Şimdi Ara

WoW D'de olmasına Ragmen Formatta Gitti Sanırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Pcye Format Attım Az Önce WoW D sürücüsündeydi Formatı C'ye Attım Ama WoW klasörüne tıkliyinca erişilemez erişim engellendi diye bi hata veriyo neden böle bişe oldu anlamadım oyunu bidaha kurmak istemiyorum 1.5gb pach yüklicek yine ve kotalı kullanıcıyım:( bilgisi olan varmı bu konu hakknda şimdiden teşekkürler..

• eger açılmıosa normal oynu kendi orj. Cd lerinde yukle , geri kalan patchleride WoW oynayan bi cafeden veya arkadasına Cd yaptır ve sonra kendi pc ne yukle. Benim arkadas öyle yapmıstı.
  • Bence Hatanın Screen Shotunu At buraya daha açık bakalım... O zaman daha iyi yardımcı olabiliriz..
  • [img=http://img205.imageshack.us/img205/7959/75820747ht3.th.jpg]

sadece bu şekil resim koymayı biliyorum diger türlü bilmiyorum anlatırsan yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvinn -- 27 Ekim 2007; 13:43:26 >
  • veriler bozulmuş yada virus oraya girmeni engelliyo.bi virus benim system32yi açmamı engelliyodu
    güvenli kipten veya ms-dostan girmeyi girebiliyodum bi dene
  • Güvenli Kipten açmayı bir dene olmazsa Virüs ihtmalide var , Birde D: de sadece WOW klasörüne mi giremiyorsun ??
  • Oturumun izinleri yok (oturumun sahibi başkasıda, sende sınırlı kullanıcıymışsın gibi)
    Araçlar Klasör Seçenekleri
    Görünüm "Basit Dosya paylaşımını kullan" daki işareti kaldır.

Sonra wow klasörüne sağ tıkla "Paylaşım ve Güvenlik" i ardındanda "Güvenlik" e gel.
    Tüm hesaplara tüm izinleri ver. "Uygula" "Tamam" bitti.

(tabi basit dosya paylaşımındaki işaret, işaretli değilse. İşaretle dene. Böylede düzelebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESancak -- 27 Ekim 2007; 15:19:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ESancak

Oturumun izinleri yok (oturumun sahibi başkasıda, sende sınırlı kullanıcıymışsın gibi)
    Araçlar Klasör Seçenekleri
    Görünüm "Basit Dosya paylaşımını kullan" daki işareti kaldır.

Sonra wow klasörüne sağ tıkla "Paylaşım ve Güvenlik" i ardındanda "Güvenlik" e gel.
    Tüm hesaplara tüm izinleri ver. "Uygula" "Tamam" bitti.

(tabi basit dosya paylaşımındaki işaret, işaretli değilse. İşaretle dene. Böylede düzelebilir)

dostum çok saol dedigin gibi yaptım ve oldu yardım eden herkeze tşkler
  • Wow setupsuz calisiyormuydu ?Yada sole diyim baska pcden kopyalasam calisirmi ?
  • Çalişir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.