıyla yapılmış ve süper duruyor ... hele o tower a bittim ... grafik kartını yenileme vakti geldi :)
    bu arada kafama bişe takıldı , arthası keseceksek onun yoldaşlarını neden yanımızda barındırıyoruz ?
    yani deathknight lar sw ye , if ye fln nasıl girebiliyor ? onlarla beraber arthasa nasıl raid düzenliyoruz ... gibi tonla soru türetilebilir.

bunu okuyan bitek benmiyim yoksa bilenler yazmayamı usenmis anlamadim. bu wotlk ilk duyuruldugu zamanlarda okudugum bi yazı vardı blizzardın sitesinde. eu deil us olması lazım ama emin deilim. yazıda suna benzer bisiler soyleniodu

"bizim actıgımız death knight lar Arthas'a (namı diger Lich King'e) uzun sure hizmet etmis koleler. ancak zamanla neler yaptıgının farkına varıp iyi yola donen kimseler" buna benzer bisiydi yazanlar okuyalı uzun zaman oldugu icin direk linki koyamıyorum yazının kusura bakmayın. ama demek istedigi, sslerdende gordugum kadariyla actıgımız death knightlar la once Lich King saflarında biraz tutorial vari questlerle once charı kullanmayı ogrenip sonra kendi yolumuzu bulucaz.

benim asıl sormak istedigim o light's hope chapel deki olay bi world eventmı yoksa questmi yani defenders scourge falan bisiler vardi orda ve sonra arthas yenildi anlamadim orayi yani biraz bilgi?

SPOILER

Edit: Spoiler uyarısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaGini -- 23 Ağustos 2008; 18:06:04 >

• peki kimler oynuyor bu oyunlari ve nasi oynuyorlar beta surummu yoksa testerlar mi nedir nasildir bende oynamak istiyorum.
    ayrica yeni eklenti paketi icin sistem gereksinimlerini bilen var mi
  • ya ne zaman çıkıcak wotlk?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaGini

SPOILER

quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

grafikler fln harikulade olmuş , lich king detaylarıyla yapılmış ve süper duruyor ... hele o tower a bittim ... grafik kartını yenileme vakti geldi :)
    bu arada kafama bişe takıldı , arthası keseceksek onun yoldaşlarını neden yanımızda barındırıyoruz ?
    yani deathknight lar sw ye , if ye fln nasıl girebiliyor ? onlarla beraber arthasa nasıl raid düzenliyoruz ... gibi tonla soru türetilebilir.

bunu okuyan bitek benmiyim yoksa bilenler yazmayamı usenmis anlamadim. bu wotlk ilk duyuruldugu zamanlarda okudugum bi yazı vardı blizzardın sitesinde. eu deil us olması lazım ama emin deilim. yazıda suna benzer bisiler soyleniodu

"bizim actıgımız death knight lar Arthas'a (namı diger Lich King'e) uzun sure hizmet etmis koleler. ancak zamanla neler yaptıgının farkına varıp iyi yola donen kimseler" buna benzer bisiydi yazanlar okuyalı uzun zaman oldugu icin direk linki koyamıyorum yazının kusura bakmayın. ama demek istedigi, sslerdende gordugum kadariyla actıgımız death knightlar la once Lich King saflarında biraz tutorial vari questlerle once charı kullanmayı ogrenip sonra kendi yolumuzu bulucaz.

benim asıl sormak istedigim o light's hope chapel deki olay bi world eventmı yoksa questmi yani defenders scourge falan bisiler vardi orda ve sonra arthas yenildi anlamadim orayi yani biraz bilgi?

SPOILER

Edit: Spoiler uyarısı

eğer anlattığın gibiyse arthasın ölümü yakın...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.