Şimdi Ara

wow da nicin guild savasları yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • zaten çok değerli itemler bind on pick up diye
    yoksa her item öyle deil sende kullanmassın satarsın işte neyi adaletsiz ki??
  • quote:

Orjinalden alıntı: SynS@r

Bn de zamanında çok uo oynadım ama sonunda nefret ederek braktım zevkli bi oyun ona bişi diyemem hatta kolay oynanabilirliğiyle nerdeyse wow dan daha beter bağımlılık yapıo ama yinede basit bi oyun wow la kıyaslayamam bile

siz oyun basite indirgendikçe oyunda basitleşir ... Adam gibi bi Rp server ında Uo Oynamak kadar zevkli bişey YOKTUR
    Sorcerer's Quest - Gedik savaşları Efsanesi Okuyanlar ... Aynen Seri nin Server ıdır ... mükemmeldir -- Server ını Öneririm

Ayrıca UO WoWda Sayılamayacak kadar daha karmaşıktır ... Ama Abartı Egoistliğe izin Vermediği için Türkleri Tatmin etmez ...

Bkz: Wow , 60 ol 2 çeşit Set diz , Tonla Potion Topla , Buff topla ... Trinket , Silah Setleri yap ... Kalanı ? Adam kes ...

Uo ... Bi Süikastçi Gelir ... MUCX ... O yüzden abartıya gerek yoktur ... Bkz: Bineğe 50 k dan fazla veren tiplerden iğrenirim ... Pwp de de Önce kişiyi sonra Bineği keserim

Dipnot: Sıkıysa beni kes diyen tipler çıkarsa diye diyorum ... Macros The Dark , Roxside Tayfasından olanlar ismimi duyunca Kesinlikle Buz keserler ... 900 kill li Pk idim ... Tek başıma Rohan Duvarlarını Kana bulardım ... 2 vs 1 - 3 vs 1 De ünlüyümdür ... Oyunda sinirlendim mi Monitöre bakmam sadece Gözlerimi kaparım ve Klawyeyi gözümün Önünde Canlandırırım ... 70 Satırlık Macro ile Tüm Özellikler Klawyenin bir tuşundadır Ve Say Bank hariç hiçbirinde Say: Yoktur ... Ne Zaman ki 3 vs 1 Yapmaya Başladım ... Oyunu bıraktım ... Çünkü üstüme Tanıdığım Adamlarla öyle bi oynardım ki Maç Ya Şans a biterdi ... Yada Bitmezdi ... Onlarda Arkadaşımdı ... Kim Önce Dalarsa o kazanırdı ... Bunun dışında Oyundaki Tüm Skill lerin En ince ayrıntısına Kadar Bilirdim , Örn: Forensic Evulation ... Gm Gelmiş ... Seni kim kesti nerden bileyim ben müneccim miyim dedi... Ki bunu Turkiyedeki Uo cuların %99 u der ... VE ben çıldırırım ... Şikayet + küfür ... sonuç ban ... haklı ben ... o bana yeter ...

• ya guild savaşlarının olmaması nedeni bence tek bir haritada savaşılıyor olması yani her zaman savaş var ayrıca guıld ce gidip bir horde şehrine falan dalın baya zevk alırsınız saten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.