Şimdi Ara

wow da nicin guild savasları yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wow da arkadaslar bence cok eksik var bunlardan bitaneside guild savasları bir ikinci eksikte para mevsuzu ben gidiom scarlete grupla degil tek basıma orda nesneleri borsaya koyucam ama ne mümkün soulbond cok sacma bence sizce de öle degil mi ?? emek harcıosun tek basına intance bitiriosun ama nesneler soulbond oluo bosstan cıkanlar!!!

• benim bildigim kadarıyla kullandıgın bazı esyalar soulbond oluo ha bide 3 tane buyuk savas var yeri alliler ve hordelar arasında ayrıca nerde bi horde gorsen dalabilion :) guild savaslarına gerek yok bence :)
  • yaw aslında alyylere dalmaktansa guild savaslarıda olması lazım 2 guild arası daha zevkli olur bide zaten oyun kural dısı oynanıo alyyler le hordeler bi dost gibi nerdeyse ne onların sehri basılıo nede hordelerin onun icin varsın yoksun herkes magara intance pesinde ne bilim böle olcanı bilsem bosuna 50 level kasmastım bırakmayı düşünüom yenilik olmassa
  • quote:

Orijinalden alıntı: olken

yaw aslında alyylere dalmaktansa guild savaslarıda olması lazım 2 guild arası daha zevkli olur bide zaten oyun kural dısı oynanıo alyyler le hordeler bi dost gibi nerdeyse ne onların sehri basılıo nede hordelerin onun icin varsın yoksun herkes magara intance pesinde ne bilim böle olcanı bilsem bosuna 50 level kasmastım bırakmayı düşünüom yenilik olmassa
    sole bisi denenbilir aslinda beli tarihlerde buyuk horde alli savaslari duzenlenbilir honor flan kasanir odul falan werilir sole 500horde basmisin stromwindi allah ne kadar zewkli olur yaf:DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabuto

sole bisi denenbilir aslinda beli tarihlerde buyuk horde alli savaslari duzenlenbilir honor flan kasanir odul falan werilir sole 500horde basmisin stromwindi allah ne kadar zewkli olur yaf:DD

Alıntıları Göster
    arkadasım bende onu istiom ama ne mumkun orjinal serverında oynuom bıktım itancelardan falan levelim 49 50 olcam 3 cizik sora ama adamlar 6o mıs olmus hala intace girio benim hic işim olmaz levelim 49 olmasına ragmen gidiom asvanhaleyi basıom tek basıma :)) server cromaggus nick satangel :)) allyy arkadaslar asvenhaleyii bos bırakmayın yaw :)))

• quote:

Orjinalden alıntı: olken

wow da arkadaslar bence cok eksik var bunlardan bitaneside guild savasları bir ikinci eksikte para mevsuzu ben gidiom scarlete grupla degil tek basıma orda nesneleri borsaya koyucam ama ne mümkün soulbond cok sacma bence sizce de öle degil mi ?? emek harcıosun tek basına intance bitiriosun ama nesneler soulbond oluo bosstan cıkanlar!!!

bence soulband olayı çok ii olmuş eğer öle olsaydı herkes hayvan gibi ıtemlerle dolaşırdı o zaman da kimsenin kimseden bi farkı olmazdı ve zevk de alamzsın sen gidip uğraşıp ıtem bulcağına hemen kısa yoldan soulband olmasa alacaksın ıtemi kötü olurdu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylvanas

quote:

Orjinalden alıntı: olken

wow da arkadaslar bence cok eksik var bunlardan bitaneside guild savasları bir ikinci eksikte para mevsuzu ben gidiom scarlete grupla degil tek basıma orda nesneleri borsaya koyucam ama ne mümkün soulbond cok sacma bence sizce de öle degil mi ?? emek harcıosun tek basına intance bitiriosun ama nesneler soulbond oluo bosstan cıkanlar!!!

bence soulband olayı çok ii olmuş eğer öle olsaydı herkes hayvan gibi ıtemlerle dolaşırdı o zaman da kimsenin kimseden bi farkı olmazdı ve zevk de alamzsın sen gidip uğraşıp ıtem bulcağına hemen kısa yoldan soulband olmasa alacaksın ıtemi kötü olurdu bence
    ehehe kullanmak amaclı degil satmak amaclı söledim ben borsada rouge balta ne işine yarıcak ama ben grup olarak demiom instance mewsuzunu tek basına gidiceksin ne cıkrasa borsaya koyman lazım bence :))

• quote:

ehehe kullanmak amaclı degil satmak amaclı söledim ben borsada rouge balta ne işine yarıcak ama ben grup olarak demiom instance mewsuzunu tek basına gidiceksin ne cıkrasa borsaya koyman lazım bence :))

Alıntıları Göster
    tmm işte mesela sen buldun baltayı (soulband yok dielim) gittin çıkardın satışa aldılar başkası çıkardı onu da aldılar .... böle gider o zaman herkesin ıtemleri aynı olurdu bi düşünsene çok komedi bi durum olurdu hem kimsenin kimseden bi farkı da olmazdı

• quote:

tmm işte mesela sen buldun baltayı (soulband yok dielim) gittin çıkardın satışa aldılar başkası çıkardı onu da aldılar .... böle gider o zaman herkesin ıtemleri aynı olurdu bi düşünsene çok komedi bi durum olurdu hem kimsenin kimseden bi farkı da olmazdı

Alıntıları Göster
    bence harita savaşları olabilir.veya realm savaşları
    yeni ek paket çıkartılır bambaşka haritayla
    o haritadakilerle belli tarihlerde harita baskını olabilir
    veya iki ayrı realm belli bi tarihte kapışır
    yani bence ......

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0581C8F77

bence harita savaşları olabilir.veya realm savaşları
    yeni ek paket çıkartılır bambaşka haritayla
    o haritadakilerle belli tarihlerde harita baskını olabilir
    veya iki ayrı realm belli bi tarihte kapışır
    yani bence ......

Alıntıları Göster
    bunlar reklam kokan haraketler bunlara gerenk yok

yaw guild savaşı dediğin bişe olmaz ki zaten iki taraf arasında hiçbir bağlantı(iletişim) yok kimse anlaşıpta hadi guild savaşı yapalım demez
    e bide ayrı factiondaki kişiler zaten birbiriyle savaşmaz

bu arada ana şehirlere raid düzenleniyor arada haberiniz yok mu(pvp serverlarda)
    tabi çok fazla sağlam oyuncu bulmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: YuquaiLon

bunlar reklam kokan haraketler bunlara gerenk yok

yaw guild savaşı dediğin bişe olmaz ki zaten iki taraf arasında hiçbir bağlantı(iletişim) yok kimse anlaşıpta hadi guild savaşı yapalım demez
    e bide ayrı factiondaki kişiler zaten birbiriyle savaşmaz

bu arada ana şehirlere raid düzenleniyor arada haberiniz yok mu(pvp serverlarda)
    tabi çok fazla sağlam oyuncu bulmak lazım

Alıntıları Göster
    bide knight online da gördüğünüz şeyleri buraya uyarlamayın nolur oyunun içine s.ç.lıyor resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: YuquaiLon

bide knight online da gördüğünüz şeyleri buraya uyarlamayın nolur oyunun içine s.ç.lıyor resmen

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: YuquaiLon

nokta

guild savası ne bea :s pvp miz var bizim...ally horde kapısmamız...
    ayrıca bosstan dusen itemler soulbound olmasa kim instance a giderdi cok merak ettim simdi :D sacma bi dusunce daha...herkes itemleri ah den alıp sadece pvp yapardı o zaman..wow un bi anlamı kalmazdı ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: orgulas

quote:

Orjinalden alıntı: YuquaiLon

nokta

guild savası ne bea :s pvp miz var bizim...ally horde kapısmamız...
    ayrıca bosstan dusen itemler soulbound olmasa kim instance a giderdi cok merak ettim simdi :D sacma bi dusunce daha...herkes itemleri ah den alıp sadece pvp yapardı o zaman..wow un bi anlamı kalmazdı ;)

Alıntıları Göster
    guild savaşı güselmiş valla harbi tam knight onlinelık bişi yada ultima, 3 tane bg var 4. de yolda neyine yetmio

• quote:

Orijinalden alıntı: SynS@r

guild savaşı güselmiş valla harbi tam knight onlinelık bişi yada ultima, 3 tane bg var 4. de yolda neyine yetmio

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SynS@r

ultimaya laf yok o oyun harika bi online oyun

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SynS@r

ultimaya laf yok o oyun harika bi online oyun

Alıntıları Göster
    Bn de zamanında çok uo oynadım ama sonunda nefret ederek braktım zevkli bi oyun ona bişi diyemem hatta kolay oynanabilirliğiyle nerdeyse wow dan daha beter bağımlılık yapıo ama yinede basit bi oyun wow la kıyaslayamam bile

• quote:

Orijinalden alıntı: SynS@r

Bn de zamanında çok uo oynadım ama sonunda nefret ederek braktım zevkli bi oyun ona bişi diyemem hatta kolay oynanabilirliğiyle nerdeyse wow dan daha beter bağımlılık yapıo ama yinede basit bi oyun wow la kıyaslayamam bile

Alıntıları Göster
    Soul bond olaını açıklıyım size..

Solubon sizin üstünüze giydiğiniz itemin başkasının giymesini engelleyen bir sistemdir. Eğer böyle birşey olmasaydı , arkadaşınızın kulanmış olduğu itemleri siz de kulanabilir ozaman hiçbirşey almak ayda ramak zorunda kalmazdınız. wow un eksikliği yok denecek kadardır. Boss kestiğinizde size yada başkasına düşen itemde soulbond dur çünki boss itemleri epick , turuncu yada mavidir bu size ait olabilir sadece başkasına satamazsınız sadece npc lere satabilirsiniz, tabiki düşürdüğünüz itemlerin hepsimi aynı olucak hayır tabiki. Düşürdüğünüz satılabileceğine emin olduğunuz itemleri actioner house ah a koyabilirsiniz belirleyeceğiniz bir fiyata böylecede güzel para kazanabilirsiniz. Yada meslek aksarakta gayet güzel para akzanabilirsiniz. Örneğin tailoring. 8 - 10 - 14 - 16 lıık bag lar yaparak ahta satarsınız ve güzelde para kazanabilirsiniz. Alchemy - değişik otlardan birsürü potion yapara insanların ihtiyacı duyduğu poitonları belirli bir fiyata ahta satabilir kazana bilirsiniz.

Guild savaşlarına gelince. wowda guild mantığı instancelerde bulunmaktadır büyük bosları kesmek için. Ama bir guild bir av ye grup halinde girebilmektedir giremez dite bir kanun yoktur girerek honor kasabilir , diğer tanımadığı guild üyelereine muhtaç olmaz. şu ana kadar 38 lvl ile rank 4 e yaklaşmaktayım. 1174 kill 17000 honor pu anım bulunmaktadır..

Pvp mekanlarının lvl aralıkları olduğu için bütün guildin girebilmesi aynı lvl aralığında olması gerekmektedir.

10 -19 20-29 30-39 40-49 50-60 bu aralıklar arasında ise guild istediğiniz pvp ye girebilirsiniz grup oalrak
    zaten guild savaş mantığıda burda ortadan kalkmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hikoname

Soul bond olaını açıklıyım size..

Solubon sizin üstünüze giydiğiniz itemin başkasının giymesini engelleyen bir sistemdir. Eğer böyle birşey olmasaydı , arkadaşınızın kulanmış olduğu itemleri siz de kulanabilir ozaman hiçbirşey almak ayda ramak zorunda kalmazdınız. wow un eksikliği yok denecek kadardır. Boss kestiğinizde size yada başkasına düşen itemde soulbond dur çünki boss itemleri epick , turuncu yada mavidir bu size ait olabilir sadece başkasına satamazsınız sadece npc lere satabilirsiniz, tabiki düşürdüğünüz itemlerin hepsimi aynı olucak hayır tabiki. Düşürdüğünüz satılabileceğine emin olduğunuz itemleri actioner house ah a koyabilirsiniz belirleyeceğiniz bir fiyata böylecede güzel para kazanabilirsiniz. Yada meslek aksarakta gayet güzel para akzanabilirsiniz. Örneğin tailoring. 8 - 10 - 14 - 16 lıık bag lar yaparak ahta satarsınız ve güzelde para kazanabilirsiniz. Alchemy - değişik otlardan birsürü potion yapara insanların ihtiyacı duyduğu poitonları belirli bir fiyata ahta satabilir kazana bilirsiniz.

Guild savaşlarına gelince. wowda guild mantığı instancelerde bulunmaktadır büyük bosları kesmek için. Ama bir guild bir av ye grup halinde girebilmektedir giremez dite bir kanun yoktur girerek honor kasabilir , diğer tanımadığı guild üyelereine muhtaç olmaz. şu ana kadar 38 lvl ile rank 4 e yaklaşmaktayım. 1174 kill 17000 honor pu anım bulunmaktadır..

Pvp mekanlarının lvl aralıkları olduğu için bütün guildin girebilmesi aynı lvl aralığında olması gerekmektedir.

10 -19 20-29 30-39 40-49 50-60 bu aralıklar arasında ise guild istediğiniz pvp ye girebilirsiniz grup oalrak
    zaten guild savaş mantığıda burda ortadan kalkmaktadır.

Alıntıları Göster
    eger bind on pick up olayı yani item ı aldıgınız anda soulbound olması olayı olmasaydı instance a saece cinli arkadaslar 7/24 girerdi (simdide oyle yapıyolar ya neyse) bizde gider etrafta para kasıp AH tan uzerimizi full epic setle doldururduk. hem ayrıca wow da world drop denen istemedigin kadar guzel item war hicbiride bind on pickup degil sansın warsa onları bulursun onlaro satarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: cuma aksamustu

eger bind on pick up olayı yani item ı aldıgınız anda soulbound olması olayı olmasaydı instance a saece cinli arkadaslar 7/24 girerdi (simdide oyle yapıyolar ya neyse) bizde gider etrafta para kasıp AH tan uzerimizi full epic setle doldururduk. hem ayrıca wow da world drop denen istemedigin kadar guzel item war hicbiride bind on pickup degil sansın warsa onları bulursun onlaro satarsın

Alıntıları Göster
    ya bu para kasma olayını siz kolaymı zannedionuz 400 altın bi kılıc olmus epic bence benim dedigim mantıklı tek basına intance dagıtacaksın ordaki item sana soulbond degil satılabilir olarak cıkması lazımki sende borsaya koyabilirsin ben tek scarleti dagıtıom bana staff of jordon cıktı epic mor ama ne oldu borsaya koyamadım bende kullanamıom normalde 200 altın yapıo ama npc alıo 3 altına adalet mi bu !!!

• quote:

ya bu para kasma olayını siz kolaymı zannedionuz 400 altın bi kılıc olmus epic bence benim dedigim mantıklı tek basına intance dagıtacaksın ordaki item sana soulbond degil satılabilir olarak cıkması lazımki sende borsaya koyabilirsin ben tek scarleti dagıtıom bana staff of jordon cıktı epic mor ama ne oldu borsaya koyamadım bende kullanamıom normalde 200 altın yapıo ama npc alıo 3 altına adalet mi bu !!!

Alıntıları Göster
    staff of jordan 200g
    zaten ileriki dungeonlara gittiginde raid ile gidiceksin ve orada lootlanan item ın soulbond olması pek umrunda olmayacak. çünkü zaten kerzek kullandıgı item ı alıyo moltende bi rogue gidip baltayı almaya kalkarsa yer

• quote:

Orijinalden alıntı: nox4949

staff of jordan 200g
    zaten ileriki dungeonlara gittiginde raid ile gidiceksin ve orada lootlanan item ın soulbond olması pek umrunda olmayacak. çünkü zaten kerzek kullandıgı item ı alıyo moltende bi rogue gidip baltayı almaya kalkarsa yer

Alıntıları Göster
    Blizz herşeyi düşünmüş bence geçen gün world drop bi staff düştü Glowing Brightwood Staff 310 golddan satıverdim ahden epic lerin hepsi soulbound diye bişi yok çok adaletli bence örnek vermek gerekise mcden düşen wrist ve waist itemler soulbound düşmüyor trashmoblardan oda güzel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.